popup
zpět na výpis poradců
20200131
20200229
20201202
Ing. Handrychová Viktorie

Ing. Handrychová Viktorie

Praha 5, Nové Butovice, Seydlerova 3

+420 608 330 320

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Říkají mi Viki, je mi 44 let a jsem absolventkou Vysoké školy hotelové, obor lázeňství. K dalšímu studiu výživy mě inspiroval můj manžel, jehož příběh se dočtete níže. V současné době se věnuji zdravému stravování a výživovému poradenství na plný úvazek. Má práce je mým koníčkem a proto mě těší ocenění CWP – Hvězdný poradce 2016. Nadále se v této oblasti vzdělávám a ročně absolvuji několik seminářů a kurzů, o kterých se dočtete na mém webu www.fitsviki.cz.

 

Těším se na Vás v poradnách na adresách:

Lidická 595/64, 360 01 Karlovy Vary (autobus č.3 a 15, zastávka Gagarinova)
Seydlerova 2151/3, Praha 5 Nové Butovice ( metro B Nové Butovice, autobusy č. 184, 164, 142, 137 a 904)

Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi fázemi programu Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i následnou změnou životního stylu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i dlouhodobě preventivní konzultace po skončení programu.

 

 Benefity pro Vás:

Vyšetření průchodnosti cév na přístroji MaxPulse Medicore a tištěná výstupní zpráva

– Diagnostika na špičkovém přístroji InBody 270 je nedílnou součástí  všech návštěv v poradně.

Vytištěný diagnostický výstup s výsledky měření je automatickou součástí každé vaší kontroly.

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270

Všem klientům chci nabízet jen to nejlepší, a proto diagnostiku složení těla provádím profesionálním přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji lze přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

 

 

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund. Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

 

VÝSLEDKY ANALÝZY ZJISTÍME:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, kosterní svalovina, tuk i beztuková hmota, váha,
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Množství tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

 

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky až 100 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

VYŠETŘENÍM PŘÍSTROJEM MAX PULSE ZÍSKÁTE ANALÝZY:
srdeční frekvence
průchodnosti cév (jejich opotřebení, stárnutí, elasticitu, riziko kardiovaskulárních onemocnění)
nervového systému
indexu vyčerpanosti
odolnosti organismu proti stresu

 

 

Buďte fit a bude vám líp!

Začnu citátem Lva Nikolajeviče Tolstoje: „Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí“.

A protože spokojená a šťastná rodina je pro většinu z nás nejdůležitější, je potřeba, aby každý jednotlivec byl spokojený sám se sebou. Z vlastní zkušenosti vím, že mé vnitřní pocity se odráží v každodenním chodu rodiny. Dlouhodobě se proto udržuji zdravá, štíhlá a v dobré kondici. Před pár lety jsem si vyzkoušela třítýdenní kůru programu Cambridge Weight Plan kvůli detoxikaci, něco jsem shodila a cítila se skvěle. Váhu si udržuji dodnes a cítím se fajn.

 

Příběh mého muže o boji s nadváhou.

Je nám 44 let a žijeme spolu 21 let. Můj manžel řešil problémy s nadváhou od dopívání. Zkoušel různé způsoby hubnutí a vždy se po určité době dostavil  jo-jo efekt. Při své výšce 185 cm vážil v roce 2014 135 kg. To už bylo opravdu alarmující a doma houstla atmosféra. Taková nadváha s sebou nese nejen zdravotní rizika, ale i další problémy v běžném životě – fyzická výkonnost na nule, lenost se účastnit rodinných aktivit, nákup oblečení, chrápání, sex… Už jsem propadala zoufalství. Pak se na školním srazu manžel dozvěděl o programu Cambridge Weight Plan a rozhodl se ho vyzkoušet. Po pár týdnech se začaly dostavovat výsledky a to bylo velmi motivační ve změně životního stylu vytrvat. Během programu shodil 27 kg a naše rodina je daleko spokojenější. Manžel je opět atraktivní, cítí se skvěle a společné výlety jsou zas pro celou rodinu!

 

 

Začala jsem citátem a jeden zajímavý mám i na konec. Mark Twain kdysi řekl: „Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat, co se ti nechce“. My už teď s manželem díky programu Cambridge Weight Plan víme, jak se naštěstí mýlil.

Ráda i vám budu nápomocna, abyste byli sami se sebou spokojeni a cítili se šťastně!

Více o mých službách najdete na www.fitsviki.cz

 

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Lenka Nováková Fotka Po - Lenka Nováková
-30kg

Lenka Nováková

51 let
Číst
Fotka Pred - Milan Müller Fotka Po - Milan Müller
-23kg

Milan Müller

59 let
Číst
Fotka Pred - Jiří Foltýn Fotka Po - Jiří Foltýn
-11kg

Jiří Foltýn

39 let
Číst
Fotka Pred - Soňa Vlášková Fotka Po - Soňa Vlášková
-20kg

Soňa Vlášková

56 let
Číst
Fotka Pred - Monika Barvíková Fotka Po - Monika Barvíková
-38kg

Monika Barvíková

24 let
Číst
Fotka Pred - Miluška Palečková Fotka Po - Miluška Palečková
-28kg

Miluška Palečková

36 let
Číst
Fotka Pred - Libuše Sloupová Fotka Po - Libuše Sloupová
-13kg

Libuše Sloupová

48 let
Číst
Fotka Pred - Hana Michálková Fotka Po - Hana Michálková
-26kg

Hana Michálková

56 let
Číst

MUDr. Lucie Luderová

23. 3. 2020

Dobrý den,

jsem praktická lékařka a denně se ve své ambulanci setkávám s lidmi, kteří si svůj zdravotní stav zhoršují díky životnímu stylu, následné nadváze, obezitě a navazujícím onemocněním.

Produkty Cambridge Weight Plan obsahují vyvážené množství rostlinné i živočišné bílkoviny, nízké množství tuků, ale dostatek nenasycených mastných kyselin a kompletní spektrum vitamínů a stopových prvků. Je v nich velmi nízký obsah soli, tedy sodíku a tak je výhodný pro pacienty s hypertenzí (vysokým tlakem), tedy i pro obézní. Chrání se tím i ledviny a především kardiovaskulární systém.

V Anglii byla publikována studie, která prokazuje, že užívání programu Cambridge Weight Plan vede k ústupu diabetu 2. typu u obézních pacientů a prediabetes (počínající cukrovka) může zcela vymizet. Tím se může velmi zlepšit kvalita života lidí s cukrovkou, obezitou a kardiovaskulárními onemocněními.

Sama jsem si program Cambridge Weight Plan vyzkoušela na detoxikaci a restart organismu a má očekávání se zcela naplnila. Cítím se nabitá energií a jsem v daleko lepší fyzické a psychické kondici.

Spolupráci s empatickou výživovou poradkyní Ing. Viktorií Handrychovou a její odborný přístup mohu jen doporučit.

 

Naďa z Prahy

30. 1. 2020

Dobrý den Viki,

právě jsem se dívala na fotky, ale teprve teď mi dochází, jak moc jste pro mne dokázala udělat. Hubnutí jsem si dala jako dárek k 60 narozeninám, a vaše intuitivní nastavení všech fází procesu, ale zároveň i důsledná kontrola, bylo opravdu vynikající. S výsledkem jsem spokojená, připadám si opravdu o pár let mladší a kolena, která mne trápila se výrazně polepšila. Chci vám moc poděkovat  a pokud chcete moje vyjádření využít jako referenci, je vám k dispozici.

Jana Fialková, – 19 kg

22. 1. 2020

Jmenuji se Jana a je mi 50 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od příbuzného, kterého jsem viděla po delší době a překvapilo mě, jak zhubl a byl plný energie. Zajímala jsem se, jak se mu to povedlo.

Já jsem diet vyzkoušela celkem dost, ale téměř bez úspěchu. Nikdy jsem moc nevěřila všelijakým zázračným drinkům, vždy jsem byla k těmto věcem skeptická. Když jsem ale viděla na vlastní oči výsledky, tak jsem byla nadšená a odhodlaná zkusit změnu stravování také. Nechala jsem si doporučit výživovou poradkyni Ing. Viki Handrychovou, hned jsem ji zavolala a domluvila se na první schůzce.

Proběhla první konzultace, vážení a měření. Výsledky byly hrozné.

Paní Viki mě seznámila s produkty, naučila mě, jak změnit přístup k jídlu a pití, jak mám program dodržovat a jak postupovat. Už po 14 dnech jsem viděla první výsledky, a to mě motivovalo k pokračování. Během hubnutí jsem nepociťovala vůbec hlad a přestože jsem necvičila, šla kila dolů.

Objevila jsem produkty, které mi chutnaly. Rodina a přátelé mě podporovali.

Okolí si mé proměny začalo všímat, když jsem měla dole prvních 10 kg. Bylo to velmi příjemné, když za mnou lidé chodili a říkali, že jsem hezky zhubla a jak mi to sluší. Nejdůležitější však je, že se cítím skvěle! Tenhle pocit jsem dlouho nezažila a chci si ho uchovat co nejdéle!

Od první chvíle jsem věděla, že jsem u Viki v dobrých rukou. Její milý, lidský přístup a podpora mě motivovala k dalšímu pokračování. Postupně se mi změnil celý přístup k mému stravování a vlastně i k sobě.

Dále si chci držet novou váhu a cítit se skvěle. Moc děkuji paní Viki i výživovému programu CWP. Opravdu to za to úsilí  a vynaložené finance stojí. Program rozhodně doporučuji všem,protože opravdu funguje.

Hezký den

Jana Fialková

Cambridge

 

Martina, – 15 kg

9. 1. 2020

Jmenuji se Martina, je mi 48 let a mám dvě dospělé děti.

Nikdy jsem nebyla žádný hubeňour, vyzkoušela spoustu diet, něco zhubla a opět nabrala. Spouštěcí moment, kdy jsem se rozhodla, že už se sebou opravdu musím začít něco dělat bylo, když jsem si v říjnu 2018 chtěla obléci kabát ( koupeny předchozí rok) a nezapnula jsem ho. Když pominul největší vztek, zacla jsem hledat vyživové poradny a přemýšlela, jak se těch kil navíc zbavím.

O Cambridge Weight Plan jsem slyšela a tak jsem si prohlédla web a našla mě nejsympatičtější poradkyni Viki. Měla také nejvíce pozitivních hodnocení. Jsem ráda, že moje volba padla zrovna na ni.

Začátky byly krušné, ale postupem času to začlo jít a já se cítila najednou o moc lépe fyzicky i psychicky.

