popup
zpět na výpis poradců
20200308
20200331
20201126
Ing. Štěpánová Renata

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

+420 603 279 476

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

O programu Cambridge Weight Plan se jako první dozvěděl můj manžel prostřednictvím svých známých, kteří byli živým důkazem toho, že konečně něco funguje a není to jen marketingový trik. Sám se snažil delší dobu o snížení váhy pomocí úpravy jídelníčku a různých druhů sportů. Vzhledem k jeho povolání, kdy je neustále na cestách, bylo dodržování pravidelné stravy, omezení stresu a pravidelnost pohybu, velice obtížné plnit. Veškeré jeho úsilí se bohužel míjelo účinkem. Výsledkem byl naopak nárůst váhy způsobený, ať už večerním přejídáním či naopak nejedením a celkový pocit bezradnosti. Neváhal proto na doporučení ihned program Cambridge Weight Plan vyzkoušet. Výsledným efektem bylo -7 kg a nadšení!

 

Já jsem se na základě jeho slov chvály rozhodla podstoupit detoxikační kúru. Po dlouhé zimě jsem chtěla svému tělu dopřát hlavně regeneraci a sílu. Přesvědčilo mne především složení produktů, takže jsem věděla, že mé tělo nebude, přestože nepotřebuji výrazně hubnout, potřebné látky strádat. Krom pročištění a nastartování organismu došlo i u mne k váhovému úbytku, a to o 4 kg. Nespornou výhodou programu bylo i zažití si správného způsobu stravování. Oba se cítíme vitálnější, než kdy předtím a váhu si bez problémů držíme.

 

Vzhledem k výše uvedeným zkušenostem jsme se společně s manželem rozhodli spolupracovat se společností Cambridge Weight Plan jako certifikovaní poradci.

 

Rozhodnutí změnit životní styl není jen otázka ztráty kil, je to i komplexní přístup k sobě samému v oblasti zdraví. Rádi Vám budeme v tomto nápomocni.

 

V našem centru nyní nově k dispozici:

 • Digitální výškoměr pro přesné určení tělesné výšky
 • Diagnostická váha InBody 270

 

 

 ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270 (novinka roku 2016)

Jeden z nejpřesnějších bioimpedančních  přístrojů pro měření složení lidského těla.  Využívá 8 bodový dotykový systém elektrod a technologii DSMF-BIA, která nahrazuje technologii DSM-BIA, tím poskytuje ještě přesnější a kvalitnější měření.

Samotné měření trvá cca 15 sekund a poskytuje tyto výsledky:

 • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, kosterní svalovina, tuk i beztuková hmota, váha,
  •  BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  •  Viscerální tuk
  •  Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR), doporučený denní kalorický příjem (DCI)
  •  Hodnocení tukové a svalové tkáně v jednotlivých částech těla
  •  Kalorický výdej při cvičení vztažený k aktuální hmotnosti těla
  •  Interpretace výsledků dle QR kódu
  •  Grafové vyhodnocení historie jednotlivých měření
  (Rozsah věku pro vážení  3 – 99 let, od 10 kg do  250 kg).

 

 

2015 – Certifikovaný poradce CWP, Praha

2016/2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu a suplementaci“ ….

2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu“ s akreditací MŠMT, Brno

2018 – Certifikát konference FOOD NEWS, Praha

 

2016/2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu a suplementaci“ u výživového specialisty Mgr. Martina Jelínka, získání komplexnějšího pohledu na problematiku výživy

2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu“ s akreditací MŠMT

 

Silueta 2017/2018

V páteční podvečer 26. 1. 2018 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Silueta 2017/2018 v hotelu Duo v Praze. Svými fascinujícími proměnami bojovalo o vítězství 16 finalistů z celé ČR. Je nám velkou ctí, že stejně jako loni mohl stát na stupních vítězů jeden z klientů našeho centra. Obrovská gratulace panu Janu Šarmanovi za vítězství v kategorii „Absolutní vítěz“ 👑. Samozřejmě velký obdiv a poděkování i paní Martině Palupové, která taktéž naše centrum reprezentovala . Jsme na své klienty obrovsky pyšní!

