popup
zpět na výpis poradců


20201205
Ing. Borkovcová Hana

Ing. Borkovcová Hana

Brno, AZ Tower, Pražákova 1008/69

+420 603 527 383

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

BONUS našeho centra:

– Vstupní i výstupní diagnostika stavu stresu a vyšetření cév (Max Puls) v hodnotě 900,- kč zdarma

50% sleva na profesionální diagnostiku těla (IN-BODY + Max Puls) pro rodinné příslušníky naších klientů

BENEFIT CENTRA BRNO – AZ TOWER

Každý klient našeho centra získá BENEFIT na služby do našeho nově otevřeného studia VIP BODY, která ho opravňuje k 30% slevě na veškeré služby během redukčních programů  (profesionální přístrojové lymfodrenáže-kalhoty, bunda, dále procedury v kolagenáriu a vstupy do solária.)

Toto studio prioritně slouží jako součást našeho profesionálního servisu pro vás.
Doufáme, že s rozšířením našich služeb a naši podporou budete i nadále spokojeni a tím přispějeme k ještě lepším a efektivnějším výsledkům našich redukčních programů. Je to poděkování za vaši věrnost a přízeň. Děkujeme.

—————————————————————————————————————–

                       …Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu…

Dobrý den,

s firmou Cambridge Weight Plan jsem se setkala úplně náhodně na doporučení kamarádky.

Jako žena celý svůj život bojuji  za štíhlou postavu. Po vyzkoušení několika diet jsem boj s nadváhou už vzdala. Střídalo se období různých diet s obdobím přejídání….a bez pozitivního výsledku, do toho tři děti, rodina, práce a stres… Ozvaly se také problémy s vysokým tlakem, neustálá únava, bolesti nohou, schodům jsem se vyhýbala a o tom, že oblečení bylo pro mne utrpení nemluvě.

V programu Cambridge Weight Plan   jsem byla o 27 kg lehčí  a za to velké díky. Bylo to opravdu neuvěřitelné. Cítila jsem se skvěle, tlak se mi srovnal, vyčistila pleť a zmizelo akné i gynekologické problémy, více jsem se usmívala a neusínala po každém obědě… Známí a kamarádi mě nepoznávali . Nikdy bych nevěřila, že se mi něco podobného podaří. Již mnohem dříve jsem se o zdravou výživu zajímala, studovala typy diet, zkoušela všechny možné druhy. Na zdravou výživu jsem se začala dívat jinýma očima až po absolvování programu Cambridge Weight Plan. Naprosto jsem  propadla problematice výživy a nyní si velice pečlivě kontroluji vše, co koupím. Je to program, který mi změnil život…pomohl mému tělu žít zdravě, zbavit se vnitřního tuku a nastartoval metabolismus. Dnes mohu říci, že mi kompletně změnil život a to jen k dobrému! Každý rok si pravidelně naordinuji detoxikační kůru programu Cambridge Weight Plan , který moje tělo opět „nakopne“ a hlavě připomene, jak by mělo racionální stravování vypadat.

Nelze se s tímto skvělým výživovým programem nepodělit s ostatními, kteří se trápí s nadváhou, zdravotními problémy, vysokým tlakem, cukrovkou, štítnou žlázou atd…Úplně jsem této problematice propadla a denně pracuji s desítkami klientů, kteří řeší nejeden z mnoha zdravotních problémů spojených s nadváhou, čerpáme z nových poznatků, zkušeností odborníku z dané oblasti a spolupracujeme s lékaři a výsledky jsou víc než perfektní. Každý úspěch mého klienta je dalším impulsem k tomu, abych pomohla co nejvíce lidem změnit jejich životní styl. Neustálé sebevzdělávání v této oblasti je pro mne absolutní prioritou. Svoje vzdělávání rozšiřuji i do oblasti lymfologie, která velmi úzce souvisí s danou problematikou a tím mohu poskytovat mnohem komplexnější rady i služby svým klientům. Již nyní můžeme v našem centru počítat více než stovky klientů, kteří svého vysněného cíle u nás dosáhli a my jsme na ně právem hrdí! (viz. reference FB, web)

Na základě mojí vlastní zkušenosti s programem Cambridge Weight Plan a tím, že jsem si prošla intenzivně každým krokem programu, velmi dobře vím, co cítí klient, čemu odolává a s čím bojuje…když mi budete důvěřovat, pečlivě naslouchat a samozřejmě dodržovat rady, vysněný cíl nás nemine! Spousta mých klientů jsou dnes mými dobrými známými a přáteli… 🙂 Čím to je? Vložíme vzájemně jeden druhému svoji důvěru.

Pokud pořád hledáte pomoc, nebojte se obrátit na naše centrum, rádi Vám pomůžeme. U nás jste pod naprosto profesionálním odborným dohledem! Váš výsledek je i náš!!!