Dnes už je to rok, co za Viki jednou za měsíc, dva přijedu na kontrolu a svou novou váhu si v pohodě udržuji.

Cítím se skvěle. Takže  moc díky, Viki.

Martina

Cambridge

Lucie Kardová, – 16 kg

8. 1. 2020

Děkuji Vám za zaslané fotografie, až na nich vidím skutečný rozdíl!

Moje pocity prvních 14 dní byly opravdu velice smíšené a myslela jsem si, že to vzdám 🙈.

Neustále jsem seděla na toaletě, protože se mi čistila střeva, bolela mě i pár dní hlava, a tak jsem se snažila radši brzo chodit spát abych vše zaspala. Po asi dvou týdnech jsem se začala cítit o mnoho lépe a ještě se dostavil první viditelný výsledek. Řekla jsem si, že když už jsem to vydržela takovou dobu, tak to nevzdám!

Hnací motor pro mě bylo,že si okolí začalo všímat ze jsem zhubla a hlavně pochvala a detailní rozbor výsledků u výživové poradkyně Viki 😊 A to Vás ženě dal a dal! Výsledek je prostě nádherný!  Jsem tak nadšená!

Jídlo je dobré, nejvíce mi chutnají kaše, žampionová polévka, boloňské špagety, těstoviny se smetanovou omáčkou a smoothie. Nemám ráda ostré jídlo takže toho jsem se vyvarovala, ale i tak byl výběr opravdu široký.

Mooooc děkuji Viki, jste úžasná!

S pozdravem Lucka Kardová

PS: A budu chodit dál se nechat hlídat! 😊

Cambridge

Michaela Hrabová, -16 kg

21. 1. 2019

Když jsem viděla výsledky programu Cambridge Weight Plan u kamarádky, rozhodla jsem se do toho také jít.  Začátek byl pro mě hodně těžký, ale jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla. Jsem o 16 kg lehčí a cítím se úžasné. Byla to má první velká změna a teď budou následovat ty další! Chtěla bych Vám poděkovat Viki, byla jste mou rádkyní, oporou a motivací. Jste úžasná 🙂

Děkuji a těším se, že se budeme dál potkávat a budete mě hlídat.

Míša

Promena klientky program Cambridge Weight Plan Diet hubnuti dieta Karlovy Vary poradenske centrum Viktorie Handrychova

Naděžda Lipková, -20 kg

6. 11. 2018

Viktorko, moc děkuji za velkou a odbornou pomoc v boji s mou dlouholetou obezitou. Váš lidský, ale i profesionální přístup mi moc pomohl a hodně mě motivoval. Jste člověk na svém místě a děláte spoustu lidí šťastnými. Moc děkuji.

Naďa

Promena Nadezda Lipkova Heroutova Cambridge Diet Weight Plan Dieta Hubnuti Viktorie Handrychova poradenske centrum Karlovy vary

Irena Vostrá

1. 11. 2018

Celý život jsem byla velmi aktivní po všech stránkách včetně pohybové. Postupně mi rok od roku (poslední 3 roky) nenápadně přibývala kila a ve spojení s nesprávným jídelníčkem a hektickým podnikatelským způsobem života jsem najednou měla 108 kg  a řekla jsem si dost! Pomalu se začaly ozývat zdravotní potíže stáří a na to jsem ještě příliš mladá a krásná! 🙂

Jsem pro hubnutí pohybem a změnou stravovacích návyků, ale takto mi šlo dolu jen pár kg, trvalo to dlouho a motivace ubývala… Pak mi přišla klientka Asya , která absolvovala program Cambridge Weight Plan a přesto že na zázraky nevěřím, její proměna mě přesvědčila. Jdu do toho!

Program Cambridge Weight Plan Diet Hubnuti promena Viki Handrychova Praha Karlovy Vary

Na podzim 2016 jsem navštívila poradkyni v KV, paní Viktorii. Vše mi podrobně vysvětlila, vybavila mě informacemi, aby mě nic nepřekvapilo a druhý den, jsem se do toho pustila. Jsem člověk velmi pečlivý a disciplinovaný. Šlo to jako po másle, tedy jako po sáčcích. 🙂

Váha vesele ubývala, každé dva týdny mě Viki na našich schůzkách převážila, přeměřila, zkontrolovala tuky, svaly, vodu… pochválila a já pečlivě dodržovala vše, co mi řekla. Asi 2x mě překvapila viróza a bolest žaludku. Moje poradkyně pro mě vždy byla na telefonu, ochotně mi poradila, to i v neděli večer a mě se ulevilo.

Má důslednost se vyplácí. Produkty Cambridge weight Plan mi chutnají a já mám po několika měsících 30kg dole. A blížím se mému cíly, dát dolu 40 kg! Cítím se skvěle, rodina, přátelé a Viki mě podporují, vše se mi dělá lépe, už si nemusím zavazovat tkaničky na nádech a při procházkách v lese nosím o 30 kg méně. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Všem děkuji za podporu a já jedu dál! 🙂

Daniela z Prahy

1. 11. 2018

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla v létě 2016 od kamaráda, který tento program absolvoval. Zhubl a byl úspěchem nadšen. Říkala jsem si, to bude zase nějaká „jojo efekt dieta“ a přešla jsem to. Po nějaké době mi to nedalo a já „věčná dietářka“ jsem se rozhodla, že se na ten program podívám na internetu. Přečetla jsem si spoustu článků a na stránkách Cambridge Weight Plan jsem začala zkoumat jak to vlastně s tím je, co se jí a jak to celé probíhá. Přišlo mi to zajímavé a tak jsem si začala s kamarádem o tom povídat. Musela jsem si všechny informace schroupat a zároveň jsem se podívala, jestli takováto poradna není někde poblíž mého bydliště. Našla jsem jí a trvalo mi asi týden, než jsem se odhodlala oslovit poradkyni.

Program Cambridge Weight Plan Diet Hubnuti promena Viki Handrychova Praha Karlovy Vary

Objednala jsem se jednoho podzimního večera 2016. Poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila, vyfotografovala a zapsala všechny hodnoty. Trochu jsem se styděla svléknout se před ní, ale paní Viki je skvělá a sympatická. Dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál. Odcházela jsem nadšená a se spoustou dobrot a druhý den jsem začala. Koktejly se staly mou snídaňovou záležitostí a večer se těším na nějakou výbornou polévku. K obědu střídám kaše, rýži, špagety, těstoviny se sýrem atd. Zajímavé je, že nejsem vůbec unavená a to je na tom skvělé. Nejhorší byly asi první tři dny, měla jsem hlad a chutě byly snad všude :-). Pak už to bylo lepší a lepší. Přečkala jsem všechny oslavy narozenin a i Vánoce. Je pravda, že od 24.12. do 31.12. jsem měla extra porci navíc a snažila jsem se vše držet poctivě. Po pár měsících v programu jsem o 30 kg lehčí. Doma normálně vařím, peču a už mi to nevadí, naopak jsem na sebe pyšná, že vše zvládám bez problémů. Mám totiž úžasnou rodinu, která mě maximálně podporuje.

Tento program a paní poradkyní Ing. Viki Handrychovou můžu s čistým svědomím jen doporučit.

Radim Holeš

1. 11. 2018

Jmenuji se Radim Holeš. Jsem otcem tří synů a s každým dítětem jsem nabral 10 kg. Připočteme-li k tomu sedavé zaměstnání a stres, váha stoupala a stoupala. Dlouho jsem to neřešil, i když mě můj obvodní lékař neustále upozorňoval, že bych měl zhubnout. Pak ale nastaly problémy a tehdy už to nebylo, měl bys, ale musíš.

Program Cambridge Weight Plan Diet Hubnuti promena Viki Handrychova Praha Karlovy Vary

Měl jsem štěstí, že jsem se setkal na golfu s Viki Handrychovou, která mi řekla o Cambridge Weight Plan. Rozhodl jsem se hned a domluvil si schůzku. Vzal jsem s sebou i manželku a jsem tomu velmi rád. Rozhodla se jít do toho se mnou a potvrdilo se přísloví, že ve dvou se to lépe táhne. Spolu s ní a s Viki, která nás provedla celým programem s jejím typickým úsměvem a dodávala nám sílu a odvahu dnes mohu říci, že mám o  15 kg méně. Manželka zeštíhlela o 7 kg  a vrátila se na svou původní váhu před dětmi.

Cítím se velmi dobře. Změnou životního stylu zmizely bolesti kloubů, zlepšil se mi tlak a také náš manželský život. Začali jsme společně sportovat a užívat si opět radostí života.

Viki a Cambridge Weight Plan děkujeme a můžeme je každému jen doporučit.

Handrych Karel

1. 11. 2018

Příběh mého muže Karla Handrycha o boji s nadváhou.

Je nám 44 roků a žijeme spolu 21 let. Můj manžel řešil problémy s nadváhou od dospívání. Zkoušel různé způsoby hubnutí a vždy se po určité době dostavil  jo-jo efekt. Při své výšce 185 cm jsem vážil v roce 2014 135 kg. To už bylo opravdu alarmující a doma houstla atmosféra. Taková nadváha s sebou nese nejen zdravotní rizika, ale i další problémy v běžném životě – fyzická výkonnost na nule, lenost se účastnit rodinných aktivit, nákup oblečení, chrápání, sex… Už jsem propadala zoufalství. Pak se na školním srazu manžel dozvěděl o Cambridge Weight Plan a rozhodl se ho vyzkoušet. Po pár měsících bez nadváhy se mu zlepšil zdravotní stav, zhubl 27 kg a naše rodina je daleko spokojenější. Manžel je opět atraktivní, cítí se skvěle a společné výlety jsou opět pro celou rodinu!

Milan Müller, -23 kg

27. 10. 2018

Jmenuji se Milan a je mi 56 let.  Několik let jsem zkoušel zhubnout nasbíraná kila, ale nedařilo se ….

Moje amatérské pokusy mě dostaly  při mé výšce 184 cm až na váhu 121 kg,  a tak jsem usoudil, že to sám nezvládnu.  Od kamaráda jsem se dozvěděl o cambridge dietě, kterému pomohla. I přes počáteční nedůvěru jsem si vyhledal dostupné informace a rozhodl jsem se, že do toho jdu. Oslovil jsem paní Handrychovou na Praze  6 a svěřil se do její péče. Teď jsem lehčí o neuvěřitelných 23 kg. Paní Handrychová mi radí a zakazuje 🙂 a já dodržuji dohodnutý postup. Jsem rozhodnutý dotáhnout to do vítězného konce a váhu si již udržet. Nebude to asi lehké, ale já to zvládnu.