Více na https://www.beztize.cz/zname-viteze-siluety-2018

 

Silueta 2016

V pátek 9. září 2016 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů  soutěže Silueta 2016 v pražském hotelu Barcelo. Soutěž je každoročně pořádána centrálou CWP jako odměna pro klienty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl a především kompletně přístup ke stravování. Do letošní soutěže bylo přihlášeno 120 klientů z celé ČR. Slavnostního večera se pak účastnili semifinalisté z 8 vyhlášených kategorií.

Galavečer se nesl v duchu slavnostní nálady a především velmi férového a krásného podporování klientů mezi sebou. Všichni totiž byli na jedné lodi, všichni moc dobře chápali, jakou je potřeba mít vytrvalost, odhodlání a chuť pustit se do takové změny.  Výsledky rozhodně stály za to.

Finále večera bylo vyhlášení Nejlepšího Muže a Ženy roku.  Ocenění  v kategorii „Nejlepší Muž Silueta 2016“  si odnesl klient naší poradny – pan Jaroslav Kučera (příběh viz. níže).  Ještě jednou za naše centrum obrovská gratulace a velký obdiv!

Vítěz soutěže Silueta Cambridge Diet Weight Plan Jaroslav kučera 2016 Hubnutí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Krista Prokopová Fotka Po - Krista Prokopová
-17kg

Krista Prokopová

46 let
Číst
Fotka Pred - Andrea Nagy Fotka Po - Andrea Nagy
-29kg

Andrea Nagy

37 let
Číst
Fotka Pred - Anna Krasulová Fotka Po - Anna Krasulová
-15kg

Anna Krasulová

64 let
Číst
Fotka Pred - Roman Vícha Fotka Po - Roman Vícha
-29kg

Roman Vícha

44 let
Číst
Fotka Pred - Denisa Křížová Fotka Po - Denisa Křížová
-21kg

Denisa Křížová

28 let
Číst
Fotka Pred - René Matlášek Fotka Po - René Matlášek
-27kg

René Matlášek

52 let
Číst
Fotka Pred - Martina Palupová Fotka Po - Martina Palupová
-18kg

Martina Palupová

41 let
Číst
Fotka Pred - Jan Šarman Fotka Po - Jan Šarman
-33kg

Jan Šarman

54 let
Číst

Andrea

27. 10. 2018

Má spokojenost s CWP

Nikdy jsem neměla problém s váhou a to až do doby, kdy jsem ve svých 33 letech porodila svého prvního syna. Nešly mi shodit má těhotenská kila a kila nabraná v šestinedělí, neboť pod tíhou mateřství 🙂 bylo v období šestinedělí moje oblíbené jídlo – sladké v jakékoli podobě a v pití bodovala coca cola, čímž se stalo, že jsem v šestinedělí přibrala dalších 5 kg. Moje váha až do 17 měsíců syna ukazovala 74,5 kg. Snažila jsem se změnit stravování, dokonce jsem se donutila chodit cvičit, a to i přes můj vnitřní odpor ke cvičení, ale veškeré mé snahy dostat se zpět na mou obvyklou váhu cca 62 kg, byly marné. V dubnu 2016 jsem si řekla a dost, za poslední cca rok a půl jsem měla sebevědomí na bodu mrazu a nerada chodila mezi ty štíhlé maminky a lidi vůbec. Lidé mě znali vždy jako štíhlou „holku“ a najednou každý přemýšlel, zda nejsem opět těhotná. Pokaždé, když jsem šla ven, jsem vytáhla černé volné tričko, aby zakrylo mé kilogramy navíc. Nejraději bych, kdybych v té době mohla chodit kanálama.