…má práce se stala koníčkem a proto jsem tady a je mi ctí s touto firmou spolupracovat!

Splňte si i Vy svůj sen, změňte svůj životní styl spolu s námi! 🙂

Tímto Vás vítám zde na stránkách programu Cambridge Weight Plan jako certifikovaný výživový poradce a ráda se s Vámi setkám osobně a pomůžu vyřešit Váš problém!

K dispozici jsem kdykoliv po tel. domluvě.

S pozdravem a přáním krásného dne…

Ing. Hana Borkovcová

www.VIPcentrumzdravi.cz

 —————————————————————————————————————

Certifikáty, vzdělávací akce, ocenění:

 • Vzdělávací program akreditovaný MŠMT – Poradce pro výživu, Brno
 • Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan, Brno 2013
 • Certifikát BIOSPACE INBODY 370 diagnostika, Brno 2014
 • Osvědčení Beauty systém – Balancer (lymfodrenáže), Plzeň 2015
 • Vzdělávací program akreditovaný MŠMT – Sportovní masáž, 2016
 • Certifikát BIOSPACE pro INBODY 770 diagnostika, 2016
 • Certifikát MEDICORE pro Max Pulse diagnostika. 2014
 • Certifikát konference FOOD 21, Praha 2016
 • Certifikát konference FOOD 21, Praha 2017
 • Certifikát konference FOOD NEWS 2018, Praha (O výživě seriózně)
 • Česká lymfologická společnost ČLS JEP Kongres LYMPHO 2016, Lednice
 • Česká lymfologická společnost ČLS JEP Kongres LYMPHO 2017, Praha
 • Certifikát kurz Zdravé jídlo a život jako základ prospívání v práci i soukromí

(lektor – Margit Slimáková ) 2018

 

Ocenění od Cambridge Weight Plan:

2014 Centrum s nejvíce referencemi

2014 Ocenění za podporu a spolupráci

2015 Hvězdný poradce

2016 Hvězdný poradce

2017 Poradce roku 2017 Morava

 

Ocenění a úspěchy klientů našeho centra:

2015 Silueta – Pár roku manželé Bálintovi

Semifinále Silueta pan Lukáš Pospíšil, paní Ivana Šochová

2016 Silueta –  Žena roku Annia Štoferová

2016 Silueta – Pár roku paní Zuzana Dubovská a pan Ladislav Piták

Semifinále pan Pavel Šoch, paní Zuzana Kozelská

2017 Silueta Semifinále paní Magdaléna Hemzová, paní Simona Přikrylová

2017 Hubneme do džín s časopisem KONDICE (poradce Denisy Havlíkové)

2018 Jarní výzva s časopisem ONA DNES (poradce Markéty Střelcové)

 

 

 

—————————————————————————————————————

V našem poradenském centru Cambridge Weight Plan pracujeme s nejpřesnějšími profesionálními vyšetřovacími přístroji na trhu. Naše poradna používá ke změření složení těla profesionální přístroj InBody, konkrétně se jedná o typ InBody770  (6ti frekvenční). Je to  nejpřesnější analyzátor lidského těla vůbec. Samotná analýza trvá pár desítek sekund a díky technologii DSM-BIA a programu Body vision získáte mnoho přesných informací…

InBody770 dokáže změřit nejen lidi s nadváhou či obezitou (váhový rozsah do 250 kg) ale také děti, seniory či sportovce. Užitečné jsou informace o rozložení svalů a tuku a vzájemné vyváženosti jednotlivých partií těla. Zjistíme, jak pracuje váš metabolismus. Také je možné pomocí měření zjistit případné otoky (edémy) v těle, osteoporózu, množství viscerálního (vnitrobřišního) tuku, poruchy příjmu potravy nebo svalovou dysbalanci. Kromě toho budete znát vaše BMI, procento tělesného tuku, poměr boků a pasu, obvod paže, či minimální kalorickou potřebu těla.

Zhodnocení vašeho tělesného složení dostanete vytištěné na papíře. Poradkyně Vám podá odborný výklad a detailně vysvětlí všechny údaje. Na základě výsledků z InBody, konzultace stravování a zdravotního stavu můžeme cíleně řešit další postup např. při hubnutí, jako je jídelníček a pohybová aktivita.

Pro doplnění analýzy složení těla na InBody nabízíme vyšetření přístrojem Max Pulse Medicore, který je určený pro neinvazivní vyšetření variability srdeční frekvence a pro kvantitativní hodnocení autonomního nervového systému včetně zhodnocení průchodnosti cév.

Co změří Max Pulse?

