popup
zpět na výpis poradců
20200308
20200331
20201130
Ing. Štěpán Michal, Ph.D.

Ing. Štěpán Michal, Ph.D.

Opava, Těšínská 2672/42

+420 604 970 882

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Pro redukci váhy s programem Cambridge Weight Plan jsem se rozhodl na základě pozitivních referencí od svých známých, kteří vyzdvihovali především kvalitu, chuť a příznivou cenu produktů Cambridge Weight Plan. Již delší dobu jsem se pokoušel víceméně neúspěšně zhubnout, což se mi s programem Cambridge Weight Plan podařilo a nakonec jsem dosáhl úbytku váhy o 7 kilogramů. Díky drobným úpravám v jídelníčku se mi váha daří udržet dodnes.  Sice mám stále chuť na sladké a jiné dobroty, ale snažím se mlsat chytře, dodržovat určitá pravidla stravování a s překvapením zjišťuji, že to funguje.  Pokud máte zájem se dozvědět více, rád se s Vámi setkám v naší poradně k nezávazné konzultaci.

Kurzy:                             

2016/2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu a suplementaci“ u výživového specialisty Mgr. Martina Jelínka, získání komplexnějšího pohledu na problematiku výživy

2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu“ s akreditací MŠMT

Výživový poradce štepan michal Cambridge Weight Plan      hubnutí Cambridge Weight Plan Ostrava Opava CWP

Fotogalerie

Dagmar Kusynová

30. 1. 2019

Dobrý den,

Velké poděkování patří mému osobnímu poradci Michalovi Štěpánovi. Jeho aktivní přístup, ochota, vždy příjemný a milý. Stručně a jasně CAMBRIDGE kila pryč!!!! Tenhle program je přesně to, co jsem chtěla, krásně formuje naše těla. I když zprvu obavy jsem měla, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla.  Doporučit všem mohu, přijďte upraví vám vaši váhu.

Dagmar Kusynová

Jaroslava Končulová

31. 12. 2018

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat panu Štěpánovi za jeho skvělý vstřícný přístup, velkou dávku trpělivosti a pomoci při mém boji s vlastní váhou. Je to super, konečně jsem našla způsob, při kterém jsou kila dole (12 kg vč. hladiny viscerálního tuku), cítím se výborně a volně.

Každému, kdo bojuje se svými nadkily, tak jako jsem bojovala já, doporučuji !!! Funguje. Skvěle, bez hladovění. Paráda.

Děkuji moc

Jarka Končulová

Miroslava Telecká

23. 10. 2018

Dobrý den, pane Štěpáne,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za pomoc, podporu a rady, při mém snažení shodit pár kil. Kontaktovala jsem Vás v říjnu roku 2017 s tím, že jsem nejprve chtěla snížit svou hmotnost o 10 kg. Nakonec jsem se dostala na -22 kg. Ze začátku jsem byla k programu Cambridge Weight Plan skeptická, ale hodně jsem si o něm nastudovala a dnes jsem ráda, že jsem se do toho pustila. Je fajn během tohoto programu vidět výsledky relativně brzy, je to velice motivující. Produkty Cambridge Weight Plan si oblíbil i můj manžel, a tak se přihlásil do programu také. I jemu se podařilo snížit hmotnost o cca 13 kg. Nyní se snažíme váhu udržovat a hlídat si denní příjem stravy. Popravdě jsme oba potřebovali nastartovat, motivovat se a přehodnotit jídelníček, prostě o jídle více přemýšlet. Výsledky jsou pozitivní a viditelné i pro naše okolí a přátele, tak Vás určitě rádi doporučíme.

Miroslava a Tomáš Telečtí

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.