Už v listopadu 2015 jsem se o Cambridge Weight Plan programu dověděla prostřednictvím reklamy v časopise, ale stále jsem váhala a čekala, že změnou jídelníčku a hýbáním se budu na své váze opět vídat čísla kolem 60, leč marně. Jak jsem již zmínila, v dubnu 2016 jsem se objednala na konzultaci k paní Renatě. Budu-li upřímná, i přes úspěšné reference na CWP ve mě bylo plno otazníků a jakási nedůvěra, že by tohle na mě mohlo fungovat. Paní Renata mi vše vysvětlila již v telefonu, čímž mě docela „uklidnila“, ale pořád ve mě hlodal červíček nedůvěry. Při osobním setkání s paní Renatou, která je velmi milá, vstřícná a vše mi podrobně vždy vysvětila, jsem věděla, že jsem 100% rozhodnuta CWP zkusit na vlastní kůži. V průběhu programu jsem zhubla neuvěřitelných 18 kg a dostala se dokonce o 5 kg pod svoji původní váhu, kterou jsem měla před synem. Cítím se bezvadně. Moje okolí reaguje kladně. Moc člověka, zvláště pak ženu, potěší, když jí lidé v okolí řeknou, že jí to sluší a zhubnutí ji omladilo. Sebevědomí se opět vrátilo a oblečení uložené vespod šatníku nyní vystřídalo to, co delší čas obývalo vrchní police.

Opět se zase na sebe ráda podívám do zrcadla.

Moc děkuji Cambridge Weight Plan a především skvělé, a velmi milé poradkyni paní Renatě Štěpánové za všechno.

Vzkaz pro všechny, kteří také váhají. Jděte do toho, nebudete litovat 🙂

Spokojená klientka Andrea

Júlia Šťotová

26. 10. 2018

Jmenuji se Júlia Šťotová, je mi 22 let a konečně mám ráda své tělo. Vyzkoušela jsem už spoustu diet – buď jsem nejedla vůbec, příliš ovoce a k tomu nic jiného, anebo třeba prášky na hubnutí. Nikdy jsem však nebyla 100 % rozhodnutá a šla jsem na to špatně. Vždy se dostavil jo-jo efekt. Pořád jsem své hubnutí tedy odkládala na další dny a ve fitku jsem se taky nikdy nepředřela. Cpala jsem se sladkostmi a byla nešťastná z toho, že asi už nikdy nezhubnu, protože jsem prostě líná. NEJSEM!!

Dozvěděla jsem se o Cambridge Weight Plan programu přes svou kamarádku a hodně jsem o něm četla i v časopisech a hned jsem si vyhledala poradkyní – Renatu Štěpánovou z Ostravy. Bylo to to nejlepší, co jsem mohla pro své tělo udělat. Paní Štěpánová a Cambridge mi pomohli zhubnout 16 kg a zbytek už je jen na mě. Ano, stále pokračuji. Nesnášela jsem vaření, neměla jsem nikdy svou vlastní kuchařku. Teď mě jídlo a vaření zajímá a hlavně jsem v jídle chytřejší. Vím, co můžu, jak moje tělo reaguje na různé potraviny. Vím, co je pro mě dobré a co ne. Teď miluju čas, kdy můžu být v kuchyni a vařit. Těším se z jídla.

Když jsem začínala s Cambridge, měla jsem nadváhu. Paní Štěpánová mi doporučila 3 Cambridge Weight Plan produkty denně + zeleninu. Okolí mi fandilo, ale nikdo nechápal, jak můžu vydržet jíst tak málo. Ono to nebylo málo. Naučila jsem se díky programu Cambridge Weight Plan jíst pravidelně. Těšila jsem se až zhubnu a začnu do jídelníčku zařazovat další jídla (ovoce, více zeleniny, maso, pečivo,…).

S Cambridge přišla změna. Ten pocit, kdy si konečně uvědomíte, že jste na správné cestě a baví vás to. Netrápíte se. Jim víc než předtím a ono to funguje. Já stále hubnu.

Tímto programem to neskončilo, ale spíše začalo. Začala jsem cvičit a mám z toho radost a ne muka. Byla jsem dokonce i běhat a už vím, proč lidé běh tak miluji.

Program Cambridge Weight Planbych doporučila všem. Ze začátku to může být pro některé boj (to nebyl můj problém naštěstí), ale hlavní je to nevzdat a vydržet. Výsledky stojí za to! A produkty chutnají výborně. A paní Štěpánová vás u toho podpoří.

Jana N.

