popup
zpět na výpis poradců


20201126
Ing. Brodzianská Lenka

Ing. Brodzianská Lenka

Rokycany, Gottliebova 36/3

+420 775 123 526

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Již 26 let se aktivně věnuji zdravému životnímu stylu. V roce 1994 jsem otevřela v Plzni, na Slovanské tř. 25  prodejnu s doplňky stravy a šířila jsem myšlenku důležitosti zdravého stravování, pohybu a pitného režimu. Protože jsem spolupracovala s podobně zaměřenými lidmi jako jsem já, seznámila jsem se v roce 2000 s paní Ing. Janebovou, která začala dovážet do ČR tehdy ještě Cambridge Dietu.

Program mě  nadchnul, sama jsem ho okamžitě vyzkoušela, v krátké době jsem shodila pár centimetrů na bříšku a stehnech, přesně v místech, která jsem potřebovala dotvarovat. Tento flexibilní plán pro hubnutí a udržení získané váhy zapadal kompletně do mé filozofie péče o klienty. Za 18 let mé zkušenosti s programem Cambridge Diet – Cambridge Weight Plan mám mnoho spokojených klientů a zároveň i přátel. Pomáhám jim zbavit se přebytečných  kil, zlepšit  zdravotní stav, psychiku a sebevědomí. Své klienty vedu kompletně ke správnému stravování, doporučím jim správnou skladbu stravy, aby se cítili dobře a plni energie. K tomu  využívám program Cambridge Weight Plan,  a hlavně je naučím, že ,,Jak jíme, tak žijeme“.

Důkazem jsem nejen já, ale i plno mých spokojených klientů.

Po telefonické domluvě jsem Vám k dispozici jak v Plzni, tak v Rokycanech

Ing. Lenka Brodzianská

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.