 • HRV tachogram: zaznamenává kolísání srdeční tepové frekvence během měřených tří minut. Dokáže odhalit tachykardii (zvýšená srdeční frekvence) nebo bradykardii (snížená srdeční frekvence), případně srdeční arytmii.
 • Tepovou frekvenci
 • Spektrální analýzu variability srdeční frekvence: zaznamenává celkový spektrální výkon. Pokles může znamenat sníženou schopnost termoregulace a může souviset s hormonální dysbalanci. Vysoká může značit až chronický stres.
 • Vyváženost autonomního nervového systému: jeho hlavní úlohou je dodržování stálosti vnitřního prostředí lidského těla. Podle zvýšené činnosti jedné z jeho větví lze vyvodit předpoklad k rozvoji obezity, diabetu 2. stupně, infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody apod. a doporučit úpravu životosprávy k eliminování těchto jevů.
 • Výkonovou spektrální hustotu: hodnotí jednotlivé komponenty celkového výkonu.
 • Úroveň stresového zatížení: ukazuje míru hladiny fyzického a psychického stresu a míru odolnosti
 • Stresové skóre: je určeno po analýze všech stresových faktorů. Čím vyšší hodnota (k hodnotě 100), tím je organismus více stresován a naopak.
 • Celkový stav cév: znázorňuje zastoupení jednotlivých typů stavu cév a míru jejich poškození a stav krevní cirkulace
 • Indexy vypočítané z APG křivky: vypovídá o stavu a stavu stáří cév, hodnotí srdeční výkon a pružnost tepen.
 • Krevní cirkulaci a stav cév

BPBIO 320 tlakoměr

V našem centru používáme špičkový tlakoměr, jeho měření patří k nepřesnějším mezi přístroji na vyšetření krevního tlaku. Měření tlaku je samozřejmostí a součástí každého vyšetření ať už klienta v redukčním programu a nebo klienta, který příjde pouze na diagnostiku svého zdravotního stavu.

 

 

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Viktor Konopka Fotka Po - Viktor Konopka
-37kg

Viktor Konopka

29 let
Číst
Fotka Pred - Marek Laca Fotka Po - Marek Laca
-50kg

Marek Laca

29 let
Číst
Fotka Pred - Radka Puščiznová Fotka Po - Radka Puščiznová
-71kg

Radka Puščiznová

31 let
Číst
Fotka Pred - Zuzana Celarová Fotka Po - Zuzana Celarová
-10kg

Zuzana Celarová

29 let
Číst
Fotka Pred - Martina Roubal Fotka Po - Martina Roubal
-40kg

Martina Roubal

41 let
Číst
Fotka Pred - Dana Čevelová Fotka Po - Dana Čevelová
-23kg

Dana Čevelová

49 let
Číst
Fotka Pred - Monika Kytnerová Fotka Po - Monika Kytnerová
-42kg

Monika Kytnerová

43 let
Číst
Fotka Pred - Andrea Navrátilová Fotka Po - Andrea Navrátilová
-26kg

Andrea Navrátilová

39 let
Číst
Fotka Pred - Dana Havlíčková Fotka Po - Dana Havlíčková
-16kg

Dana Havlíčková

38 let
Číst
Fotka Pred - Zuzana Sehnalová Fotka Po - Zuzana Sehnalová
-28kg

Zuzana Sehnalová

31 let
Číst
Fotka Pred - Kateřina Lukešová Fotka Po - Kateřina Lukešová
-19kg

Kateřina Lukešová

33 let
Číst
Fotka Pred - Iveta Paličková Fotka Po - Iveta Paličková
-21kg

Iveta Paličková

50 let
Číst
Fotka Pred - Míša Grendárová Fotka Po - Míša Grendárová
-31kg

Míša Grendárová

46 let
Číst
Fotka Pred - Simona Přikrylová Fotka Po - Simona Přikrylová
-40kg

Simona Přikrylová

46 let
Číst
Fotka Pred - Magdaléna Hemzová Fotka Po - Magdaléna Hemzová
-45kg

Magdaléna Hemzová

29 let
Číst
Fotka Pred - Lenka Klevetová Fotka Po - Lenka Klevetová
-35kg

Lenka Klevetová

33 let
Číst
Fotka Pred - Jana Vacová Fotka Po - Jana Vacová
-27kg

Jana Vacová

49 let
Číst

Lukáš Pospíšil

1. 9. 2018

Jmenuji se Lukáš Pospíšil a je mi 27 let. Jsem studentem magisterského studia na VUT v Brně na fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií. Na základní a střední škole jsem vyhledával nejrůznější sportovní aktivity, takže s nadváhou jsem problém neměl. Ale po nástupu na vysokou školu – VUT v Brně fakulta informačních technologií se vše změnilo. Najednou ubylo volného času a čas strávený programováním u počítače se postupně navyšoval. Programování se často protahovalo do pozdních nočních hodin. Abych udržel pozornost, pil jsem často energetické nápoje (big shock, semtex, …). Špatné stravovací návyky se prohlubovaly a čím dál častěji jsem vyhledával velmi nezdravé potraviny jako například brambůrky, smažená jídla, přeslazené nápoje a nejrůznější sladkosti. Můj jídelníček postrádal čerstvou zeleninu a ovoce.