Všem, kteří se rozhodují shodit kila navíc, vřele doporučuji program Cambridge Weigt Plan. Funguje to!

S pozdravem

Milan Müller

Eva, -15 kg

19. 10. 2018

Moje cesta k vítězství 

Rozhodla jsem se začít s programem Cambridge Weight Plan po doporučení kolegyně z práce, která zeštíhlela a omládla jako zázrakem.

Začala jsem mít zdravotní problémy a protože mám ještě hodně daleko do důchodu, tak jsem to vzala do vlastních rukou.

Na internetu jsem si našla nejbližší poradnu v Praze v Nových Butovicích. Výživová poradkyně mi krásně a srozumitelně vysvětlila o čem celý program je a jak budeme v mé změně postupovat.

Začátek byl krušný, protože jsem byla zvyklá hodně jíst. Měla jsem hlad, ale zapíjela jsem ho vodou a velmi chutným vývarem Golden Vegetable.

Můj hlad se každým dnem snižoval, až úplně zmizel.

Vzhledem k mé náročné práci, byl někdy problém s plánováním jídel, proto jsem neměla zpočátku dobré výsledky na kontrolách u poradkyně.

S Viki (výživovou poradkyní) jsme ladily, co mému tělu vyhovuje, až jsme to vychytaly a šlo to skvěle.

Začala jsem sklízet chválu od okolí a to mě nastartovalo ještě víc. Dneska mám skoro o 20 kilo méně a není zrcadlo, které bych minula a nepodívala se do něj s potěšením.

Je mi úžasně, přestaly mi padat vlasy a bolest nohou a kloubů je pryč. Jsem v posledním kroku programu a není jídlo, po kterém by se mi stýskalo.

Moje poradkyně Viki je skvělá, cokoli jsem potřebovala, tak mi poradila a vždy mě podržela i když se objevila krize.

Každá návštěva u poradkyně mě nabila na další boj.

Moc děkuji Viki…..

Cambridge

Broňa Machačková, -15 kg

10. 9. 2018

Tak i já si dala 24. 4. 2018 předsevzetí, že letos se nebudu stydět jít do plavek na dovolené. A povedlo se, dala jsem 15 kg dolů. A za to vděčím úžasné poradkyni Viki Handrychové. Poradila a věřila mi, že to zvládnu. Celou dobu mě podporovala a motivovala. Jako výživová poradkyně poradila i mému manželovi, který je diabetik I. stupně, jak se stravovat, když je člověk na inzulínu a nemůže používat produkty Cambridge Weight Plan. Velice doporučuji  a ráda se vracím i po skončení programu pro rady a na kontrolní vážení.

Cambridge

Linda, – 11 kg

3. 9. 2018

Cambridge

František, Praha

16. 3. 2018

„Program Cambridge Weight Plan je vskutku excelentní metoda, jak zredukovat kila tuku. Redukčních programů je patrně spousta, zde je však skvělé, že člověk skutečně ubývá zejména v tucích a jen minimálně ve svalech. Mohu tedy doporučit, byť upozorňuji, že zvláště první dny nejsou snadné a je třeba počítat s extrémní slabostí. Vyplatí se vydržet nicméně:).“

Sabina, Praha

27. 2. 2018

Vždy jsem se musela hlídat, abych měla váhu tak akorát. Mám ráda pohyb, sport, zdravý životní styl, takže to nebyl problém. Po prvním těhotenstvím začala ručička váhy směřovat směrem nahoru. V průběhu let bylo i druhé těhotenství a další nárůst váhy. Práce, stres, péče o domácnost, nedostatek času, uspěchaná doba to vše se podepsalo na mé váze a já se dostala až na 99 kilo. Ihned jsem zmobilizovala všechnu sílu a dala se na redukci kil. Vyzkoušela jsem skoro všechny redukční programy a běhala jsem 8km obden. Čím víc jsem se snažila, tím víc to nešlo. Dosáhla jsem váhy 109 kilo a úplně jsem si zpomalila metabolismus. Byla jsem bez motivace a zklamaná sama ze sebe. Tolik energie a snahy jsem vložila do všeho a bez výsledku.

Když už jsem se začala smiřovat s tím, že zůstanu uvězněná ve 100 kilovém těle, dostal se mi do rukou časopis pro ženy, kde byl otištěn článek o dámě, která zdravě upravila svou váhu s programem Cambridge Weight Plan. Ihned jsem si našla internetové stránky. Po pečlivém prostudování webu a doporučení lékařů, například z IKEMU, jsem měla jasno! Objednala jsem se na první konzultaci k Viki a pak se mi začal měnit život.

Tímto bych moc ráda poděkovala Viki za veškerou pomoc a podporu na mé cestě. S programem jsem změnila přístup k sobě, k jídlu, životu a životosprávě.  Nejen že jsem zdravě optimalizovala váhu, zpevnila se mi postava, ozdravila jsem si tělo, přestala jsem být unavená, ale začínám i novou životní etapu plná elánu a chuti posunout se dál.

Barbora, Praha

10. 2. 2018

Bylo mi 42 let a je to skoro rok, co jsem si domluvila schůzku s Viki a začala s redukčním programem Cambridge Weight Plan. Inspirací pro mne bylo několik známých, kteří díky změně životního stylu upravili neuvěřitelné množství kg a doslova omládli. Přišla jsem s váhou 89 kg, při výšce 173 cm. Zkoušela jsem redukce buď sama, nebo jsem docházela i do specializovaného centra, kde se mi za spoustu měsíců sice podařilo zredukovat pár kilo, ale pak se váha „sekla“ a opravdu dlouhou dobu se ne a ne pohnout, takže jsem opět ztratila motivaci. Problémem je i mé zaměstnání  – sedím celých 12 hodin, pracuji na velice nepravidelné směny a stejně nepravidelně se mi střídá denní i noční režim. Hned při první návštěvě mi Viki vše podrobně vysvětlila a naprosto přesvědčila, že i já to zvládnu, a že to půjde.

Při druhé návštěvě za pouhý týden jsem vážila již méně. Začátek byl těžký, prvních cca 10 dní byl hlad i chutě. První den v programu se mi chtělo až brečet, měla jsem dojem, že to nedám, protože jsem si vybrala zrovna „špatnou příchuť“ a naprosto mi nechutnalo. Ale výběr je opravdu veliký, takže jsem s žádnou další příchutí problém neměla. Produkty Cambridge Weight Plan jsem si vyloženě užívala :-). A v podstatě jsem si užívala i celé období, kdy jsem byla v programu. Oproti dřívějšku jsem měla obrovské množství energie, vůbec jsem se necítila unavená, plná dobré nálady, bylo mi prostě skvěle!!  Viki byla skvělá, celou dobu mě povzbuzovala, konzultovala se mnou kdykoliv jsem cokoliv potřebovala a to i po telefonu. Okolí si začalo všímat změny, hlavně rodina a motivace byla tak obrovská, že mě ani jednou nenapadlo zhřešit.

Do léta 2017 se mi podařilo zredukovat přes dvě desítky kilo tuku. Zatímco předtím jsem se horko těžko vešla do velikosti 44 a byl problém vybrat něco hezkého na sebe, teď mám velikost 36/38 a můžu si obléct, co chci :-).  A přesto, že už program nedržím, váhu mám stále stejnou. V mém případě to znamenalo, co se stravování týče obrat o 180 stupňů. A stejně takový obrat (samozřejmě k lepšímu) nastal v mém životě.

Takže za mě všem, co chtějí změnit svůj život styl, zlepšit si zdravotní stav a začít nový život, je Cambridge Weight Plan nejlepší volbou a Viki tou nej poradkyní!! Tímto jí také moc děkuji za její pomoc, motivaci a trpělivost.

Cambridge

Iva z Prahy

8. 2. 2018

Dobrý den Viki,

s velkým poděkováním Vám chci napsat pár řádek.

Dnes je to přesně 3 měsíce, kdy jsem se pustila do boje s nadbytečnými kilogramy a s Vaší podporou jsem dnes o mnoho kil lehčí a dvě konfekční velikosti menší.

Na režim programu Cambridge Weight Plan jsem si velice rychle zvykla, žádný pocit hladu jsem po celou dobu neměla.

Poctivě jsem dodržovala Vaše pokyny a výsledek se brzy dostavil. Je fakt, že pokud máte motivaci a děláte to kvůli sobě, jde to dobře a pokud  přidáte i trošku pohybu, jde to vlastně samo.

Moc Vám děkuji za Vaši podporu!

Helena, Praha

24. 1. 2018

Jmenuji se Helena a mám Kristova léta. Po lékařském vyšetření mi zjistili vysoký tlak a při zjišťování příčiny jsme narazili na ztučněné orgány a stres. Rada byla změnit stravování, životní sty a nestresovat se. Docela mne to překvapilo, necítila jsem se vysloveně obézní, spíše, jak se říká postava „krev a mléko“. Nechtěla jsem se smířit s tím, že budu brát prášky na tlak, které už musíte brát pořád a rozhodla jsem se, s tím něco dělat. Tenkrát mi poradila kamarádka program Cambridge Weight Plan, že mi pomůže a tak jsem kontaktovala paní Viktorii Handrychovou a začala jsem pečlivě dodržovat nastavený program, na který jsem si brzy zvykla a dle pokynů jsem i hodně pila. Výsledky se brzy dostavily, a i když mne to šokovalo, tak za pár měsíců jsem musela měnit šatník, protože mi bylo vše velké, bez toho, že bych hladověla, trápila se a stresovala. Dnes jsem moc ráda, že mi kamarádka doporučila tento program a já jej také doporučím.

Kateřina, Praha

10. 1. 2018

Jmenuji se Kateřina, je mi přes 40 let a připadám si jako vyměněná….

Během několika měsíců jsem díky Viky, programu Cambridge Weight Plan a mé pevné vůli jsem zredukovala tři desítky tuku a je mi skvěle.

S tímto programem je redukce kil pouze radost. Každý den se člověk probouzí o něco lehčí a sebevědomí stoupá!

Viki Handrychová je ta nejlepší certifikovaná poradkyně na světě – milá, vstřícná, trpělivá, připravená vždy pomoci.

Viki, moc děkuji za všechno a slibuji, že udělám vše proto, abych se už NIKDY nemusela stydět za to, jak vypadám!!!!