25. 10. 2018

Hezký den,

chtěla bych poděkovat paní ing. Štěpánové za vstřícný a milý přístup a pomoc při mém hubnutí. Jsem nadšená, dala jsem dolů 10 kg, které jsem se snažila shodit už nějaký čas a nevedlo se mi….a najednou s programem Cambridge Weight Plan to prostě šlo. Cítím se nádherně, mám energii, zvedlo se mi sebevědomí a dokonce mám pocit, že jsem omládla… Každému tuto změnu stravy doporučuji, zázraky se dějí.

Děkuji paní Štěpánová a přeji krásný den

Hana Š.

22. 10. 2018

Děkuji touto cestou paní Renatě Štěpánové za péči, její zájem, vyrovnaný přístup a odbornost v boji s mými přebytečnými kilogramy. Díky za trpělivost při dotazech, za podporu při obavách a za společnou radost nad úbytky nejen v kg, ale též i v cm.

Děkuji rovněž za osobní doporučení své kamarádce a za nasměrování právě k paní Renatě. Zhubla jsem 12 kg a šlo to hladce a bez hladovění.  Můj příběh není nikterak odlišný od těch, kteří se o programu CWP zmiňují. Příběhy jsou to vesměs podobné, dobře se čtou a mají radostný konec.  Podobně jsem na tom i já – jsem šťastná, že jsem to dokázala, cítím se lehčeji, krásněji, mlaději, ohebněji a těší mně zájem ostatních. A váhu si držím!

Přeji paní Renatě spoustu spokojených klientů a radost  z pomoci ostatním.

Pavla Platková

22. 10. 2018

Můj boj s váhou – lépe řečeno s nadváhou byl celoživotní. Nikdy jsem nebyla štíhlé dítě, sportu jsem moc nedala a u nás doma vládla pevnou rukou maminka, která nás nepustila od stolu dokud jsme všechno nesnědli. Klasická česká kuchyně, vepřo, knedlo, zelo nebo řízečky převládaly. Já jako poslušná holčička jsem vždy vše snědla.

I v dobách kdy jsem byla relativně hubená, jsem si připadala přinejmenším při těle. Váhu jsem samozřejmě začala řešit v době po narození mé dcery, kdy už jsem se vymanila z vlivu mé maminky. Snažila jsem se vařit a jíst zdravě. Když jsem měla klidné zaměstnání v kanceláři, bylo všechno relativně v pohodě, pravidelně jsem jedla a váha nijak nestoupala.

Když jsem začala pracovat jako obchodní zástupce v jedné společnosti, kde kladli velmi velký důraz na výkon, začaly mé problémy s váhou. Stres byl natolik veliký, že jsem přestala jíst. Ráno jsem se nedokázala nasnídat, někdy jsem zjistila ve 3 odpoledne, že jsem vlastně celý den nic nejedla. Hlad jsem zaháněla kávou, tyčinkami o kterých jsem byla přesvědčená, že jsou vlastně dietní. Moje váha postupně a plíživě rostla.

Váha se vyšplhala přes 90 kg. Snažila jsem se vše maskovat volným oblečením a neustále jsem se ubezpečovala, že ještě nevypadám tak špatně, že už mám nějaký věk. Smířila jsem se s tím, že už nikdy nezhubnu. Červík ve mně ale přesto hlodal. Už jsem si chtěla objednat krabičkovou dietu a v tu chvíli mi kolegyně v práci řekla o programu Cambridge Weight Plan.  Na doporučení dám, tak jsem se odhodlala, na internetu si našla nejbližší poradkyni paní Renatu Štěpánovou a objednala jsem se na první konzultaci.

První schůzka byla z mé strany velmi rozpačitá. Nevěřila jsem tomu, ale byla jsem rozhodnutá. Odcházela jsem s krabicí koktejlů, polévek a kaší. Dala jsem si za cíl zhubnout 10 kg. První večer byl asi nejhorší, vypila jsem koktejl, ale myslela jsem, že okoušu i nohy od stolu. Další dny už to bylo mnohem lepší. Kila šla nejdříve pomalu ale jistě dolů. Po měsíci si toho začínali všímat lidé v okolí. V práci se mi přestali smát, že nechodím na obědy a v poledne si dělám své polévky.

