popup
zpět na výpis poradců


20201202
Helena Stránská

Stránská Helena

Praha 7, Lékařský dům, Janovského 48

+420 602 865 958

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dříve jsem se věnovala sportu celkem aktivně, jezdila jsem na kole, chodila po horách, navštěvovala hodiny HEAT a jógy. Postupem času mne začala zlobit záda a sport šel stranou, zbyla mi jen ta turistika v omezené míře. Váha začala jít nahoru a žádná dieta nezabírala nebo jen na chvíli a po nějaké době byla ta původní váha zpět.

Od kamarádky jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan a rozhodla se ho vyzkoušet. Po pár dnech byly znát výsledky a i s lehčí fyzickou aktivitou šla váha krásně dolů. Při dodržení doporučení a správného stravování si váhu dál držím.

Cítím se dobře a mohu program všem jen doporučit. I proto jsem se rozhodla stát se poradkyní programu Cambridge Weight Plan. Jde o účinný a bezpečný program, který má výsledky, jež jsou vidět relativně brzy. Což klienty i nadále motivuje. Myslím si, že si tento program zaslouží, aby jej na vlastní kůži poznalo co nejvíce klientů, kteří s váhou neúspěšně bojují. A já Vám při tom ráda pomohu a budu Vaším průvodcem.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.