Paní Kateřina

7. 12. 2017

Pocity na začátku : cítila jsem hlad, než se mi zmenšil žaludek .. trvalo to cca týden .. pak se to ustálilo a cítila jsem se dobře..
Pocity v průběhu programu Cambridge Weight Plan: chutě jsem někdy cítila, hlavně když jsem vařila rodině a pekla dorty, ale měla jsem radost z toho, že redukuji kila tuku. Nejtěžší bylo odolat na oslavách nátlaku okolí, ne vždy se zdařilo… pokud jsem zhřešila, tak vždy v rozumném množství… kompenzovala jsem to pohybem
Pocity na konci: dosáhla jsem svého cíle a mám z toho radost, jsem na sebe hrdá a rodina mě chválí… mám více energie .. nejen rodina, ale i okolí si všimlo té změny. Jsem spokojená s menší velikostí oblečení.
Udržení váhy: snažím se přemýšlet nad tím co jím a v jakém množství. Přidala jsem více pohybu. Váha je zatím stabilní, ale obava z vánočních svátků tu je.
Hodnocení poradkyně Viki : snažila se poradit a pomoci mi, vždy se zajímala o mé pocity, byla mi oporou v mém boji s nadváhou. Odpovídala neúnavně na mé dotazy a vždy pro mě měla čas.
Spokojenost s programem: jídla Cambridge Weight Plan  – koktejly mi moc chutnají, polévky mám ráda jen některé, zeleninový bujón je můj oblíbený, program jsem doporučila i své sestře v Anglii a kamarádkám z okolí.

Marta, Praha

1. 12. 2017

Pro Cambridge Weight Plan jsem se rozhodla poté, co jsem viděla fotky z oslavy narozenin.
Hrozný….při mých 160 cm jsem vážila skoro k 80kg. Pak jsem objevila na internetu komplexní program Cambridge Weight plan.

Moc nevěřím na rychlé redukční programy, ale když jsem potkala známou, která udělala změnu životního stylu, nevěřila jsem svým očím.

Ohromě jí to slušelo a vypadala tak mladě! Tak jsem se rozhodla, že to taky musím zkusit.
Objednala jsem se do poradenského centra Cambridge Weight Plan na první konzultaci, v blízkosti bydliště, kde se mne ujala moc příjemná paní Viki.

Po prvních měsících se blížím ke své původní váze i s nějakými těmi prohřešky. Jsem moc spokojená a cítím se skvěle.

Viki děkuji a těším se na viděnou!

Paní Ivana, Karlovy Vary

28. 11. 2017

Paní Viki jsem vyhledala začátkem října. Nejsem člověk s nadváhou, který by potřeboval hodně změnit stravování. Nenechávám věci zajít do extrémů a situaci řeším ihned, když mám pocit, že mám o 5 kg víc než bych chtěla mít. Myslím, že je lepší to řešit v této fázi, než to nechat být a stresovat se s 10kg nadváhy. Upřímně jsem měla trochu obavu z toho, že mi poradce Cambridge Weight Plan řekne, že nemám co redukovat a nebude se mnou vůbec zabývat. Byla jsem mile překvapena. Během první konzultace jsme probraly moje neduhy, dostala jsem výsledky z přístroje InBody, takže jsem viděla, jak jsem na tom a na čem se dá zapracovat, pochopila jsem princip zdravého životního stylu s programem Cambridge Weight Plan. Naučila jsem se hlídat kcal a vím, kolik si jich za den můžu dovolit a kolik už je pro mě hodně. Vím, že skladba jídla je velmi důležitá pro to, aby tělo nevolalo po náhradním zdroji energie v podobě rychlých cukrů. S programem  to byla záležitost několika málo dní, má představa byla odlehčit si stravování a bonusem by mohlo být třeba pročištění organismu. A toho už jsem dosáhla téměř při první kontrole. Vše je to o ukázněnosti, jídelníček mám pestrý ale odlehčený. Snažím se do toho hodně pít, ale vybírám si co. Převážně to je voda ochucená pomerančem, citrónem a mátou.

Každý den si dám teplý oběd a k večeři nějaký zeleninový salát s masem. Když nakupuji potraviny, koukám na etikety a tam je pro mě spoustu směrodatných informací. A když nevím, co k snídani, sáhnu po ovesné kaši.  Jak říká Viki, je to převážně v hlavě. Jsem moc ráda za její podporu, a i když se mi podařilo svoje tělo přetvořit dle mých představ, vím, že rad Viki  budu i nadále využívat.

Paní Jana, Praha

28. 11. 2017

Dobrý den,
je mi přes 50 let a plíživě se má váha za 10 let začala dotahovat na 90 kg, což při mé výšce 153cm bylo víc než dost. Když jsem funěla při chůzi do schodů a nemohla popadnout dech, koupit oblečení se stalo trestem, řekla jsem si dost, musím s tím něco dělat. Zkoušela jsem omezit jídlo, cvičit, ale výsledek nulový, kila jsem stále nabírala.
Pak jsem slyšela o programu Cambridge Weihgt Plan. Na internetu našla certifikovaného poradce Ing. Viki Handrychovou a objednala se na vstupní konzultaci. Šla jsem s obavami, jestli to zvládnu a zda i v mém věku budu mít šanci. Viki byla skvělá, vše se mnou probrala, mojí práci, časové možnosti a začala jsem.
Dokázala jsem to, vlastně, dokázaly jsme to s Viki.  Zredukovala jsem kila na svou původní váhu, kterou jsem mívala. Břicho je pryč, do schodů běhám a cítím se plná energie.
Viki je pro mě velkou oporou, hodlám si váhu udržet a vím, že při jakémkoli problému se mám na koho obrátit. Všem, co bojují s váhou, mohu program Cambridge Weight Plan vřele doporučit.

Paní Ilona, Praha

30. 10. 2017

Po několika neúspěšných pokusech zeštíhlet jsem se domnívala, že už se útlé postavy nedočkám. Na internetu jsem našla program Cambridge Weight Plan a začala jsem se o tento program více zajímat. Trvalo mě cca 2 měsíce, než jsem se odhodlala zkontaktovat certifikovaného poradce a objednat se na první konzultaci. Vše jsem si o programu přečetla na internetu, ale přeci jen jsem úplně důvěřivá nebyla. Jsem z Prahy, takže jsem měla možnost širšího výběru akreditovaných poradců. Při výběru jsem se řídila nejen fotkou, ale především recenzemi. Nakonec jsem si vybrala paní VIKI (Ing. Viktorie Handrychová) a udělala jsem opravdu dobře. Působí na fotce, ale i ve skutečnosti velmi příjemně. Především recenze, na které jsem dala, mě nezklamaly. Paní VIKI je klidná, příjemná, vše vysvětlí a je vám oporou při zvládání celého programu. Mohu ji vřele všem doporučit. S její pomocí jsem zredukovala kila tuku za pár měsíců, vše co jsem si přála, a to bez pocitu hladu. Mohu zase nosit o dvě čísla menší oblečení a jak fyzicky, tak i psychicky se cítím bezvadně. Není pro ženu nic příjemnějšího, než když jí chválí okolí, jak skvěle vypadá. Určitě žádná z nás nelituje peněz, když si může opět koupit oblečení o dvě čísla menší, které už myslela, že v životě neoblékne. Milé dámy, slečny, paní s VIKI to zvládnete a budete se zase cítit fajn.

Lenka Čermáková

10. 10. 2017

Původní váha  73 kg ,nová váha po několika týdnech 62 kg, úbytek 11 kg

Jmenuji se Lenka a je mi 54 let, žiji v Karlových Varech a s manželem podnikáme, což nám zabere většinu času. Vždy jsem si ale dovedla najít prostor na své pohybové aktivity, které mě dobíjejí celý můj aktivní život. Ráda cestuji, pravidelně jezdím na kole, chodím již roky do fitka, na pilates a také mé zaměstnání rozhodně není sedavé. I přes tyto aktivity jsem pomalu začala nabírat kila navíc a necítila jsem se z tohoto důvodu dobře.

Ke Cambridge Weight Plan mě přivedla má sestra Irena 51, která na jejím základě zredukovala úžasných 30 kg. Byla z toho tak nadšená a tak jí to slušelo, že mě inspirovala k rozhodnutí, že to také zkusím. Byla mi doporučena poradkyně Ing. Viki Handrychová, se kterou jsme si ihned, jak se říká, “padly do oka“.

Vše mi pečlivě vysvětlila a vždy mě podpořila, když jsem měla nějaký problém. Těch se naštěstí neobjevilo moc. Měla jsem velký vzor ve své úspěšné sestře, tak jsem všechny rady dodržovala na 99 %, protože jsem věděla, že tento program funguje.  Poradkyně používala velice chytrý přístroj InBody, který mi vyhodnocoval úspěchy v grafu a dokonce mi poradkyně nabídla diagnostiku cév přístrojem MaxPulse. Při každé kontrole jsem měla hezký přehled všech měřených hodnot.

Program Cambridge Weight Plan Diet Hubnuti promena Viki Handrychova Praha Karlovy Vary

Už si moc nepamatuji, že bych s novou stravou nějak bojovala, spíše se mi vrací ten báječný pocit, že při každé kontrole šla váha dolů a cítila jsem se celkově velice dobře a paní Viki mě chválila. Vlivem změny životního stylu mě opustily zdravotní neduhy, které mě dlouhodobě trápily např. bolest nohou z důvodu patní ostruhy, vyčistil a vypnul se mi obličej a přestala mě bolet záda. Nebylo to pouze z důvodu ztráty hmotnosti, ale program působí i očistně. Dle mého laického pohledu jsem v programu nepřijímala žádný bílý cukr ani sůl, což jsou složky, které nám evidentně ničí zdraví při běžném stravování. Naopak všechny suroviny v každé denní dávce, mé tělo zcela využilo.

Sáčky s pokrmy mi opravdu chutnaly a ráda si udělám koktejl i po ukončení jednotlivých kroků. Stále jsem v péči své poradkyně i nyní, když se snažím svou váhu udržet, ale ten boj už bude hlavně na mně.

Každému bych přála, aby zažil ten báječný pocit, když vaše okolí evidentně vidí změny na vašem těle, když vás všichni chválí, když vám v obchodě padnou všechny šaty a hlavně, když se začnete cítit hrdá, že jste to dokázala. To přeci za to malé omezení v zažitých stravovacích stereotypech stojí, ne?

Jindra, Praha

22. 9. 2017

Během pěti let co jsem přestala aktivně hrát lakros ( mívala jsem trénink 3xtýdně a o víkendech zápasy) jsem postupně nasbírala nechtěná kila, která se mě držela a na moje občasné ( a nedůsledné) snahy něco s tím udělat vůbec nereagovala.