Od začátku programu mám dole přes 20 kg a už jsem na konci hubnutí. To nejtěžší mně samozřejmě ještě čeká – váhu si udržet. Ale za ten obdiv okolí, že jsem dokázala zhubnout tolik kilo to opravdu stojí. Cítím se výborně, zmizelo spoustu zdravotních potíží a to nejdůležitější – moc mně baví nakupovat nové oblečení, které jsem si před tím nemohla dovolit. Začala jsem nový život se zdravou stravou a už se nikdy nechci vrátit na váhu, kterou jsem měla před programem.

Dnes je to dva a půl roku od ukončení programu Cambridge Weight Plan a já stále nemusela změnit svůj šatník, tím chci říct, že si váhu stále držím.

Iveta F.

19. 10. 2018

Je mi skoro 51 let a s tímto věkem přibyly i zdravotní problémy (bolesti kyčlí, návaly horka, zadýchávání se při sebemenším pohybu). Mým hnacím motorem, abych zhubla, jsou vnoučátka, kterým jsem přestávala stačit při jejich aktivitách a na sport mi už vůbec nezbývala síla ani čas. První výsledky programu Cambridge Weight Plan jsem zaznamenala na svém zeti, který zhubl přes 30 kg. Rozhodla jsem se ho tedy také vyzkoušet. Doporučil mi p. Štěpánovou, která mi vždy odborně a trpělivě poradila. Jejími radami jsem se řídila a zhubla 23 kg. Jídla mi chutnala a neměla jsem vůbec pocit hladu. Touto cestou ji chci velice poděkovat  a budu ji určitě doporučovat. Všem, kteří nemohou hubnutí porazit sportem stejně jako já, vřele program Cambridge Weight Plan doporučuji .

Jaroslav Kučera

19. 10. 2018

Vždy jsem věděl, že chci ještě jednou v životě být štíhlý. Jako mladý jsem závodně tančil a byl jako “ lunt „,  jak říkávala moje babička. Ale po ukončení aktivní kariéry šly kila rychle nahoru.  Pořád jsem byl v rodině z chlapů spíše ten hubenější, ostatní mají přes 120 kg a více :-). Jelikož má profese je trenér latinskoamerických tanců, už to bylo i na mne moc.

Od kamarádů trenérů jsem věděl o programu Cambridge Weight Plan, několik z nich zhublo přes 20 kg, tak jsem si na internetu našel poradce v Ostravě a vybral si p. Štěpánovou. S její pomocí se mi podařilo dostat na vysněnou váhu 72 kg, ve všem mi poradila a já se pouze držel jejich doporučení.

Děkuji Cambridge a paní Štěpánové, cítím se mladší a mnohem sebevědomější. Celkově jsem mnohem vitálnější. Program jsem doporučil mnoha známým, stejně tak i rodině, např. můj bratr již váhu zredukoval přes 30 kg a dále pokračuje.

Denisa Štěchová

12. 10. 2018

Dobrý den,

jmenuji se se Denisa Štěchová a je mi 28 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od mé bývalé profesorky ze střední školy. Jednou jsem ji potkala a vypadala skvěle. Hned jsem se ji zeptala, jak se ji podařilo takhle zhubnout. A ona mi pověděla o zázračném programu CWP.

Hned jsem věděla, že to musím také vyzkoušet. Ona mi to vřele doporučila a dala mi kontakt na poradkyni, paní Renatu Štěpánovou. Tak jsem neváhala a zavolala jsem.

Jsem moc ráda, že jsem to udělala, jelikož program je opravdu účinný. Zhubla jsem téměř 8 kg. Nemohla jsem tomu uvěřit. Hned po prvním týdnu jsem cítila velkou změnu. Mimo to, že jsem zhubla přebytečná kila, mě Cambridge naučila, jak se správně stravovat. Nyní už se mi nestává, že bych měla chuť na nezdravé potraviny, které jsem předtím vyhledávala. Výrobky mi velice chutnají a všem bych je vřele doporučila. Také jsem velmi spokojena s paní Štěpánovou, se kterou se mi velice dobře spolupracuje a vždy mi dokáže dobře poradit a povzbudit mě.