Po dokončení bakalářského studia na informačních technologiích moje váha přesáhla 90 kg pří výšce 164 cm. S touto váhou se začaly dostavovat první příznaky zdravotních problémů. Nejdříve to začalo nenápadně zvyšujícím se krevním tlakem, který ale neustále stoupal. Samozřejmě to neskončilo jinak, než nasazením léků na snížení tlaku. Následně se dostavily problémy s vazy v kotnících, které byly přetížené nadměrnou hmotností. To mělo za následek další úbytek sportovních aktivit. I když jsem nadále zkoušel jiné sporty, projevovala se rychlá únava a začínající dýchací potíže. Na začátku letošního roku mně stále stoupal krevní tlak i přes pravidelné užívání léků na snížení tlaku. A právě tento fakt byl hlavním impulzem, proč jsem se přihlásil na program Cambridge Weight Plan, který mně doporučila známá a velmi si ho pochvalovala.

Po první konzultaci jsem zjistil, že moje tělo je naprosto v dezolátním stavu. Z prvního týdne v redukčním programu jsem měl velké obavy. Bál jsem se, že přijde pocitu hladu a vše poruším. Tento problém jsem ovšem neměl. Horší to bylo s chutěmi na potraviny, na které jsem byl doposud zvyklý. Ale podařilo se mně odolat i těmto chutím. Už na začátku redukce se začaly dostavovat výsledky. Úbytek 2 kg tuků mně dal motivaci do dalších týdnů. Po měsíci redukce klesla hodnota tuků v těle o 9 kg a začalo prvotní klesání krevního tlaku. Po čtyřech měsících redukce jsem se dostal na váhu 61 kg a krevní tlak klesl natolik, že jsem postupně mohl úplně vysadit léky na vysoký krevní tlak. Z původní hodnoty BMI 34,6 jsem se dostal na hodnotu 22,6. Počátečních 42,2 % tuku v těle se mě podařilo snížit na 19,2 %. Vysazení léků ovšem nebylo jedinou změnou v mém životě. Opět jsem začal sportovat a také jsem se dal na posilování formou TRX. Denní jídelníček vypadá naprosto jinak, než tomu bylo dříve. Více jsem začal hledět na kvalitu přijímaných potravin. Na internetu jsem začal vyhledávat nejrůznější zdravé recepty a začalo mě bavit vaření a pečení, kterému jsem se dříve úplně vyhýbal. Program Cambridge Weight Plan pod vedením paní Ing. Hany Borkovcové mně nejen pomohl zlepšit zdravotní stav, ale kompletně změnil můj životní styl.

MUDr. Václav Jordan

29. 8. 2018

Važení a milí, již několikráte jsem chtěl, ale nyní píši……není snadné psát sám o sobě , neboť to zavání sebestředností….. dlouhé měsíce přemýšlím jak začít a tak asi takto….čím jsem prošel a čím jsem byl:
Vystudoval jsem lékařskou fakultu v Brně a byl jsem medikem, činným v roce 1989, byl jsem lékařem, byl jsem zakladatelem první privátní gynekologické praxe v Brně, byl jsem poradcem někdejší California Fittness, výživových doplňku, byl jsem gynekologem, onkologem…byl jsem autorem dvou knih o výživě….byl jsem chválen, spílán, i nenáviděn, byl jsem ničen a stíhán…..byl jsem lékařem v Německu a byl jsem psancem pronásledovaným Českou lékařskou komorou, byl jsem z ní i vyobcován jako první český lékař / shodou okolnosti přímo Dr Rathem-no comment…./byl jsem pro mnohé zaslepené svými úspěchy nebezpečným konkurentem, snad i proto jsem byl neprávem nařčen a obviněn, následně vydírán policejními složkami CR / tzv. Toflovym gangem/ , byl jsem se svým tátou,když na mých rukou umíral utrápen mojí kauzou…..byl jsem vězněm s vědomím ČLK, v Norimberku pro EU osvobozen plně, následně vydán po neuznáni tohoto aktu CR do vlasti, byl jsem vězněm na lágru, byl jsem propuštěn po zjištění , ze vše bylo jinak….a stal jsem se opět svobodným člověkem s cejchem mukla, stal jsem se opět lékařem ale již v Bavorsku, stal jsem se jedním z prvních svědku obludné kauzy PČR v Brně, stal jsem se Notarztem( lékař urgentní mediciny), stal jsem se následně po odchodu z EU, švýcarským specialistou horské služby a posléze jsem se stal kandidátem lékařských věd , následně primářem odděleni ve Švýcarsku.

