popup
zpět na výpis poradců


20201130
Hes Pavla

Hes Pavla

Tišnov, Komenského nám. 124

+420 776 730 152

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Certifikovaná poradkyně Cambridge Weight Plan od roku 2017

Jmenuji se Pavla a je mi 43 let. Já sama jsem ZATÍM neměla problémy s nadváhou, ale jako většina lidí  i já svoji postavu řeším. Chodím pravidelně cvičit a navštěvuji fitcentra. Začala jsem dokonce sama pracovat jako trenérka ve fitness centru v Tišnově, abych zúročila svoje dlouholeté zkušenosti a pomohla i ostatním zájemkyním najít ke cvičení vztah a zlepšit si kondici i vzhled. Nicméně právě tady dost často slýchávám od lidí, kteří pravidelně cvičí, že i tak se jim nedaří shodit přebytečná kila.

 

Samozřejmě, že je spousta těch, kteří sice cvičí, ale na druhé straně si dopřávají, co mohou, včetně sladkostí a dalších nezdravých jídel. Když ale někdo poctivě cvičí a nepřejídá se, je mi líto, že se mu přesto nedaří. Přemýšlela jsem proto, co dále nabídnout, aby mí svěřenci byli ve snižování nadváhy úspěšnější.

 

Poslední kapkou bylo, že moje 2 kamarádky podstoupily program Cambridge Weight Plan. Nejenže úspěšně zhubly, ale svůj váhový úbytek si i dlouhodobě udržely. Proto jsem se rozhodla navštívit ordinaci paní MUDr. Soni Semrádové a zjistit více informací o tomto programu. Po měření na přístroji InBody a vyhodnocení výsledků jsme se s paní doktorkou rozhodly pro krátkodobý program – označovaný také jako detox. Já sama jsem tento program  držela naplno 14 dní a shodila jsem 2,5 kila tuku, svalové hmoty mi ještě o 200 gramů přibylo. Po tuto dobu jsem jedla tři produkty CWP  (kaše, koktejly nebo polévky) denně. K tomu jsem si ještě mohla přidat spoustu zeleniny. Musím říct, že jsem byla nadšená, tělo dostane vše, co potřebuje, chrání svalovou hmotu a ubývají tuky. Navíc příprava jídel je velice jednouchá a díky tomu můžete v rámci programu normálně fungovat v práci i doma s manželem a dětmi. Jídla CWP mi navíc moc chutnala a bylo jich opravdu dost na výběr.

 

Z programu jsem na jídelníček s doporučeným kalorickým rozsahem přecházela stanoveným několikastupňovým způsobem, kdy se postupně ubírá produktů Cambridge Weight Plan a přidává se více a více zdravé stravy. Tak si tělo postupně zvyká na opětovný přísun polysacharidů a nezačne je ukládat do tukových zásob.

 

Nebylo to pro mne vždy lehké, určitě i proto, že jsem celou dobu vedla tréninky. Ale jsem moc ráda, že jsem tuto zkušenost získala a těší mě, že ji mohu úspěšně předávat dál svým klientkám jako certifikovaná poradkyně programu Cambridge Weight Plan.

 

Náš tým:

Odborný garant: MUDr. Soňa Semrádová (https://cambridgeweightplan.cz/poradce/mudr-semradova-sona/)

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2008)

Vedoucí poradny: Pavla Hes

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2017)

Spolupracující poradkyně: Mgr. Soňa Kalábová

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2015)

 

Zaměření centra:

 • výživové poradenství včetně sestavování individuálních jídelníčků
 • prevence, řešení metabolického syndromu a snižování zdravotních rizik
 • nastavení dlouhodobě udržitelného zdravého životního stylu
 • poradenství v oblasti pohybové aktivity (konzultace s fitness trenérem, sestavení individuálního tréninkového plánu)

 

Výhody našeho centra:

 • možnost vyšetření a konzultace s lékařem
 • vyšetření složení těla na přístroji InBody 270 se slevou pro rodinné příslušníky klientů
 • komplexní péče o klienty včetně péče o pleť, zdravé zažívání, fyzickou výkonnost pohybovou aktivitu
 • následná péče po snížení nadváhy včetně koučinku
 • při úspěšném absolvování programu slevy a poukazy do partnerských zařízení (kosmetika, kadeřnictví, masáže, rehabilitace, posilovna)

 

Vybavení centra:

InBody 270

Tento přístroj umožňuje velmi přesnou analýzu lidského těla. Vyšetření na InBody 270 trvá přibližně 30 sekund a po jeho vyhodnocení získáme kompletní údaje o množství vody, svalové bílkoviny, kostní hmoty a tuku v těle. Měření lze provádět u klientů všech věkových a výkonnostních kategorií již od dětství, s výjimkou osob s kardiostimulátorem a těhotných žen.

Kromě hodnot základních složek těla dále zjišťujeme rozložení tuku a svaloviny na trupu pro odhalení případné dysbalance (nevyváženosti) jednotlivých tělesných partií.  Pro diagnostiku nadváhy využíváme BMI, procento tuku v těle, poměr mezi pasem a boky, hodnotu viscerálního (nitrobřišního) tuku a bazálního metabolizmu. Dále také hodnotíme výskyt otoků a riziko osteoporózy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Výsledky vyšetření
při každé kontrole tiskneme a detailně probíráme s klienty. Spolu s analýzou stravovacích návyků, pohybové aktivity a zdravotní anamnézou představují nezbytný základ pro plánování optimálního postupu hubnutí, úpravy jídelníčku a návrhu pohybových aktivit.

vysledek-analyzy-InBody-230

Další doplňkové informace získáváme díky software Body Vision. Kompletní analýza těla má cca 17 stran a zahrnuje kromě výše uvedených informací I přehled rozměrů trupu a končetin, údaje o metabolickém věku a dalších parametrech. Výsledky jsou přehledně na samostatných stránkách včetně komentáře a zdravotních doporučení.

 

Naše úspěchy:

 

2017 – účastnice Soutěže Silueta

Gabriela Tomková (váhový úbytek 26 kg)

 

2019 –  účastnice soutěže Proměna roku 2019

Silvie Rybníčková (váhový úbytek 21 kg)

Pavla Veselá Hanusová (váhový úbytek 25 kg)

Silvie Rybníčková (váhový úbytek 28 kg)

 

a desítky dalších klientek a klientů, kteří dosáhli svého cíle.

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Silvie Rybníčková -30kg Fotka Po - Silvie Rybníčková -30kg
-30kg

Silvie Rybníčková -30kg

45 let
Číst

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.