popup
zpět na výpis poradců
20190219
20190331
20201130
Ing. Bimková Jana

Ing. Bimková Jana

Hodonín, Rodinova 691/4

+420 602 515 431

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Jana.  Velmi mi vždy záleželo na mém zevnějšku i zdraví, a proto mě velmi trápily výkyvy váhy v posledních 10 letech. Přestože jsem celý život vedla aktivně, co se týká sportu, neustále jsem držela nějaké diety, které mně nakrátko pomohly, avšak dlouhodobý efekt neměly. S přibývajícím věkem se potíže navíc prohlubovaly a já při své výšce 170 cm jsem skončila s téměř 80 kilogramy váhy. Začaly mi i zdravotní potíže, vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol, zvýšený cukr v krvi, potíže se spánkem, bolesti kloubů. Rozhodla jsem se, že musím změnit svůj životní styl.

 

Zlom v mém životě přinesl okamžik, kdy jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan a na internetu si našla informace i poradce. Doporučení směřovalo i od známého, který program úspěšně absolvoval a změnil celkově svůj image. Vybrala jsem si tedy poradkyni a objednala se na konzultaci. Bylo to v červenci 2014, kdy jsem zahájila program Cambridge Weight Plan. Hned v prvních dnech jsem viděla výsledky, poradkyně Hanka Borkovcová byla velmi milá a podporovala mne při mé cestě ke zlepšení životního stylu. Po ukončení programu jsem vážila 69 kg a cítila se o 10 let mladší. Snížil se mi krevní tlak, cholesterol i cukr v krvi, zmizely i přetrvávající potíže s průjmy a nespavostí. Byla jsem tou změnou nadšená. Z původní konfekční velikosti 44 jsem nyní mohla kupovat velikost 40. Známí se vyptávali, jak jsem takovou proměnu dokázala. Po mém vzoru a s mým doporučením jich více absolvovalo program Cambridge Weight Plan s výbornými výsledky.

 

Jsem velmi šťastná, že jsem podstoupila tuto proměnu díky Cambridge a pomohla svojí radou i dalším známým. Mohu všem, kteří mají zájem změnit životní styl, tento program doporučit.

 

Navíc jsem se stala sama poradkyní Cambridge Weight Plan, a to v roce 2015 a od té doby pomáhám dalším lidem, kteří o to stojí.

Ing. Jana Bimková

Hodonín

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.