Měl jsem a mám velmi pestrý, ale i pro psychiku a psychosomatiku mé osoby a mých milovaných, náročný život, kolik mých proher a výher se značí na sinusoidě jednou nahoře, podruhé dole až úplně dole….jak toto lze vůbec prožít či jak je toto možné přežít????!!!!!

Je to otázka osobního postoje k sobě samému a k lidem kolem, je to otázka osobní svobody, která je zrcadlem osobní odvahy, na fundamentu osobní odpovědnosti….toto vše se mi podařilo udržet. Nicméně byl to obrovský stres a při něm se metabolicky z nadledvinek vylučuje onen známý hormon Adrenalin….ale vždy se za ním “ plíží“ jako kontrarevoluce velmi nebezpečný kolega-hormon Kortisol.

Je starou známou věcí, že lidé ve stresu právě proto nemohou zredukovat váhu dle svých představ!!!! Nedaří se prostě… Kolik jsem jen km nasportoval a NIC!

Až přišel den jako každý jiný, přesto však opravdu JINÝ, má paní mne dotáhla doslova, k paní Ing. Haně Borkovcové – výživové poradkyni v Centru zdraví a snižování nadváhy AZ Toweru v Brně, která mne postavila na In Body 770 diagnostický přístroj, vyšetřila stav stresu v těle a průchodnost cév ——dokázala to, že jsem se pravdě podíval do očí.

140 Kg v mě hlavě provedlo naprostou revoluci, začal jsem s redukčním plánem Cambridge Weight Plan paní inženýrky, které patří můj veliký dík a obdiv.

Dnes po pár měsících (-26 kg, – 106,8 cm2 viscerálních tuků, – 27 cm v pase) nosím konfekční velikosti jako před maturitou ( je mi 54 let), i když nechci pozastavovat metabolismus, z titulu své funkce vysokohorského záchranáře se musím účastnit poplachů horské služby a výkony, které podávám mne začínají „zneklidňovat“ v pozitivním smyslu slova.

Veškeré Cambridge Weight Plan kroky, kterými jsem prošel byly napasované přímo individuálně a paní kolegyně Ing. Hana Borkovcová měla VŽDY pravdu.

Dokázala mne vyrvat z mého vnitřního vězení, kde jsem shovívavě ke svým kilům spočíval na jakýchsi falešných vavřínech, ze jsem přeci již dosti dokázal…..!

Ne, teprve s Vámi paní kolegyně, jsem dokázal VĚC , o které jsem snil a kterou nechci opustit, totiž zredukoval jsem váhu, jsem a je mi výborně.

Všem vám mohu předložit mé výsledky laboratorní. Všem i a především lékařským kolegům doporučuji, zkuste se zamyslet a naslouchejte tam, kde my jako lékaři selháváme.

Děkuji moc a moc.

Alexandra Maloňová

23. 8. 2018

Vážení přátelé, vzhledem k tomu, že právě věnujete svůj čas těmto řádkům a ty se nacházejí na webu Cambridge Weight Plan, tak nejspíš předpokládáte, že osoba, která je napsala, díky těmto programům zredukovala kila, které se pomocí žádné diety a jídelníčku a rádoby změnou životního stylu a cvičením a nevím už čím vším, shodit nepodařilo, a že jedině Cambridge Weight Plan je ten nejlepší lék na nadbytečná kila a tukové polštářky, které vyplňovaly každý kout těla a tvářily se zcela nenápadně. Zklamu toho, kdo čeká, že se dočte, že tento program nefunguje a není dobrý a nedá se dodržovat a už mě nenapadají další výmluvy, které vždy mají samozřejmě své logické argumenty v tom, proč předem hanit jiné věci.

K této redukci jsem i já měla skeptický přístup, poprvé jsem se s ní setkala na plese, kde jsem v šatech velikosti 46!! předstírala, že jsem krásná (jedinou fotku v těchto šatech jsem uklidnila hluboko do složek), byla zde ochutnávka tyčinek, které mi moc chutnaly, ale vidina toho, že bych nejedla nic jiného, než koktejly mi přišla hrozná. Tak jsem se dál snažila jíst zdravě a pravidelně, oběhala jsem pár poradců, kteří slibovali jídelníček na míru dle vyšetření krve apod. Zde mi řekli, že jím celkem zdravě a neví, proč nehubnu (to já ovšem taky ne, že…). A jak jsem se tedy nakonec dostala k programu Cambridge Weight Plan? Rychle. Protože oblečení ve skříni bylo hodně, ale z nějakého prapodivného důvodu se téměř každým dnem zmenšovalo. Velmi pomalu, ale jistě byla nahrazena velikost 36 velikostí 38 (což není ještě taková tragédie), pak přišla velikost 40 (tak se taky ještě dá, že), pak 42 (hmmm, šijí pořád menší a každý obchod to čísluje jinak). Ty další dvě pak už byly katastrofa. Některé kousky byly i 44 a 46 (to už je tedy vážně na pováženou, jak to v obchodech číslují). Nicméně jsem zhodnotila, že jsem téměř jednou tak velká, než jsem kdysi bývala a to kdysi se počítá v horizontu cca 10 let. Samozřejmě, že se to dá zdůvodnit zdravotními problémy a dalšími „šikovnými“ argumenty, ale na to se okolí neptá, že…