Vyzkoušela jsem opravdu mnoho diet a žádná mi nezabrala tak jako program CWP.

Andrea Matlášková

9. 10. 2018

Jmenuji se Andrea Matlášková, je mi 44 let a měřím 160 cm.

V posledních dvou letech jsem se snažila snížit váhu – upravila jsem si jídelníček, cvičila jsem, přesto to nemělo očekávaný výsledek.  Při pravidelné zdravotní prohlídce jsem zjistila, že mám vysoký cholesterol LDL a nízký HDL a to byl impuls, abych se začala poohlížet po někom, kdo by mne odborně vedl, kontroloval a motivoval.

Od svého kamaráda jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan a dostala jsem doporučení navštívit paní Ing. Renatu Štěpánovou. Hned na první schůzce jsme se domluvily na společném plánu a mém cíli a domů jsem odcházela s elánem a očekáváním. Vyhovovala mi rychlá příprava jídla a možnost vybrat si různou příchuť. Dokonce i na zahraniční dovolené jsem si jídlo bez problémů připravovala. Děti s manželem byli ze začátku nervózní a měli pocit, že musím mít hlad, ale brzy pochopili, že mi tento systém vyhovuje a jsem spokojená.

Již po 2 měsících si začalo okolí všímat výrazné změny a reakce okolí byly velmi příjemné.

Díky mé přeměně jsem již motivovala několik přátel, kteří se do programu zapojili také.

Jsem moc ráda, že jsem se k tomu kroku rozhodla – výsledek stojí za to – cholesterol se mi spravil, zlepšila se mi fyzička, cítím se dobře a plná energie.

Kateřina Sýkorová

24. 8. 2018

Jmenuji se Kateřina Sýkorová a je mi 40 let. Nikdy jsem neměla velkou nadváhu. Na svou výšku 158 cm jsem většinou vážila kolem 52 kg. Avšak po porodu se situace změnila a já jsem nedokázala nadbytečná kila shodit. Má váha se pohybovala kolem 64 kg a já, přestože jsem docela sportovala, neuměla jsem shodit více jak 2 kg.

Když jsem po delší době viděla svou kamarádku, která s programem Cambridge Weight Plan už měla zkušenosti, a já na vlastní oči viděla, že to opravdu funguje, okamžitě jsem se rozhodla navštívit odborníka a tento program vyzkoušet. Paní Ing. Renata Štěpánová, která je v Ostravě odborným poradcem Cambridge Weight Plan, mi umožnila splnit si svůj téměř desetiletý sen a vrátit se na původní váhu.

Po prvním setkání a podrobném vysvětlení jsem byla úplně nadšená a odhodlaná udělat vše podle jejich rad a pokynů. Vše probíhalo úplně hladce, bez hladovění a bez chutí na mé oblíbené sladkosti. Váha ubývala velice snadno a hladce, dostala jsem se zpět na 51 kg. V následujících dnech se váha jen stabilizovala. Bylo to neuvěřitelné, že se mysl a tělo krásně propojily a kila s  úsměvem ubývala. Reakce okolí byly úžasné, mé sebevědomí stouplo o 300 procent a hlavně – mám úplně nový šatník!! 🙂

Program mě naučil pravidelně jíst, hlídat si kvalitu jídla a každé jídlo si v klidu a s radostí vychutnat! Při změně jídelníčku v naší domácnosti si i partner upravil váhu, neboť zelenina, ovoce a zdravá strava se staly základem. Jedno malé mínus však přece jen program měl – v průběhu programu mi poněkud více začaly padat vlasy, což jsem hned začala řešit různými výživovými doplňky. Vlasy mám dlouhé a situace se už stabilizovala a vše se vrací k normálu.

Závěrem bych ráda poděkovala p. Renatě Štěpánové, pod jejíž vedením jsem program držela . Vždy mě podporovala, ochotně a ráda poradila, sdělovala mi své zkušenosti a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!

Hana M.