Měla jsem pocit, že takhle už to asi zůstane a nic s tím dělat nejde. Nepříjemné bylo, že mě bolela záda, kolena a když jsme se náhodou chtěla rozeběhnout, tak se mi špatně dýchalo.

A pak se to stalo! Potkal jsme v práci kolegyni, která ještě před měsícem měla takové baculaté bříško – inu po dětech… a teď, bříško pryč, rysy v obličeji ostřejší

tvářička vyhlazená a evidentně omlazená – co se s ní stalo?

A už to vím!  Kolegyně se chystala vdát a chtěla být pěkná nevěsta. Na doporučení  jiné kolegyně navštívila certifikovanou poradkyni programu Cambridge Weight Plan, báječně omládla a dosáhla cílové váhy.

To mě nadchlo – to chci! Hned jsme si domluvila schůzku.

Byla jsem odhodlaná vydržet cokoliv a vyzkoušet jestli ve svých 45 letech ještě mohu začít zdravý životní styl a zredukovat nadbytečná kila.

Neříkám, že začátky jsou úplně jednoduché, ale klesající váha mi dodávala odvahu a chuť pokračovat. Navíc jídla z programu Cambridge Weight Plan velmi usnadní dodržení režimu. Na některé příchutě ať už koktejlů nebo kaší jsem se vyloženě těšila, ale je pravda, že každý jsme jiný – teď  má stejný program kolegyně (inu, viděla jsem omládla a chtěla také … ) a vůbec se spolu neshodneme na oblíbených chutích.

S programem jsem u konce a tak bych ráda poděkovala Viki Handrychové – mojí průvodkyni na mé cestě, za všechnu podporu a pevnou ruku, která mě dovedla ke spokojenosti s mojí váhou. Takže chci říct: „jde to a stojí to za ten báječný pocit a úlevu od různých zdravotních neduhů“.

Viky, díky 🙂

Lenka Nováková

7. 8. 2017

Jmenuji se Lenka a je mi 48 let. Moje kamarádka říká, že je škoda každého o samotě vypitého kafe. To proto, že si myslí, že u kávičky se vždycky něco přínosného  vymyslí. A taky že ano. Na jednom našem kávovém dýchánku, jsme stočily řeč na hubnutí. A že by ona, která se může schovat za koště, potřebovala zhubnout, ale nebaví jí počítat kalorie a vážit si porce jako její dcera. To už prý byly lepší ty „pytlíky, co měla dcera předtím“ aneb kosmická strava, jak tomu říká. Zbystřila jsem a dožadovala se vysvětlení. Kamarádka mi všechno popsala, řekla o x ženách, které zná, a které toto podstoupily a kolik shodily. Mně to začalo v hlavě běhat, jako to by byla paráda, problémy s váhou jsem měla od puberty, i když tenkrát se mi nejspíš něco zdálo. Znáte to. Ale postupem času s přibývajícími léty se mi sádlo začalo usazovat všude, snad i na uších. Jedno mi to nebylo, i když jsem úspěšně předstírala, že jsem nad věcí. A snad jsem i ty kila uměla nosit. Ale byla to moje 13. komnata, protože jsem o tom neuměla mluvit s nikým, ani s nejbližšími, a už vůbec si z toho dělat legraci. Jenže se začaly hlásit i problémy s dechem, pocením, chrápáním, lítal mi tlak, tělo bolelo při každé námaze, do kopce a do schodů jsem funěla…

Takže jsem asi 3 týdny  zvažovala, zda do těch „ pytlíků“ jít: Manžel odlétá na vysněnou cestu do USA, budu sama doma, děti velké a mimo, v domě zůstane jen kočka a psí slečna…Super. Na druhou stranu mě hlodaly myšlenky, jestli to dám, vydržet ty chutě, o hlad nešlo, ten normálně nemívám. Pak jsem se rozhodla, že to zkusím, rychle zvedla telefon, zavolala mé budoucí poradkyni Ing. Viki Handrychové z Karlových Varů, než si to rozmyslím. Jenže mi telefon nevzala, takže jsem usoudila, že mi to není souzeno. Asi za 10 minut mi ale volala Viki zpátky, domluvily jsme si schůzku a já začala, bylo jaro 2017. S Viki jsme to všechno na první schůzce rozebraly, psychicky mě odblokovala, změřila a zvážila, zjistila, že mám organismus bez vody, takže orgány mají co dělat samy se sebou, natož zvládat nějaké hubnutí, a já odjížděla se svými prvními koktejly a polévkami. Bylo mi strašně lehko, když jsem překročila ten svůj Rubikon, a že mi s tím někdo pomůže. Protože počítat kalorie, zjišťovat, zda je to dost vhodné jídlo, různé preparáty na hubnutí…toho jsem už měla dost. Viki je velmi citlivá a empatická, celou dobu mého hubnutí mě podporovala a radovala se z těch kil stejně jako já. Ona byla, a je, ta odborná podpora v zádech, když  byl problém, tak byla na telefonu. Taky jsem poznala kolik dobrých přátel mám kolem sebe, co mě drží a fandí mi. V začátku mou největší oporou byla dcera, které jsem tu novinku sdělila hned na začátku. Manžel nic nevěděl, pro něj to mělo být po návratu z USA překvápko. Teda jestli vůbec něco shodím. Ale jak říká Viki, není problém shodit, ale následně si tu váhu udržet. A celé to bylo super. Chutě ani  hlad jsem neměla, jídla mi chutnají, jsou dobře vyvážená, sladké je sladké, slané je slané,  měla jsem hned od začátku, a mám, spoustu energie, dcera mi důvěrně říkala“ Králíček Duracell“, já věčně naspeedovaná a v akci. Už jsem nepotřebovala odpočívat a oddychovat, přestávala jsem se potit, bolesti kloubů mizely s ubývajícími kily. Dokonce jsem po 20 letech zase začala jezdit na kole (ale ty kopce furt docela bolí), a aby mi nevlály ty kožní povisy, tak i posilovat. A připadala jsem si na každé kontrole jak sněhulák, kterému v horku taje hmota sněhu, teda mně – sádla. Vše šlo bez problémů, dolů šly hlavně tuky, obvody těla na všech  místech se menšily. A já začala být jiná.

Program Cambridge Weight Plan Diet Hubnuti promena Viki Handrychova Praha Karlovy Vary

Abych to zkrátila, manžel se vrátil, já byla o 11 kg lehčí a bylo to skvělé. Měl ale jedinou obavu, jestli ty „ pytlíky“ nemám na doživotí. Pak se stal mým prvním fandou, podporoval mě a radil, a dnes, kdy už jsem ve stabilizačním programu,  mám dole 30 kg, je nadšený a pyšný jakou má ženu. Dokonce jsem s pytlíky absolvovala dovolenou v Bulharsku. „Pytlíky“se proletěly letadlem, což byl pro mě trochu stres, protože co kdyby se mi  někde ztratily a do Burgasu nedoletěly… A taky jsem měla dokonce povolený týden s extra porcí navíc, takže i ryby, kuřecí a zeleninu na grilu jsem mohla ochutnat. I jsem si dala své oblíbené krevety. Já byla v sedmém nebi. Jen můj muž si ze mě dělal legraci, že mu všechny peníze na dovolenou propiju, ve vodě a kafi. Nic jiného jsem nemohla. Ale mně to vůbec nevadilo. Jaký to byl nádherný pocit po 20 letech chodit po pláži jen v plavkách, nestydět se a nehledat pořád nějaké pareo, do kterého bych se zamotala, jen aby ty špeky nebyly vidět.

Teď už stabilizuji a v hlavě mi zase zvoní zvonečky: „Přemýšlej, co dáš do pusy, přece tohle všechno nezkazíš!“ A o tom to je! Mám za sebou svou rodinu, přátele, tak se mám o koho opřít, a prostě to dám. Můj muž je nadšený, že má mladou a krásnou  ženu. Dcera mi řekla , že mě obdivuje, že jsem to dokázala a je na mě pyšná  (a nejen ona mi to říká), cizí lidé nevěří, že jsem její maminka, když jdeme spolu. Známí, kteří mě dlouho neviděli, mě nepoznávají, ale hlavně : Mně je celkově strašně dobře, po psychické i fyzické stránce! Najdou se ale i nepřející a závistiví, kteří sami nic neudělají, ačkoli by to potřebovali jako sůl, a mně za zády vykládají, jak to stejně zase naberu. Ale ti se dají  naštěstí spočítat  jen na prstech jedné ruky. A hlavně: šeredně se pletou!

Proč jsem na Cambridge Weight Plan nepřišla dřív? Už nikdy nechci být TLUSTÁ!

Tomáš a Jana, Karlovy Vary

30. 7. 2017

Milá paní Viktorie,

Tímto bychom Vám chtěly poděkovat za váš milý, pozitivní přístup a profesionální jednání.

Také za shovívavost, rady a podporu v průběhu celého programu Cambridge Weight Plan.

Díky programu Cambridge Weight Plan jsme se naučily pravidelně jíst a hlavně pít 3 litry denně, což byl pro nás dříve velký problém.

Program a hlavně Vás, skvělou poradkyni Cambridge Weight Plan, bychom doporučily všem, kteří chtějí zdravěji žít, naučit se zdravému stravování, vypadat a hlavně se cítit skvěle.

Moc Vám za vše děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů, jako jsme my.

Jindřiška, Praha

6. 7. 2017

Milá paní Handrychová,
chtěla bych Vám poděkovat za Váš milý a osobní přístup v rámci celého průběhu programu Cambridge Weight Plan, a také za shovívavost, rady a podporu, když vše nešlo podle mých představ. Dnes jsem velmi spokojená s tím, jak vypadám, a moje sebevědomí stouplo o mnoho procent. Určitě můžu tento program i Vás jedině doporučit.

Stáňa, Karlovy Vary

5. 7. 2017

Dobrý den paní Handrychová.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš skvělý a vždy pozitivní přístup a profesionální jednání. Díky Vám jsem si uvědomila, že vlastně záleží pouze na mě, jak budu vypadat a cítit se. Pomohla jste mi pochopit, že to jak se stravuji, ovlivňuje mé zdraví a psychiku.

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od své známé, která se s tímto programem dostala na skoro svou původní váhu a vypadá naprosto úžasně! Řekla jsem si tedy, že to zkusím taky a rozhodně nelituji. Z Vaší pomocí, podporou a pozitivním přístupem jsem změnila celý svůj jídelníček. Zjistila jsem, že není tak složité se správně a dobře najíst, jen u toho musí člověk trochu přemýšlet. Navíc jsem začala zase aktivně sportovat. Cítím se skvěle a  to díky Vám paní Viktorie. Moc Vám za vše děkuji a přeji spousty spokojených klientů.

