popup
zpět na výpis poradců


20201126
Ing. Melicharová Marie

Ing. Melicharová Marie

Brno, Křenová 479/71, budova IFM GROUP

+420 777 190 600

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jsem zdravotní sestra, dnes už i certifikovaná výživová poradkyně. Je mně 55 roků. Celý život jsem řešila kila na víc a v podstatě je řeším do dnes. Zásadním okamžikem bylo rozhodnutí, zhubnout po tučné dovolené na svoje padesátiny. Moje informace o programu Cambridge Weight Plan byly mizivé, ale doporučení mojí kamarádky mě ovlivnilo natolik, že jsem se objednala k odborné poradkyni. V podstatě jsem od tohoto redukčního programu nic moc neočekávala, protože to bylo stále všechno pořád dokola. Selhávala jsem vždy po několika dnech diskomfortního života vždy po té, co jsem na sobě necítila žádný efekt.

Musím uznat, že program Cambridge Weight Plan pro mě nebyl jednoduchý a několikrát se mně stalo, že jsem bezděčně dala do úst jídlo, které mně nebylo doporučeno. Rychle jsem to „vyplivla“. Tady jsem si rovněž uvědomila svoje špatné životní návyky „jídel mezi jídly.“ Říkám to pro to, že jsem se pokynů poradkyně držela opravdu striktně – vždyť jsem přece měla silnou motivaci 🙂

Vyplatilo se mně to. Již po týdnu jsem se cítila mnohem volněji a opravdu nemohu říct, že by mně chyběla energie. Současně jsem chodila 3-4x týdne cvičit na Power Plate a to, že jsem to vždy  vydržela, mně posilovalo vědomí o tom, že to tentokrát opravdu zvládnu. Zvládla!!

Mým cílem tehdy bylo snížit svoji hmotnost cca o 5 kg. Nakonec jsem si vyladila postavu tak, jak jsem ani neočekávala. Pravidelné úbytky váhy byly velmi povzbuzující a hnaly mě stále dál. Dosáhla jsem hmotnosti, ve které jsem se cítila velmi dobře a sebevědomě a ve kterou jsem ani nedoufala. Nikdy dříve jsem žádným redukčním programem nedosáhla tak skvělých výsledků.  Tuto váhu jsem si beze změny udržela tři roky.

Po té jsem ze svoji ukázněnosti začala slevovat a po čase se kila začala plíživě vracet  nahoru. Dnes ale vím, že svoji ukázněností a programem Cambridge Weight Plan umím opět vrátit svoji váhu dolů tak, abych se opět cítila skvěle, nebo si jim pouze pomáhat v časově náročných dnech, abych nehladověla. Celým programem jsem byla tak ovlivněná, že jsem se rozhodla stát se poradkyní, doplnit svoje zdravotnické vzdělání o výživovou problematiku a pomáhat ženám i mužům změnit svůj životní styl a celkový pohled na život.

V naší poradně jsme schopni odborně poradit a zhodnotit problémy klientů, odkázat při zdravotních problémech k odborníkům, změřit krevní tlak a hodnoty krevního cukru. V poradně máme k dispozici i bioimpedační přístroj InBody 270.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.