19. 9. 2016

Dobrý den, chtěla bych se  podělit o své zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan. Vždy jsem měla k výšce 170 cm mezi 60 až 65 kg. Po 3 těhotenstvích i méně, poněvadž byla jsem v jednom kole. Ale po padesátce přibylo starostí, já jedla nepravidelně, hlavně večer a nenápadně jsem se začala zakulacovat, hlavně na břichu. Začaly mne zlobit klouby, před rokem jsem nemohla pro bolest v levém koleni skoro chodit, a tak jsem si  vyslechla diagnózu-prasklý meniskus. Paní doktorka se mne zeptala, proč jsem tak přibrala? Tehdy jsem se po delší úvaze rozhodla, že zhubnu a půjdu na operaci. Diety jsem nikdy neřešila, tak jsem nejdříve zkoušela, co se dalo. Ale váha se hnula jen tak o kilo, dvě. Pak jsem se dozvěděla od kolegyně, která po prázdninách vypadala jako dvacítka, o programu Cambridge Weight Plan. A už to šlo ráz na ráz. Vyhledala jsem Ing. Renatu Štěpánovou, která mne velmi mile přijala a já k ní získala naprostou důvěru.

Začátky nebyly jednoduché, hlavně víkendy, kdy jsem vyvařovala manželovi a návštěvám, byly krušné. Dlouhé podzimní večery jsem se snažila někdy i zaspat, neboť mne večer přepadal nezřízený pocit hladu. Kila začala jít ale dolů a manžel si všiml mé změny. Nejvíc mne těšil opětovně se rýsující pas a štíhlejší nohy. V listopadu r. 2015 jsem šla na operaci, která se nad očekávání povedla. V programu jsem vydržela až do jara 2016, asi jsem měla štěstí, že mi produkty, zejména kaše i koktejly chutnaly. Tyčinky jsem si nechávala jako bonus. Od té doby opět hodně a bezbolestně chodím. Vrátila se mi svižnost, chuť cvičit a celkový elán. Měla jsem konfekční velikost 44, nyní jsem opět na 40, trička XL jsem vyměnila za M.

Děkuji Renatě Štěpánové za zájem, empatii a milý přístup po celou dobu mé proměny. Hana M.

Hana M.

19. 6. 2016

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan. Vždy jsem měla k výšce 170 cm mezi 60 až 65 kg. Po 3 těhotenstvích i méně, poněvadž byla jsem v jednom kole. Ale po padesátce přibylo starostí, já jedla nepravidelně, hlavně večer a nenápadně jsem se začala zakulacovat, hlavně na břichu. Začaly mě zlobit klouby, před rokem jsem nemohla pro bolest v levém koleni skoro chodit, a tak jsem si vyslechla diagnózu-prasklý meniskus. Paní doktorka se mě zeptala, proč jsem tak přibrala? Tehdy jsem se po delší úvaze rozhodla, že zhubnu a půjdu na operaci. Diety jsem nikdy neřešila, tak jsem nejdříve zkoušela, co se dalo. Ale váha se hnula jen tak o kilo, dvě. Pak jsem se dozvěděla od kolegyně, která po prázdninách vypadala jako dvacítka o programu Cambridge Weight Plan. A už to šlo ráz na ráz. Vyhledala jsem Ing. Renatu Štěpánovou, která mě velmi mile přijala a já k ní získala naprostou důvěru. Začátky nebyly jednoduché, hlavně víkendy, kdy jsem vyvařovala manželovi a návštěvám, byly krušné. Dlouhé podzimní večery jsem se snažila někdy i zaspat, neboť mne večer přepadal nezřízený pocit hladu. Kila začala jít ale  dolů a manžel si všiml mé změny. Nejvíc mě těšil opětovně se rýsující pas a štíhlejší nohy. V listopadu r. 2015 jsem šla na operaci, která se nad očekávání povedla. V programu jsem vydržela až do jara 2016, asi jsem měla štěstí, že mi produkty, zejména kaše i koktejly chutnaly. Tyčinky jsem si nechávala jako bonus. Od té doby opět hodně a bezbolestně chodím. Vrátila se mi svižnost, chuť cvičit a celkový elán. Měla jsem konfekční velikost 44, nyní jsem opět na 40, trička Xl jsem vyměnila za M. 

Děkuji Renatě Štěpánové za zájem, empatii a milý přístup po celou dobu mé proměny. Hana  M. 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.