popup
zpět na výpis poradců


20201130
Ing. Kordíková Ladislava

Ing. Kordíková Ladislava

České Budějovice, Senovážné nám. 232/9

+420 608 242 642

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

MÉ ZKUŠENOSTI S CWP

Mnoho let jsme pracovala jako finanční poradce. Trávila jsem hodně času v autě, nepravidelně jedla a více než vody jsem vypila kávy. Do 50-ti let to mé tělo zvládalo a stále jsem měla 55 kg. Během dalších 10 jsem přibrala 13 kg a nemohla se jich zbavit.

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla v lednu 2015 od kamarádky, která potkala svou klientku a nemohla ji poznat, protože zhubla více jak 10 kg.  Rozhodla jsem se, že stravu vyzkouším a hned jsem si na internetu přečetla informace o programu Cambridge Weight Plan a také ohlasy na ni. Poprvé v životě jsem začala být v jídle disciplinovaná a dodržovala vše – začala jsem pít víc vody,  pravidelně jedla a byla mile překvapená, jak dobře se cítím. Moje nadšení a úbytek na váze bylo zjevné i pro mé okolí. Má dcera se rozhodla měsíc po mě začít se stravou Cambridge Weight Plan a zbavila se 20 kg, která nabrala po těhotenství.  Já jsem program ukončila s výsledkem -10 kg.

Několik mých známých také úspěšně snížilo svou váhu díky této stravě a změně návyků.  Byla jsem nadšená výsledky, které jsem viděla u sebe, dcery a našich známých. Rozhodla jsem se stát se certifikovaným poradcem Cambridge Weight Plan a pomáhat i jiným lidem zbavit se příjemnou cestou přebytečných kilogramů a lépe se cítit.

V současné době mám poradenské centrum v Českých Budějovicích a v Třeboni a užívám si radost z výsledků mých klientů. Je to pro mne naplňující a radostná práce.

Fotogalerie

Andrea Doudová -10kg

5. 8. 2020

Jsem studentkou vysoké školy a zároveň vyučuji v jazykové škole. Můj životní styl je tedy celkem hektický. Program Cambridge Weight Plan jsem se rozhodla vyzkoušet po 2 měsících letních prázdnin, kdy jsem se snažila zhubnout úpravou stravy a výsledkem byla 2 kila navrch místo dolů. Váha navíc mě omezovala v mém aktivním životě a celkově jsem se necítila příliš dobře.

Začátky byly opravdu úsměvné, jídla mi přišlo na celý den příliš mnoho, a i v současnosti si musím dávat pozor na dostatečný příjem tekutin a pravidelnou stravu. Na začátku šla váha dolů velmi pomalu, zejména kvůli mému pitnému režimu. Když jsem si ale zvykla na nový stravovací i pitný režim, vše šlo hladce. Pohyb se stával snazším než předtím a zlepšovala se mi i kvalita vlasů a pleti. Největší zlepšení kondice jsem ale vypozorovala při tanci. Celkem jsem zhubla 10 kg.

Cambridge

B. M., -13kg

8. 6. 2020

Ve svém věku (67 let) jsem nerezignovala na to, jak vypadám, a vzhledem ke zdravotnímu omezení ve směru intenzivnějších fyzických aktivit, jsem vyhledala informace o programu Cambridge Weight Plan a rozhodla se, že to zkusím.

S poradkyní jsem probrala svůj zdravotní stav, stravovací návyky, a začala. Ráno a odpoledne vždy jeden produkt CWP, ranní svačina – mléčný – většinou nízkotučný jogurt, oběd a večeře – bílkovina – většinou maso a zelenina. První dva týdny byly opravdu krušné, měla jsem i problém vypít doporučené množství tekutin. Pak se vše srovnalo, tělo se přizpůsobilo a váha, ale především vnitřní tuk šel pomalu, ale jistě dolů. Zvykla jsem si žít bez uzenin, bílého pečiva. Nyní mám o 13 kg méně, obleču velikosti jako před třiceti lety a můj zdravotní stav se zlepšil, a to včetně kvality pleti.

Nadále se snažím jíst zdravě, menší porce, bez smažených potravin, uzenin, naopak více zeleniny, luštěnin a ryb.

