popup
zpět na výpis poradců


20201126
Ing. Vránová Markéta

Ing. Vránová Markéta

Praha 8, Střelničná 731/1

+420 725 888 665

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Markéta a s programem Cambridge Weight Plan jsem se setkala díky mému manželovi, který pro společnost pracuje jako regionální manažer a školitel. Od začátku mě z jeho vyprávění fascinovalo, jak dokáže program Cambridge Weight Plan měnit životy lidí. Nevěřila jsem, že by to mohlo být tak snadné. Protože mám dvě děti, a po těhotenství moje tělo nevypadalo úplně ideálně, rozhodla jsem se, že celý program také vyzkouším. Velmi mile mě překvapilo, že brzy jsem měla postavu skoro stejnou, jako v 15ti 🙂 Navíc jsem si na veškerých produktech Cambridge Weight Plan každý den velmi pochutnávala.

Protože jsem již několik let akreditovaný poradce v oblasti výživy a o zdravou stravu se odjakživa zajímám, napadlo mě, proč si nezaložit vlastní poradnu. V mém okolí je tolik kamarádů, známých, maminek na hřištích, apod., kteří se svou váhou stále bojují, a touto cestou bych jim mohla poradit. Ráda jim pak na jejich dotazy odpovím: „Neboj, je to snadnější, než si myslíš, přijď za mnou do poradny a něco s tím uděláme.“

 

ANALYZÁTOR INBODY 270

Všem klientů chceme nabízet jen to nejlepší,  a proto jsme do našeho nového centra Cambridge Weight Plan zakoupili špičkový analyzátor InBody 270, který provede kompletní diagnostiku těla.

 Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek). Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí až po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Fotogalerie

Michaela Nováková

30. 1. 2020

Jsem bývalá profesionální tanečnice a v současné době působím jako trenérka sportovního tance a lektorka skupinových lekcí pro ženy. Také jsem se zúčastnila televizního pořadu Stardance, kde jsme trénovali denně po dobu 5 měsíců. Tím, že pohyb je má práce, tak se musím cítit dobře a hlavně lehce, ale musím mít energii. V těchto případech mi moc pomáhají produkty Cambridge Weight Plan. Díky nim nemám hlad, necítím se těžce, mohu se hýbat, ale také být v klidu, že nepřibírám, když nemám čas myslet,  a připravovat si zdravé, lehké jídlo po celý den.

S paní Ing. Markétou Vránovou je výborná a profesionální spolupráce. Vždy jsme společně vše probraly a vytvořily ten nejlepší a nejvhodnější plán. Jak v případě, jak v případě udržování váhy nebo když bylo třeba něco shodit. Jako velké pozitivum byla pro mě komunikace s paní Vránovu a možnost naplánování schůzek a celková pravidelnost.

 

Cambridge

Hana Vrbová, -9 kg

27. 2. 2019

Nepatřím mezi mladé dívky, kterým jde hubnutí snáz, ale k ženám 65+. Dietám jsem nevěřila, ale řekla jsem si, že tentokrát něco vyzkouším a navázala jsem kontakt s paní Ing. Markétou Vránovou, která je poradkyní Cambridge Weight Plan programu. Její přístup byl velmi profesionální. Vzhledem k mým určitým diagnosám navázala kontakt s odborníky v IKEM, aby se ujistila, že mi celý Cambridge Weight Plan program bude vyhovovat. Rozhodla se, že začneme Krokem, kterým běžně celý program končí a lékař jí to potvrdil. Během 4 měsíců jsem pomocí programu Cambridge Weight Plan a za podpory paní Markéty zhubla 9 kg na cílovou hmotnost, kterou jsem si stanovila – 65 kg. Ani jsem nemusela dojít k nejstriktnějšímu Kroku 1, skončila jsem u Kroku 3. Došlo opravdu pouze k úbytku tuků, množství svalové hmoty zůstalo nezměněno.

Pokud se týká produktů Cambridge Weight Plan, chutnal mi shake a každé ráno jsem se na něj těšila. Cítím se dobře, a jsem v dobré kondici.  Velice děkuji paní inženýrce za její lidský přístup a dokonalé profesionální vedení.

Hana Vrbová

Jindra Georgová

14. 11. 2018

Začátkem podzimu jsem se rozhodla, že se pokusím zhubnout nějaké to kilo, když mám více než 100 Kg. Šla jsem se poradit s  Ing Markétou Vránovou, centrum Praha 8………. . Přijala mě s pochopením, vyslechla moje problémy a nastavila vhodný plán. Tak jsem s chutí začala.  Byly dny, hlavně na začátku, kdy mi nebylo nejlépe, paní Markéta mi vždy ráda poradila a měla zájem o mé problémy a stavy. Vysvětlila mi, co se děje v mém těle. Vždy jsem k ní ráda chodila, plán byl ze 101 Kg shodit alespoň na 95 Kg, nejlépe na 90 Kg. Někdy mi to šlo lépe, jindy hůře. Nešťastná jsem byla, když jsem kvůli stresu nezhubla nic. Vždy jsme si sedly a debatovaly nad grafy a tabulkami. Moc mi pomáhala. Po 6 nedělích  jsem, až na pár gramů, zhubla na 95 Kg. Měla jsem spolu s paní Markétou velkou radost, že až na nějaké ty gramy, jsem těch 95 Kg dala. Už jsme domluveny, že budu pravidelně docházet na převážení a na jaře se pokusím o těch kýžených 90 Kg. Všem doporučuji tuto poradkyni, Ing Markétu Vránovou,  jistě budou spokojeni, jako já. A bude se jim s podporou dobře hubnout  !!!

Olga Jupová

14. 11. 2018

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, tak jsem si řekla, že do toho také půjdu. Na stránkách společnosti Cambridge Weight Plan jsem si našla výživovou poradkyni Ing. Markétu Vránovou, napsala jí a ona se mi velice brzy ozvala a objednala mě na první konzultaci. Po zvážení byly mé výsledky katastrofální. Domů jsem si odvezla produkty Cambridge Weight Plan, spoustu cenných rad a má cesta k vysněné váze začala. Den D začal v pohodě a bez problémů. Jídlo mi chutnalo, jen díky mému předchozímu špatnému stravování jsem měla problém tu spoustu jídla sníst. A vůbec nemluvím o tom, že jsem měla vypít 3 litry vody, ale den po dni se to zlepšovalo.

Chtěla bych také zmínit, že jsem vyzkoušela spoustu výživových poradců a bohužel s žádným výsledkem. U programu Cambridge Weight Plan jsem viděla první výsledky již po deseti dnech, byla jsem strašně nadšená. Díky programu Cambridge Weight Plan a své skvělé výživové poradkyni mám více elánu, naučila jsem se pravidelně a zdravě stravovat, dodržovat pitný režim a hlavně se můžu opět naplno věnovat všemu, co mne baví.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.