zpět na výpis poradců


20200125
Husáková Karolina

Husáková Karolina, Dis.

Moravský Krumlov, nám. T.G. Masaryka 28

+420 773 545 000

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Karolina Husáková, je mi 32 let a s manželem máme dvě děti. Povoláním jsem zdravotní sestra. Před otěhotněním jsem s váhou problémy nikdy neměla. Měla jsem to štěstí, že jsem vlastně nijak zvlášť nemusela držet diety a provádět změny ve své životosprávě. Obě těhotenství daly mému tělu zabrat a po dětech mi zůstalo navíc 9 kg z původní váhy. Nebyla jsem schopna kila shodit a na základě nepravidelné stravy a nedostatku spánku (i přes celodenní „běhání“ kolem dětí) se váha stále držela. Byla jsem ze všeho unavená, takže pohybový režim se vztahoval pouze k dětem.

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od mojí maminky, která si sama celým programem prošla a ubrala na váze během 2 měsíců 10 kg. Byla to pro mě obrovská výzva a s velkým odhodláním jsem se nahlásila do poradny Cambridge Weight Plan k velmi milé paní poradkyni ve Znojmě. Je úžasná a s její velkou podporou a pomocí jsem se dostala na svou původní váhu. Cítím se dobře a dokonce i únava vymizela. Netvrdím, že vše bylo pro mě na začátku programu jednoduché. Chce to výdrž, motivaci a podporu. Pokud člověk chce, dokáže to.

Jak jsem uvedla na začátku, jsem zdravotník. Mám velice zajímavou práci na plastické a estetické klinice. Krása lidí mě baví a inspiruje. Vím, že více a více lidí chce vypadat dobře a ne každý se odhodlá podstoupit chirurgický zákrok odsátím přebytečného tuku. Proto jsem se rozhodla stát se poradkyní Cambridge Weight Plan a tento malý velký zázrak jménem CWP šířit dál, aby bylo co nejvíce lidí spokojených tak, jako jsem teď já.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.