Prostě se cítím skvěle!

B.M.

Jiřina, -12kg

5. 6. 2020

Moje první zkušenost s programem Cambridge Weight Plan byla před dvěma lety na doporučení mé kamarádky, která si díky němu prošla úžasnou proměnou. Já bývala celý život aktivní a nadváha mě netrápila. Ale neustálé sezení v autě, nepravidelná strava, mizerný pitný režim a večerní vyjídání lednice mě dovedlo ze 67kg až k číslu 81!!!

Do CWP jsem se pustila s nadšením a poctivě dodržovala všechna doporučení, která mi má poradkyně paní Ing. Kordíková dávala. Strava mi opravdu moc chutnala a dodnes chutná. První týden mě sice trápil trošku hlad, honily chutě, ale když máte správnou motivaci a víte, že změnu chcete, tak vydržíte!!! Další týdny už to byla pohoda. Navíc osobní přístup a povzbuzování paní Kordíkové, výsledky měření a viditelné výsledky na oblečení mi dodávaly chuť pokračovat. A co teprve pochvala od přátel a hlavně manžela J Nejdůležitější je ale ten skvělý pocit, který má člověk sám ze sebe. Vrátila jsem se k milovanému běhání a cvičení a 12 kg bylo dole. Naučila jsem se pravidelnosti v jídle a dodržování pitného režimu. Sice se mi na konci minulého roku podařilo pár kilo přibrat, měsíční dovolená, úraz, žádný sport udělalo své… ale pár týdnů v péči paní Kordíkové mě vrátilo zpět do formy.

Za mě tedy obrovské díky a s klidným svědomím program Cambridge Weight Plan a hlavně paní Ing. Kordíkovou doporučuji!!! J.

Martina Hájková, -11 kg

13. 8. 2019

S Cambridge Weight Plan jsem zhubla téměř 11 kilo na váhu. Jsem malé postavy, měřím 158 cm, takže váhový úbytek je pro mne opravdu veliký. Už po pár dnech jsem na sobě cítila rozdíly. Byla jsem méně unavená, měla jsem lepší náladu a začínala jsem mít radost, že jsem se do toho na doporučení své kamarádky pustila. Neměla jsem pocit hladu, začala jsem konečně dodržovat pitný režim, strava CWP mi chutnala a den ode dne jsem se cítila mnohem lépe. Zvláště mě těšilo, když mi začínalo být již po prvních pár týdnech znatelně volnější oblečení. Každá návštěva u paní Ing. Kordíkové (poradkyně CWP) byla příjemným doplněním této celé kůry, a její konzultace mě motivovaly k dalšímu pokračování. Doporučuji tento program všem, nyní hlavně lidem ve svém okolí, kteří žasnou nad mojí proměnou a sami nejsou spokojeni se svou postavou.

Promena klientky Ladislava Kordikova poradkyne pro vyzivu Cambridge Weight Plan Diet hubnuti Ceske Budejovice Promena klientky Ladislava Kordikova poradkyne pro vyzivu Cambridge Weight Plan Diet hubnuti Ceske Budejovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klientka J. Š., -14 kg

26. 6. 2019

S pomocí Cambridge Weight Plan jsem zhubla 14 kg a jsem šťastná. Už po 2 týdnech byly patrny první úbytky váhy a to pro mě byl rozhodující moment. Vidíte, že opravdu něco funguje! V mém případě proběhly první dny bez pocitu hladu či únavy, naopak jsem se cítila lehčeji a živěji. S ubývajícími kily se mi vrátila chuť do sportování, a výsledky tak byly ještě výraznější. Strašně velká podpora přicházela od poradkyně CWP (Ing. Ladislavě Kordíkové), která s vámi sdílela radost z dosažených výsledků, a tím vás motivovala k dalším. Samozřejmě se dobře poslouchá chvála z vašeho blízkého okolí na vaši postavu, hlavně od těch nejbližších☺. Tento program bych doporučila všem ženám, které nejsou spokojeny se svou postavou, a chtějí s tím něco udělat. Zatím jsem přišla na jednu chybičku, a to je, že si musíte komplet vyměnit šatník  …☺

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.