Alena, Klášterec

22. 6. 2017

Chtěla jsem Vám Viktorie moc poděkovat, za váš přístup a vysvětlení k programu Cambridge Weight Plan, který jsem u Vás držela a za několik měsíců jsem zredukovala svou váhu tak, že jsem musela kompletně nakoupit nové oblečení o 4 konfekční velikostí menší. Jsem ráda, že jsem se o Vás dozvěděla od známé, která u Vás program též začala a změnila životní styl. Začátek byl náročný, někdy i vyčerpávající, ale to se hnedka obratem změnilo. Léčila jsem se dlouhá léta na vysoký tlak. Vlivem nižší váhy jsem se zbavila všech léků na tlak. Nepociťovala jsem vůbec hlad a přitom jsem se zmenšovala :-). Každá kontrola po 14 ti dnech u Vás byla další dobrá zpráva a krůček k tomu, čeho jsem chtěla dosáhnout. Mít opět svou původní váhu, ve které jsem se vždy cítila spokojená, a to se podařilo. Cítím se velmi dobře, lehce, psychicky jsem omládla o 10 let, můžu si dokonce konečně koupit i hezké šaty, na které jsem před tím ani nepomyslela. Všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl, zaměřit se na své zdraví a neví si rady, doporučuji program Cambridge Weight Plan.

Ještě jednou děkuji Viktorie.

Michaela, Praha

18. 6. 2017

Dobrý den,

jmenuji se Michaela a je mi 50 let a o programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kamarádky. Na ní jsem viděla, že změna životosprávy opravdu funguje. Byla velmi spokojená a tak jsem od ní vyzvěděla základní informace.

Hned jak jsem přišla domu, sháněla jsem na netu informace o nejbližším certifikovaným poradci.

10 let jsem bojovala s nadváhou, která mě čím dál více omezovala. Po hormonální léčbě a následně po porodu  jsem se vyšplhala na váhu 76 kg. Byla jsem zvyklá na váhu o 10 kilo méně a tak se začaly objevovat i zdravotní problémy.

Díky programu Cambridge Weight Plan mám  nyní v červnu  zpět svou ideální váhu a cítím se skvěle.

Zkoušela jsem hodně redukčních programů, ale až s tímto programem jsem zjistila, že vše je o zdravém životním stylu.

Můžu říct, že mi jídlo Cambridge Weight Plan chutná. Nejraději mám asi koktejly, ale chutnají mi i kaše i polévky a těstoviny. Nebylo nic, o čem bych řekla, že mi to nechutná. Možná jen ty tyčinky nemusím.

Děkuji své poradkyni Viktorii Handrychové za milé jednání, vstřícnost a stálou podporu.

Vám všem, co chtějí změnit životní styl, mohu s klidným svědomím program doporučit. A pokud chcete změnit své stravovací návyky, nebojte se do toho jít.

S pevnou vůlí a lidmi, kteří Vás podpoří, to určitě dokážete.

Držím Vám palce!!!

Renata

4. 6. 2017

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od známého a jeho úžasnou proměnou jsem byla nadšená.

Vyhledala jsem si na internetu certifikovanou poradkyni Cambridge Weight Plan, Viktorii Handrychovou v Praze a objednala se k ní. Na první schůzce po provedeném měření a vážení jsem si stanovila cíl.  Váhu, kterou jsem měla před pár lety. Hlavně jsem se bála mých chutí na sladké, ale to mě poradkyně uklidnila, že toho se bát nemusím. První týden byly chutě, ale další týden už to bylo dobré a vše mi chutnalo. Již na prvním měření se váha pohnula směrem dolů a to byl můj hnací motor dopředu. Každou kontrolou šla váha níž a já jsem se rozhodla, i když můj cíl byl dosažen, v programu setrvat ještě o týden. Po 10 týdnech jsem zredukovala víc, než jsem si stanovila na začátku programu. Cítím se skvěle.

Chtěla bych poděkovat  Viki za podporu a budu se těšit na kontrolní návštěvy.

Manželé Kamil a Radka, Praha

16. 5. 2017

I my bychom se rádi podělili o náš příběh. Jsme čtyřčlenná, velmi mlsná rodina. Děti sportující, což přináší servisní služby 24/7 stran rodičů s přirozeným upozaděním vlastních potřeb. A tak kila, stejně přirozeně, přibývala úměrně věku i situaci. Asi nic nového nebo neznámého:-). Když ale náš každý den začínal vzájemným výčtem toho, co nás trápí s uklidněním, že zítra „začínáme“ a nikdy na to nedošlo, věděli jsme, že sami to nedáme. Pátrala jsem. Jsem zdravotník, a tak se nenechám opít rohlíkem v podobě „zaručených programů.“ Objevila jsem program CAMBRIDGE WEIGHT PLAN. Po prostudování pro mě byla třešnička na dortu garance Prof. MUDr.Vladimíra Teplana, DrSc., který je významnou kapacitou v oboru. Manžel skeptický, ale souhlasil. Z logistických důvodů jsme vybrali, paní Ing. Viktorii Handrychovou a objednali se.  Výběr poradce byla sázka do loterie, ale my jsme v loterii vyhráli!!!! Prostě štěstí. Na první schůzce jsme od ní získali všechny potřebné informace i pochopení, v průběhu programu nám byla oporou, a to i při telefonických konzultacích! A jak jsme to zvládli? Manžel zatím začal nosit oblečení o 3 velikosti menší, a „jede“ dál proto, že to zvládá od počátku úplně v pohodě, začal sportovat jako zamlada a je mu fajn. Nyní je třeba přiznat mojí roli a váhu. Chtěla jsem manžela vlastně jen popostrčit a podpořit ho, sama sebe umravnit a zbavit se závislosti na sladkém. Povedlo se. Můj úbytek byl v plánu a byl jasně daný a také se mi jej podařilo dosáhnout. Bylo to v pohodě a vejdu se do studentských hadříků. Ještě, že jsem je nevyhodila:-).

Na závěr mohu konstatovat jediné – s výraznou pomocí paní Ing. Viktorie Handrychové se mi můj osobní projekt prostě povedl:-)!

Daniela, Praha

9. 5. 2017

O Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od své známé, která tento program už doporučila více lidem, kteří už dosáhli vynikajících výsledků.

Tak jsem si řekla, že to zkusím. Vzala jsem telefon a objednala se k akreditované poradkyni nejblíže mému bydlišti. Začátek byl pro mě opravdu moc těžký. Jídlo mám velice ráda a nejčastěji jsem se stravovala večer, protože přes den nebylo příliš moc času. Nejtěžší bylo vařit své rodině a přitom ani neochutnat dané jídlo. Nakonec jsem to zvládla s pomocí skvělé a úžasné paní Ing. Viktorie Handrychové, která mě vždy povzbudila a podpořila na každé návštěvě a za to jí patří veliké díky.

Výhodou potravin Cambridge Weight Plan je, že má veliký výběr, polévek, koktejlů, tyčinek a kaší různých chutí a vůní. Když mi něco nechutnalo např. limetový koktejl, čokoládový s mátou nebo orientální polévka, tak jsem si mohla vybrat jinou. Další výhoda je rychlá a jednoduchá příprava, tudíž jsem mohla program dodržovat i na dovolené.

Cambridge Weight Plan a skvělou poradkyni Viki bych doporučila  všem, kteří chtějí změnit svůj život, vypadat a cítit se skvěle.

Díky Cambridge Weight Plan se cítím úžasně a za to velké díky!

Soňa, Praha

9. 5. 2017

Jmenuji se Soňa a je mi 52 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která tímto programem úplně změnila svůj pohled na výživu. Zredukovala svou váhu a byla úspěchem nadšena. Povídaly jsme si o ní, až mi poslala odkaz do mailu a já jsem se podívala, jestli taková Cambridge Weight Plan poradna není někde poblíž mé  práce. Našla jsem ji. Poslala jsem email a certifikovaná poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi zavolala a domluvila jsem si první schůzku, kde mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila a zapsala všechny hodnoty. Paní Viktorie je skvělá, sympatická, dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál. Odcházela jsem nadšená.  Začala jsem tedy s programem.  Ze začátku při změně stravy (jídla Cambridge Weight Plan), jsem měla strach, že budu mít hlad, ale žádný jsem nepociťovala. Díky programu jsem se naučila pravidelně jíst a hlavně pít přes 3L denně a to pro mě dřív byl nadlidský úkol. Centimetry mizí, což mě motivuje pokračovat. Mám i dostatek energie, kterou jsem dříve neměla. Při pravidelných schůzkách mě paní Viktorie převažuje, kontroluje tuky, svaly, vodu… pochválí a já dodržuji vše, co mi říká.  Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit spokojenost s jídlem Cambridge Weight Plan. Pomohly mi razantně snížit váhu, kterou se budu i nadále snažit udržet. Koktejly si ponechám jako snídaňovou záležitost, jelikož mi tato snídaně vyhovuje. Dále oceňuji také poradenské centrum Cambridge Weight Plan paní Ing. Viktorie Handrychové, která vždy ochotně a  profesionálně poradí, vychází flexibilně vstříc při objednání termínů, podporovala mě a má v zásobě široký výběr produktů. Mnohokrát děkuji a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!

Iveta, Praha

23. 4. 2017

Dobrý den, paní Handrychová,

děkuji za vše…. Díky Vám jsem začala znovu….

Někdy je těžké si uvědomit realitu…nebo lépe řečeno „si jí CHTÍT“ uvědomit….stále je tady něco „přednějšího“…než my sami… Nejdřív je to rodina, děti, manžel, rodiče… práce…čas utíká a my v něm plujeme…neuvědomujeme si, že obětujeme zdraví, abychom vydělali peníze….pak obětujeme peníze, abychom znovu získali zdraví. Pak se tak znepokojujeme budoucností, že nežijeme v přítomnosti…žijeme tak, jako bychom nikdy neměli zemřít….

Jedno ráno… váha  104kg !! Nános VŠEHO…srdce buší, zablokovaná bederní a hrudní páteř…šílené bolesti…..zítra zase „začnu“…..cvičit…jíst pravidelně…atd. Jenže ráno jako každé jiné…práce , rodina,  atd.

Toho dne jdu se psem na kontrolu k veterináři a vidím upoutávku na program Cambridge Weight  Plan. Hlavou mě prolétla světlá myšlenka, že bych se objednala a zkusila se poprat s tuky!? Zapsala jsem si telefon a zůstalo jen u myšlenky.