Takže jednoho dne jsem vyplnila kontaktní formulář a trefila jsem se zrovna do poradce, který nenechal žádný prostor na výmluvy a odkládání mého rozhodnutí začít s redukcí… Tímto tedy moc děkuji úžasné poradkyni Hance Borkovcové, že mne nenechala odejít a já zakoupila první týden. Na tomto typu redukce jsou nejtěžší „kecy“ okolí, jak je to nezdravé a jak přiberete vše zpět, jak to mohu vydržet nejíst nic jiného. Ale jak se přelomí cca měsíc, najednou je to na postavě vidět a už je tato forma redukce váhy i pro tyto škarohlídy, kteří jedí všechny ty dobroty, které vy chcete taky, přijatelná. Neříkám, že jsem nikdy neporušila režim programu, ale bylo to jedině k mé škodě, ale i přes to, se ze mě stala opět hezká (samochvála smrdí, ale co, to se vyvětrá) osoba, které už se nikdo neptá, zda je těhotná. V číslech je to cca 22 kg na váze a tuky klesly o neskutečných 16 kg. Pro představu je to 64 kostiček másla.

Samozřejmě se už nikdy nechci vrátit k tomu podivně číslovanému oblečení a budu pro to dělat vše možné i nemožné (co to ale je a kolikrát si to už člověk říkal, že), ale pokud by se přeci jen stalo, že se oblečení začne srážet, vím o jednom člověku, který zase ví, jak to dát zase do pořádku – a není to švadlena, ale všemi oblíbená Hanka Borkovcová

Ivana Šochová

8. 8. 2018

V prosinci chci být sexy zdravá čtyřicítka! Jmenuji se Ivana a je mi 39 let. Celý život jsem aktivně a závodně sportovala. Až do svých 29 let jsem se o svou váhu nemusela příliš starat, stále jsem vážila 65 kg. Kombinace sportu a opravdu zdravé, pravidelné stravy mi vyhovovala. Pak jsem změnila zaměstnání, pracovala jsem až 16 hodin denně. Absolutně jsem neměla v týdnu čas na sport a strava se stala velmi nepravidelnou záležitostí. Víkendy se staly odpočinkové a válecí doma s manželem. Výsledek se brzy dostavil…Musela jsem si kupovat stále větší a větší oblečení. A mé krásné kousky schovávat hluboko do skříně. Snažila jsem se jíst opět zdravě, ale nic, váha pomalu a jistě stoupala. K tomu všemu se přidala snaha mít miminko. Po dvou letech marného snažení o miminko přirozenou cestou, nám lékaři sdělili, že v mém případě to půjde snad pouze s jejich pomocí. Dle nich jsem měla problém se silnou imunitou. Tak začala léčba neplodnosti za pomoci hormonálních injekcí a ze mne stal chodící obří hormon připravený na IVF.

Zázrak se stal a 19.1.2012 jsem porodila krásnou zdravou dceru Julii. Moje váha po porodu mi vyrazila trochu dech, 116 kg živé váhy. Až do prosince 2014 jsem se snažila zredukovat váhu sama změnou stravy, více pohybu. Jedla jsem vždy spíše méně než více, to byl asi taky zásadní problém. Váha mi klesla na 97 kg a stála. Více to dolů nešlo. Po celou dobu rodičovské dovolené jsem studovala dálkově vysokou školu, obor sociální pedagogika. Zkouškové období, pravidelné docházení do školy v kombinaci s péčí o malou dceru, nemocné staré nechodící prarodiče bydlící s námi, dům, domácnost, zahradu, návrat do zaměstnání na 3 dny v týdnu, manžel pracovně stále mimo domov…to vše mě nějak dostalo s energií na kolena. Dlouho jsem si to snažila nepřipustit. I když jsou to pro mne zcela normální běžné starosti života a vůbec jsem si nestěžovala a nestěžuji, pochopila jsem, že musím pro sebe něco udělat.

