popup
zpět na výpis poradců


20201130
Ing. Krejníková Denisa

Ing. Krejníková (Dlabolová) Denisa

Čáslav, Přemysla Otakara II. 90/3

+420 737 888 419

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

K programu Cambridge Weight Plan jsem se dostala docela náhodou, přivedli mě k němu kamarádi z Hodonína a proto, že se vídáme málo, byl ten šok vidět je hubené po čtvrt roce větší, než jsem čekala. Oba krásně zhubli, cítili se a vypadali úžasně. Otázka, jak to udělali, na sebe nenechala dlouho čekat 🙂 Dostala jsem jednoduchou odpověď – program Cambridge Weight Plan. Hned po jejich odjezdu jsem začala hledat na internetu. Nejbližší poradce v Pardubicích, no vzdálenost nic moc, ale určitě to za to stojí.

Nejlepší na tomto programu je, že každý týden vidíte výsledky a hubnete i (pro mě) ta kritická místa, jako jsou stehna a zadek, což jsem u jiných programů určených na zeštíhlení nezaznamenala. S pomocí programu Cambridge Weight Plan a změny přístupu k jídlu jsem měla 10 kg dole bylo za cca 8 týdnů. První týden byl náročný, ale po jeho překonání to bylo celkem jednoduché, nemusela jsem nic vařit, sáhodlouze chystat, přemýšlet, vymýšlet. Najednou člověk zjistí, kolik čas tomu jídlu věnujeme.

Je super, že v tom člověk není nikdy sám a má se koho zeptat, má se s kým poradit. Poradce je v té celkové změně, kterou člověk s Cambridge Weight Plan prochází, takovým rádcem a koučem.

Po absolvování programu Cambridge Weight Plan jsem se začala zajímat o možnost stát se poradcem. Po projití všemi školeními, kurzy atd. jsem úspěšně složila závěrečnou zkoušku. Začala jsem budovat poradnu tak, aby se u mě cítili klienti dobře. Doufám, že budu moct s redukcí váhy a celkovou změnou životního stylu pomoci co nejvíce lidem a částečně přispět ke splnění jejich snu o štíhlé postavě a komfortnějším životě…

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Vladimír Kolář Fotka Po - Vladimír Kolář
-40kg

Vladimír Kolář

53 let
Číst

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.