Uplynulo zase pár týdnů a nastal čas předvánoční…říkala jsem si, že před Vánocemi začít měnit životní styl nemá smysl. Ale mé tělo se vzepřelo a ukázalo mi, že je na čase něco dělat…ne  o „tom“ jen přemýšlet.

Má páteř se zablokovala a to do slova a do písmene…nešlo vstát s postele. Následovaly infuze, léky, rehabilitace…nic  nepomáhalo..dokonce jsem se cítila hůř. V noci, když jsem nedokázala ani bolestí spát, mě hlavou opět prolétla myšlenka redukce váhy a na telefon, který jsem si zapsala. Nemohla jsem se dočkat rána a hned jsem vytočila číslo, když se mě na druhém konci ozval přívětivý ženský hlas. Věděla jsem, že jsem na správné cestě. Objednala jsem si schůzku.

Už je to pár měsíců a stále měním a měním :-)…..

Když si vzpomenu, jak jsem pochybovala o tom, zda je správné začít s redukcí před Vánocemi a ještě v období nemoci… Byla to ona – paní  Viktorie, která mě podpořila v mých pochybách a ukázala jasnou cestu, kudy mám jít. Pod jejím vedením, empatií a pozitivním přístupem se mi daří bojovat nad pochybností nad sebou sama.

Je to člověk na správném místě a za to jí patří velký dík !

I já si konečně díky Vám užívám radostněji nadcházející jarní dny…. s větší lehkostí 😉 a lepší náladou, kterou mně vždy dokážete nabudit, povzbudit a podpořit po dobu celého programu.

Jsem Vám vděčná za to, jak mně dokážete „předat“ to, co každých 14 dní potřebuji…odvahu a čím dál více hlavu vztyčenou…

Už se zase na Vás těším 😎

Romana, Praha

13. 4. 2017

Letos po Novém roce mne navštívila kolegyně z Brna a příjemně mne šokovala svým vzhledem. Podařilo se jí díky programu Cambridge Weight Plan zredukovat přebývající kila tuku a velmi ji to slušelo. Já jsem v té době  řešila  o číslo větší lyžařské kalhoty a to bylo mé rozhodnutí přihlásit se do programu.

Celý život jsem  aktivně sportovala, postupně se pohybová aktivita léty změnila na rekreační. Starostlivost o staré rodiče mne uvrhla do klidového režimu a to nastartovalo moje zakulacování a zálibu ve sladkém jídle. Již jsem překročila 60 let. S programem jsem začala po návštěvě poradkyně Ing. Viktorie Handrychové začátkem roku. Startovala jsem na váze, která byla pro mě již neúnosná, první měsíce jsem program dodržovala 100% bez problémů, pak nastala chřipková epidemie a léky program zpomalily. Nyní v dubnu se těším z nové energie, a postavy, ve které se cítím skvěle. Je to pro mne úžasný pocit a odhodlání v  programu pokračovat.  Po každé návštěvě u mé poradkyně jsem znovu plná optimismu jít dál a dotáhnout vše do konce.

Děkuji paní Viki za její milý a pozitivní přístup.

Irena, Karlovy Vary

2. 2. 2017

Celý život jsem byla velmi aktivní po všech stránkách včetně pohybu. Postupně mi rok od roku (poslední 3 roky) nenápadně nabalovala kila tuku a ve spojení s nesprávným jídelníčkem a hektickým podnikatelským způsobem života jsem najednou měla 108 kg  a řekla jsem si dost! Pomalu se začaly ozývat zdravotní potíže stáří a na to jsem ještě příliš mladá a krásná!

Preferuji pohyb a změnu stravovacích návyků, ale takto mi šlo dolu jen pár kg, trvalo to dlouho a motivace ubývala… Pak mi přešla klientka Asya , která přebytečná kila ztratila s programem Cambridge Weight Plan a přesto že na podobné věci nevěřím, její proměna mě přesvědčila. Jdu do toho!

V roce 2016 jsem navštívila poradkyni Cambridge Weight Plan v KV, paní Viktorii. Vše mi podrobně vysvětlila, vybavila mě informacemi, aby mě nic nepřekvapilo a druhý den, jsem se pustila do programu. Jsem člověk velmi pečlivý a disciplinovaný. Šlo to jako po másle.

Váha vesele ubývala, každé dva týdny mě Viki na našich schůzkách převážila, přeměřila, zkontrolovala tuky, svaly, vodu… pochválila a já pečlivě dodržovala vše, co mi řekla. Asi 2x mě překvapila viróza a bolest žaludku. Moje poradkyně pro mě vždy byla na telefonu, ochotně mi poradila, to i v neděli večer a mě se ulevilo.

Má důslednost se vyplácí. Po čtyřech měsících mám velký obdiv kolegů a přátel, jelikož jsem musela vyměnit celý šatník. A i nadále se blížím mému cíli, změnou životního stylu. Cítím se skvěle, rodina, přátelé a Viki mě podporují, vše se mi dělá lépe, už si nemusím zavazovat tkaničky na nádech a při procházkách v lese nosím o dva naplněné batohy méně. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému.

Všem děkuji za podporu a já jedu dál! 🙂

Daniela, Praha

9. 1. 2017

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla v srpnu 2016 od kamaráda, který na tento program prošel. Optimalizoval svá kila a byl úspěchem nadšen. Říkala jsem si, to bude zase nějaký nesmysl a přešla jsem to. Po nějaké době mě to nedalo a rozhodla se, že se na tento program podívám na internetu. Přečetla jsem si spoustu článků na stránkách Cambridge Weight Plan. Začala zkoumat jak to vlastně s tím je, co se jí a jak to celé probíhá. Přišlo mi to zajímavé a tak jsem si začala s kamarádem o tom povídat. Musela jsem si všechny informace schroupat a zároveň jsem se podívala, jestli takováto poradna Cambridge Weight Plan není někde poblíž mého bydliště. Našla jsem jí a trvalo mi asi týden, než jsem se odhodlala oslovit paní Viki.

Objednala jsem se na večer. Poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi vše vysvětlila. Paní Viktorie je skvělá a sympatická. Dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál.  Zajímavé je, že nejsem vůbec unavená a to je na tom skvělé. Nejhorší byly asi první tři dny, měla jsem hlad a chutě byly snad všude:-).  Pak už to bylo lepší a lepší. Přečkala jsem všechny oslavy narozenin a i Vánoce.  Po dvou měsících programu Cambridge Weight Plan jsem lehčí, plná elánu, nosím oblečení, které jsem na sobě neměla snad dva roky. Doma normálně vařím, peču a už mi to nevadí, naopak jsem na sebe pyšná, že vše zvládám bez problémů. Mám totiž úžasnou rodinu, která mě maximálně podporuje.

Program Cambridge Weight Plan a paní poradkyní Ing. Viktorii Handrychovou můžu s čistým svědomím jen doporučit.

Hana a Josef, Praha

21. 12. 2016

„Vám přestala manželka vařit?“  těmito slovy jsem začátkem září uvítala svého klienta (pracuji jako účetní).  Ten se usmál, z aktovky vyndal jídlo z programu Cambridge Weight Plan a začal povídat. Jeho redukce kil super, ale hlavně podstatně zlepšení zdravotní stav u mne rozhodl. Po jeho návštěvě jsem na internetu vyhledala povídání a recenze o programu a navrhla manželovi, že by nebylo špatné ho zkusit.  Manžel souhlasil, tak jsem s ohledem k bydlišti našla nejbližšího poradce Cambridge Weight Plan – paní Viktorii Handrychovou  a domluvila schůzku.

.. a tak se i stalo …

Díky bezvadné a vždy ochotné paní Viktorii a hlavně díky vzájemné podpoře s manželem máme za sebou tři měsíce s programem. Vlivem snížení váhy, manžel vysadil prášky na vysoký krevní tlak a po měsíci i inzulin. A tak to trvá  i teď, když už do jídelníčku zařazuje maso, přílohy, ovoce, pečivo apod. Hladinu cukru si kontroluje stále, a když ve výjimečných případech nějakou chybku udělá, sáhne po inzulinu.

Nyní se stravujeme zdravě a s rozumem. Pro jistotu a pro můj klid, že jsem nepřišla s nějakou hloupostí, si nechal před deseti dny udělat u lékaře krevní testy. Z toho, že dopadly na jedničku, máme i s paní Viktorií velkou radost.

Teď jen překonat vánoce a z dlouhodobého hlediska nesklouznout ke starým stravovacím návykům.

Od mládí nesnáším slohová cvičení, ale s touto naší zkušeností se nedalo nepodělit.

Moc díky a hlavně paní Viktorii za její přístup, úsměv a pozitivno.

Paní Simona, Cheb

12. 12. 2016

Pocity na začátku: cítila jsem hlad, nebo spíš chutě hlavně večer, než se mi zmenšil žaludek.  Trvalo to cca týden a pak se to stabilizovalo a cítila jsem se dobře.
Pocity v průběhu: chutě jsem někdy cítila, hlavně když jsem vařila rodině, ale měla jsem radost z toho, že ručička váhy ukazuje méně a tak jsem to zvládla
Pocity na konci: dosáhla jsem svého cíle a mám z toho radost. Jsem na sebe hrdá. Rodina a všichni známí mě chválí, jak mi to teď sluší a to je opravdu to nejlepší hodnocení mého snažení.
Udržení váhy: snažím se přemýšlet nad tím co jím a v jakém množství. Přidala jsem více pohybu. Váha je zatím po 2měsících stabilní.
Hodnocení poradkyně Viki: snažila se poradit a pomoci mi, zajímala se o mé pocity, vyměnila mi příchutě, které mi přestaly chutnat, podporovala mě v mém boji s nadváhou. Psala sms. Odpovídala na mé dotazy a vždy pro mě měla čas.
Spokojenost s jídlem Cambridge Weight Plan: koktejly mi chutnají, polévky mám ráda jen nějaké, zeleninový bujón je můj oblíbený, pudinky miluji. Program jsem doporučila i své kamarádce, která je také moc spokojená. Opravdu upřímně doporučuji všem, kteří chtějí  zredukovat svá kila a naučit se zdravému stylu života.

