popup
zpět na výpis poradců


20201130
Ing. Kocourková (Hrbotická) Jana

Ing. Kocourková (Hrbotická) Jana

Brno, Lidická 40

+420 603 169 826

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Můj příběh se určitě bude podobat těm Vašim, alespoň zpočátku. Dříve jsem vedla víceméně sedavý způsob života. Dlouhé hodiny strávené ubíjející prací u počítače v pošmourné kanceláři jsem řešila nejen kávičkami, ale i čokoládkami, bonbony, mým heslem dříve bylo: kávu si osladím o trochu víc…  I svůj volný čas jsem spíš proseděla, i když jsem nemusela… Prostě nebylo nic, co by se mnou dokázalo pohnout. Cítila jsem se těžká, unavená, měla jsem špatnou pleť. K tomu, že bych měla se sebou něco dělat mi hlásily nejen čím dál víc se zařezávající kalhoty, funění do schodů a pocení při sebemenší pohybové aktivitě. Začínala jsem se za sebe stydět. Změna přišla nečekaně – a to prostřednictvím typické české vlastnosti – závisti. Musela jsem k radikálnímu rozhodnutí se sebou něco dělat, přijít šokem.

Po několika měsících jsem se potkala s kolegyňkou, která pracovala na jiné naší pobočce. Nemohla jsem ji poznat. Vždy jsem si ji pamatovala jako holku krev a mlíko, po dvou porodech je málokterá jako laňka. Ona to ale zvládla. Zcela se změnila. Na první pohled výrazně mladší, svěžejší. Výrazný váhový úbytek z ní udělal elegantně oblečenou dámu. Na první pohled měla oblečení alespoň o čtyři velikosti menší, než dříve. To ve mně pochopitelně vzbudilo zájem, jak to ta ženská udělala. Už nebyla maminou ve vytahaném tričku.

Řekla jsem si, když to ona dokázala, tak já to zvládnu taky. Doporučila mi výživový program Cambridge Weight Plan. Celou dobu mé proměny mě vedla zkušená výživová poradkyně, která nebyla mým šéfem – byla mi laskavým průvodcem. Zcela chápala mé počáteční nejistoty. Ty ale netrvaly dlouho. Už při první kontrole váha ukazovala úbytek. Byla jsem na sebe hrdá. CWP doporučuji každému, kdo chce výsledky. Poradkyně mě motivovala k mírné změně mých volnočasových aktivit, aby moje proměna byla komplexní.

Už je to několik let zpět. Váhu si držím, celkově mám více energie, cítím se dobře. Starý způsob života jsem v duchu napsala na papír, roztrhala a hodila do koše. Tam také zůstane. Víc si vážím svého zdraví, každý den se pro sebe snažím alespoň chvíli něco dělat.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.