ledna jsem se ráno probudila a začala jsem si nahlas licitovat, co mě tento rok 2015 čeká.. Hned v lednu startuji složením závěrečných státních zkoušek na vysoké škole, takže mě čeká 14 dnů učení skoro 24 hodin denně…to jestli přežiji… Julča bude mít 3 roky, fajn, zase o rok víc. No jo, ale já budu mít v prosinci kulatiny… 40 let… a v červenci promoci…co si obleču?! Tak a dost, tohle je vlastně můj krásný rok! Na promoci chci mít úžasné šaty a rozhodně ne ve velikosti 48!!! A v prosinci chci být krásná zdravá sexy čtyřicítka!!! Těch skoro 10 let v cizím těle stačilo!! Konec!
Od kolegyně jsem o redukčních programech Cambridge Weight Plan věděla asi půl roku, zredukovala na váze díky ní 20 kg. Ihned jsem sedla k počítači a hledala. Našla jsem Ing. Hanku Borkovcovou v Brně. Žádné odkládání, volala jsem hned a objednala se na 23.1.2015. Měla jsem za sebou úspěšně státnice na vysoké škole, oslavu Julčiných narozenin, má energie na nule, vysoký krevní tlak, velikost oblečení 48, váha 97 kg.…jedním slovem chodící obr bez energie. Myslela jsem si, že začátek programu bude pro mne mnohem horší. Ale chyba. Program mi naprosto sedl a dá se zcela říci, že 3 měsíce v programu mi vrátily všechnu energii do života. Zvládala jsem a zvládám opět dělat tolik věcí. Neskutečné.. Nebylo nic, co by mi z produktů nechutnalo. Vše výborné. Problém je totiž vždy a pouze jen v „hlavě“. Pokud se člověk jednou rozhodne udělat ve svém životě radikální řez, musí být o tom přesvědčen a mít pevnou zdravou vůli. Pak vše v životě lze zvládnout a dosáhnout cíle! V programu jsem byla 6 měsíců, stále do centra docházím každý týden na měření a vážení. Stabilizuji a stále mě to baví. Vždy se tam moc těším, je to moje chvilka pohody. V centru byly a stále jsou skvělé, přátelské a příjemné ženy. Paní Ing. Hanka Borkovcová je neuvěřitelný hnací motor, který dle mého úsudku, dokáže každého nakopnout tím správným směrem, pokud však dotyčný opravdu chce… Jsem ji tak neskutečně vděčná, že mi vrátila energii do života. A nejsem v tom sama, v březnu se ke mně přidala i moje šedesátiletá maminka a statečně táhneme tu hubnoucí kárku společně. Zredukovala již 18 kg tuku a stále ji strava vyhovuje. Má novou chuť, po nedávném náhlém úmrtí mého tatínka a léčbě těžké rakoviny prsu, do života. Po zdravotní stránce se vše upravilo. Cítí se doslova znovuzrozená.

Já jsem zredukovala přes 30 kg tuku. Neskutečné, ale je to tak. Takže společně s maminkou máme dole skoro 50 kg tuku a to vše díky komplexnímu programu Cambridge Weight Plan! Nějaké problémy? Ano, zcela nový šatník! A to obě dvě! Z velikosti 48 jsem se vrátila zpět na velikost 38, v některých případech i velikost 36. Maminka je na to stejně, nyní si opět jako kdysi můžeme půjčovat krásné oblečení. A nic si nebudeme nalhávat, každá žena se ráda, hezky obléká a chce se cítit výborně, přitažlivě. A to v každém věku. Díky Cambridge Weight Plan jsme se začaly celá rodina stravovat mnohem zdravěji a lépe. Parní hrnec je v nepřetržitém provozu. Oceňuje to i můj skvělý manžel, který nám byl a je oporou. Jen vždy po jeho návratu z delší pracovní cesty, obvykle 2 až 3 týdny, zažíval doslova šok. Opravdu viděl jasné redukční změny, moji velkou energii a také to, že budu potřebovat koupit opět nové menší „hadříky“ do skříně. Tiše chlapsky zaúpěl, ale měl a stále má z toho velkou radost. A je dle jeho slov na mne opravdu moc hrdý. Moje rozhodnutí a přání, že budu v prosinci sexy zdravá čtyřicítka a na moji promoci si obleču krásné šaty velikosti 38,se splnilo !! Díky! Můj příběh zakončím jedním velkým překvapením, které jsem opravdu nečekala. Před dvěma týdny jsem zjistila, že jsem zcela přirozenou cestou těhotná… Nyní již vím, že bohužel to nevyšlo a embryo opustilo stanoviště. Také již nejsem nejmladší model, že ALE JDE TO!!! To je na tom to pozitivní! Dle lékařů v mém případě pouze IVF… cha cha. Stačí detoxikovat a odtučnit tělo o 30 kg méně a otěhotnět lze Tak příště Děkuji opravdu moc Cambridge Weight Plan a Ing. Hance Borkovcové za zcela nový život. Vaše Sexy zdravá skoro čtyřicítka Ivana Šochová Plháková

Pavel Šoch

8. 8. 2018

ALOHA všem příznivcům Cambridge Weight Plan a všem lidem dobré vůle!!