Jan, Praha

9. 12. 2016

Jmenuji se Honza a asi tak od 20 let se moje váha popř. BMI odvíjí od toho, jakou mám životosprávu. Bohužel nemám to štěstí, že bych mohl sníst cokoli a v jakémkoli množství a nepřibral ani gram. Měřím 192 cm a celou dobu mi váha oscilovala mezi cca 82 až 108 kg, právě v závislosti na životosprávě. Během roku 2016 jsem prakticky nesportoval, jedl hodně nepravidelně, smažené věci, fastfoody, sladké limonády, alkohol apod. Někdy v létě už velká část oblečení byla nenositelná nebo hodně těsná. Tak jsem se zvážil a zjistil, že mám něco málo přes 120kg. Chvíli jsem se snažil jíst zdravě a chodit do posilovny cca 2 měsíce. Bohužel výsledky nebyly skoro žádné, takže ztráta motivace a konec.

V říjnu jsem rozklikl  článek na facebooku, kde byly fotky a text o redukčním programu pěvecké dvojice Eva a Vašek. Fotky před a po, byly opravdu ohromující. Začal jsem tedy zjišťovat vše o programu Cambridge Weight Plan. Druhý den jsem se objednal u paní Handrychové na konzultaci.  Bylo mi vše vysvětleno, jak program funguje i co se může a nemůže. Druhý den jsem začal.

První dny jsem trochu ladil časy jídel. Ze začátku jsem míval hlad před spaním, ale to jsem vyřešil posunutím večeře na pozdější hodinu cca 2 hod před spaním. Překvapivě mezi jídly Cambridge Weight Plan není snad žádné, které by mi nechutnalo. Ale jednoznačně pro mě TOP jsou boloňské špagety, tomatová polévka a pekanová kaše. Koktejly denně nepiji ale v případě, že se nedostanete k mikrovlnce nebo sporáku, tak se hodí. Hodně jsem si oblíbil pomerančový nápoj.

Již na první kontrole jsem se cítil skvěle a lehčeji bylo to motivující. Velký rozdíl byl i v obličeji, v pase samozřejmě také, což mě hnalo dál. Na jídlo jsem sice chutě měl ale ne nijak velké. Jediné, tak že se mi v noci zdálo, že jsem např. snědl pytel brambůrků: D

Program rozhodně doporučuji, výsledky jsou opravdu úžasné.

Děkuji Viki za vedení,  podporu a vždy pozitivní naladění.

Paní Dagmar, Poříčí

9. 11. 2016

Dobrý den,

chtěla bych ohodnotit program Cambridge Weight Plan pod dohledem zkušené a ochotné poradkyně paní Viktorie. Jsem velice spokojená. Zkoušela jsem i jiné programy a vůbec se mi nedařilo nic změnit. Shodila jsem jen 2 – 4 kila za 2 měsíce a opět jsem je nabrala zpátky. Tento redukční program je zatím jediný, který opravdu funguje. Mám nové a menší kalhoty, je mi fajn a cítím se velice dobře. Chci tímto poděkovat za skvělou péči a podporu paní Viki.

Michaela

1. 8. 2016

I já bych se ráda pochlubila s mou prozatímní změnou🙂  Včera a dnes jsem si udělala radost s nakupováním nových věcí a velkou změnou image. Velké děkuji, patří mé milé poradkyni Viktorii Handrychové, která umí člověka opravdu podpořit a pomoci. Děkuji moc za vše a těším se na další naše setkávání.

Petra

16. 2. 2016

Dovolte, abych i já napsala svůj příběh.

Váhu jsem v mládí nikdy neřešila, sice – jelikož mám širší boky a kostru celkově – ve mně od mala vyrůstal malý nenápadný časem zvětšující se mindráček, ale oproti mým k mé smůle krásným štíhlým modelkám až dokonalým 🙂 kamarádkám jsem byla jen o několik málo kg za nimi v těsném závěsu. No lety se plíživě kilka navyšovala….ale nic tragického….Až v těhotenství jsem se zakulatila o 32kg!  Zadržovala jsem vodu jak velbloud….., ale po porodu a po kojení stačilo nasadit počítání kj (moje první oficiální redukce) a vše se srovnalo až na původní váhu.

Několik let jsem váhu opět vůbec neřešila, nebylo proč, byla stále stejná, jedla jsem si svobodně kdy, co a kolik jsem chtěla. Ale je na čase říct jednu důležitou věc, od narození jsem trpěla brutální až skoro k sebevraždě dohánějící nespavostí.

Kvalitu žití mi zachránila až MUDr. Malimánková, nejúžasnější doktorka, jakou jsem kdy měla. Nedám na ni dopustit. Nasadila mi hormon Melatonin a já od prvního dne věděla, že právě nedostatek až totální absence tohoto hormonu je příčina mého neštěstí.

Ale po cca 3 týdnech jsem zděšeně zjistila, že je ručička váhy nahoře!!! Ale hormon jsem musela brát v mém případě 2 roky, než se mozek naučil si ho vyrábět sám a já mohla konečně léčbu ukončit. To už váha blížila ke 100kg. Je to už možná 5 let zpátky a neumíte si představit, co všechno jsem od té doby zkusila. Po mých zkušenostech s různými programy na redukci váhy, mraky úletů, rad a tipů jsem nezhubla totiž nikdy ani deko!!!

Před 1/4 rokem jsem byla na Piloxingu, dát si do těla, a tam mi známá řekla, že jediné co funguje je program Cambridge Weight Plan. Koukala jsem na ni jak z jara, jestli to myslí vážně. Protože na to, že jsem byla snahou o zeštíhlení posedlá už více jak 5 let, tak tohle snad jediné jsem tedy nezkusila.

Letěla jsem domů na internet a začala študovat program. Ještě ten večer jsem požádala o konzultaci poradkyni Cambridge Weight Plan Ing. Viktorii Handrychovou, neboť tu ta dotyčná známá právě znala osobně. A druhý den jsem už u ní seděla 🙂  No, překvapuje mne, jak všichni píší, že první 3 dni masakr….za sebe bych řekla první 3 týdny masakr. Hlad, zima, malátnost. Nic hrozného, naopak se nikdy nedostavilo takové to klepání jako když Vám spadne hladina cukru z hladu, to vůbec ne. Toho jsem se třeba bála já… Ale při vztyku z dřepu nebo lezení z horké vany se mi občas zamotala hlava.

Ale jinak to očistec byl. Bolení hlavy, smrskávání se žaludku. Ale výhody to mělo. Nemusela jsem přemýšlet co uvařit, nakupovat, vařit…. Mám totiž úžasného manžela a role kuchaře a živitele sebe a syna se zhostil na výbornou. Opravdu.

Ale po čase mne začal až bolet žaludek…. tak jsem po konzultaci s poradkyní přidala zeleninu. Později i Cottage, syreček, to jsem si prostě prosadila, ale i přes jsem byla štíhlejší a štíhlejší. Co se konfekčních velikostí týče, původně jsem už měla problém s velikostí 44 takže spíš už jsem často vyhledala vel. 46, nyní na mně visí vel. 40, což je fajn. Nic mne neškrtí, je to úžasný pocit.

Jinak já doporučuji všechny jídla Cambridge Weight Plan – koktejly, ňam, a polévky, a tyčinky…..špagety, kaše, rýžové pudinky, rizoto, to mi vůbec nechutnalo. Takže já si to odkroutila na koktejlech a polévkách. Ale ty mi tak chutnají a vyhovují, že bych je ráda měla vždy po ruce.

Je mi po nich dobře.

Takže shrnutí, jsem maximálně šťastná, splnilo se mi mé největší přání, už nemusím nosit jedny jediné džíny, do kterých se vejdu a pár triček…..

a paní Handrychové moc děkuji!!! za podporu, rady a vřelý optimismus 🙂

Tomáš, Karlovy Vary

4. 2. 2016

Dobrý den,

s programem Cambridge Weight Plan jsem začal na doporučení kamaráda.

Začátek byl opravdu krušný, měl jsem stále hlad. Ale hned po prvním týdnu byly výsledky perfektní a hlad postupně přešel. Každých 10 dní jsem docházel k paní Handrychové a to mi vždy dodalo chuť pokračovat. Kila šla perfektně dolů a neuvěřitelně jsem ztrácel centimetry.

Moc chci paní Handrychové poděkovat za to, jak mi pokaždé dodávala optimismus.

Určitě doporučuji tento program všem, kteří ještě váhají a bojí se, že to nezvládnou. Dnes si svou váhu udržuji a už mě zase žádný pohyb nebolí a kila mě neomezují ve sportech.

Mějte se moc pěkně

Jana, Karlovy Vary

3. 2. 2016

Dobrý den,

posílám Vám můj názor na program Cambridge Weight Plan.

Program bych všem doporučila, je to super způsob jak zredukovat kila a docílit vysněné váhy. S každou návštěvou certifikovaného poradce cambridge Weight Plan a zjištění úbytku centimetrů a kilogramů si odnášíte novou sílu a chuť na další cestu za svým snem.

Tomáš, Karlovy Vary

18. 1. 2016

Dobrý den,

nikdy jsem nedržel a ani se o redukční programy nezajímal. S rostoucím bříškem, se však začaly stále častěji objevovat bolesti zad a kloubů. Pak jsem se dozvěděl o programu Cambridge Weight Plan. Zpočátku jsem byl skeptický, protože jsem nevěřil, že opravdu zredukuji váhu a udržím si ji. Byl jsem mile překvapen. Motivace se s mizejícími kily zvyšovala. Zdravotní potíže ustoupily a já se můžu opět věnovat libovolným sportům, hlavně mému oblíbenému golfu. Cambridge Weight Plan doporučuji všem svým známým i klientům v zaměstnání, které trápí nadváha, nebo chtějí zredukovat jen pár kilo, aby se cítili lépe.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za možnost, vedení a podporu.

Karin, Karlovy Vary

18. 1. 2016

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit svou spokojenost s certifikovaným poradcem Ing. Handrychovou z poradenského centra programu Cambridge Weight Plan v Karlových Varech.

S nadváhou jsem nikdy neměla problém a redukce kil jsem nikdy moc nezkoušela. Až přišlo klimakterium a hormonální léčba a má váha se začala šplhat nahoru. Už jsem se cítila skutečně nespokojená sama se sebou a tenkrát jsem se dozvěděla od zetě o programu Cambridge Weight Plan. Paní Handrychová mi tento program vysvětlila a nabídla. Pod jejím vedením se mi v loňském roce podařilo optimalizovat svou váhu. Naprosto bez trápení, v pohodě. Po celou dobu mi velmi pomáhal její aktivní přístup a pravidelný dohled. Mohla jsem se na ní obracet kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem. To mi pomáhalo projít program lehce a s dobrým pocitem.

Opět se cítím skvěle a děkuji!

S pozdravem

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.