Jmenuji se Pavel Šoch a je mi 38 let. Bydlím v Brně s moji úžasnou ženou a čtyřletou dcerou Julií. Jsem živnostník – montér a zhotovitel výstav, dobrodruh, motorkář, zahrádkář, táta, manžel a neustálý cestovatel v jedné osobě. Při mém povolání a neustálém cestování za prací po celém světě jsem měl opravdu velký problém dodržet aspoň nějakou životosprávu. I když jsem po fyzické stránce velmi vytížen, tak se mi po 3 roky nedařilo zhubnout ani kilo, naopak jsem přibíral. Ale když moje úžasná žena začala v lednu 2015 s Cambridge Weight Plan s cílem shodit 30 kilo a moje tchýně s cílem shodit 20 kilo váhy, tak jsem se jim vysmál a byl jsem velmi skeptický. Nevěřil jsem tomu. Pytlíky?! Holky, to nemyslíte vážně?! Ale…. když jsem se vracel po delších časových úsecích z práce domů, tak jsem nevěřil vlastním očím, jak se mi krásně tvaruje ta má žena do krásy J ne že by se mi nelíbila už před tím, ale ten rozdíl byl obrovský a ještě k tomu naprosto překypovala energií a cítila se skvěle. I přesto opět nastoupilo na scénu mé nevěřící já, že až skončí s těma „pytlíkama“, tak se ji těch 30 kilo vrátí a  určitě ještě více a peníze vyhodila oknem! A hle, nic se nevrátilo, nepřibírá, cítí se skvěle, jinou snídani než Cambridge nechce, omládla o 20 let, vyměnila šatník, září jako moje sluníčko….

A já?  Mě bylo čím dál hůř…neustále unavený, neustále na cestách, životospráva na bodě nula, pivo….Pocit, že vážím tunu. A do toho naše malá úžasná vymodlená dcera, kterou jsme měli trošku později , si chtěla samozřejmě neustále hrát, běhat a já byl neustále unavený. Tak jsem si řekl, že pro tu moji rodinu chci být tady na světě co možná nejdéle a opravdu musím úplně změnit životosprávu, životní styl a návyky!  Práci nezměním… cestování spojené samozřejmě s prácí je i mým koníčkem, ale musím opravdu úplně změnit můj způsob života a stravování i na pracovních cestách!

A tím, že změním svoji životosprávu a návyky, tak se mi to snad podaří, protože život montéra na cestách, který miluje pivko a jídlo je pro něj jen obtěžující nutnost, nebude mít asi dlouhou „životnost“.

Tak jsem se konečně odhodlal, že do toho také půjdu…že opustím mé milované pivo…to jsem si musel opravdu srovnat v hlavě. Protože všechna rozhodnutí vždy řídí hlava, ale také srdce. Navštívil jsem skvělou Hanku Borkovcovou a nastal úplný zlom v mém životě. Po prvním změření na přístroji jsem se doslova vyděsil nad výsledky. Myslel jsem si, že jsem jen tzv. velký chlap a tuku moc nemám. Opak byl pravdou. V prvních týdnech to bylo opravdu jen o hlavě… najednou jsem ale zjistil, že mi to perfektně vyhovuje a hlavně moc chutná!! Nebylo nic, co by mi z produktů Cambridge Weight Plan nechutnalo. Bylo to skvělé i na neustálých pracovních cestách. Lehká příprava a dodržování režimu. Cambridge Weight Plan mi dal životosprávu a režim, který jsem řadu let neměl. A to i pitný režim!

Co napsat dále? Mám dole přes 20 kilo tuku, cítím se skvěle, plný energie. Žena říká, že jsem také omládl a zářím jako její sluníčko J Program Cambridge Weight Plan mi opravdu doslova změnil život a žiji bez mého milovaného pivka, které mi vůbec nechybí!! A režim se dá opravdu dodržovat i na cestách v zahraničí! Kombinace normálního zdravého jídla, pitného režimu bez piva a Cambridge produktů  k snídani a někdy na cestách i obědu či svačině, mi naprosto vyhovují!! Změnil jsem zcela stravovací návyky, životní styl a pohled na jídlo a pivo J

A nejlepší je, že se už nemusím potápět při každodenním obouvání bot a potápím se pouze v moři v neoprenu velikosti M a nikoli XL, jako řadu let předtím J

Děkuji moc za vše mé skvělé poradkyni Hance Borkovcové a plně jsem si vědom, že to se mnou nemá lehké J

Krásné a lehké dny přeje Pavel Šoch

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.