zpět na výpis poradců
20190830
20191231
20191213
Hájková Yveta

Hájková Yveta AKCE

Česká Lípa, náměstí T.G.Masaryka 193/26

+420 606 155 801

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Akce

Podzimni akce Cambridge Weight Plan Decin Rumburk Mlada Boleslav Liberec Ceska Lipa

Program Cambridge Weight Plan a já

Jmenuji se Yveta a je mi 58 let. Nikdy jsem svoji váhu neřešila, mohla jsem sníst cokoli a byla jsem stále štíhlá. Když se přiblížila padesátka, tak mi moje hormony a ručička na váze ukázaly, že je něco špatně. Postupně se mi začaly záhadným způsobem zmenšovat mé oblíbené věci ve skříni a já se zadýchávala při chůzi i do mírného kopečka, potila se a podobně. Nebylo to příjemné.

Blížila se plesová sezóna a já jako každá žena neměla co na sebe. A znáte ten pocit, když jdete kolem výlohy a nějaký ten hadřík na Vás volá…..KUP SI MĚ, BUDEŠ KOČKA…..a Váš mozek Vám říká, to musíš mít…. A na mě volaly nádherné plesové šaty…..problém byl v tom, že byly o dvě čísla menší a byly dost drahé.  Jenže mozek stále volal, že je chce, že jsou boží…..no a co udělala Yveta asi po týdnu chození okolo výlohy …..no jasně , šla a koupila si je a vůbec neřešila to, že je nezapne.  Touha po nich byla tak velká, že si řekla, že to do plesu se do nich dostane.  A v tu chvíli začal můj život s programem Cambridge Weight Plan.

Společně s mojí poradkyní  Renatou (dnes již kolegyní ) a programem Cambridge Weight Plan  jsem zhubla 10 kilogramů a na plese jsem byla štíhlá a spokojená ve svých vysněných šatech…..sice o vodě a Cambridge Weight Plan tyčince, ale šťastná a hrdá na sebe, že jsem to dokázala. V průběhu programu Cambridge Weight Plan jsem začala chodit na spinning a více se hýbat. Nebylo to lehké, ale výsledek stál za to. Zase jsem byla štíhlá, nefuněla do schodů a postupně jsem si splnila i další svoje sny…..v 50ti jsem začala jezdit na  kolečkových bruslích a v 55ti letech jsem se poprvé ve svém životě postavila na sjezdové lyže na své první zimní dovolené.

Program a produkty Cambridge Weight Plan mi změnil život nejen osobní , ale i pracovní. Program mě nadchnul natolik, že jsem se spojila s Renatou a sama se stala poradkyní. Práce Cambridge Weight Plan poradce mě baví a jsem ráda, že svými zkušenostmi a vědomostmi mohu pomáhat změnit život k lepšímu i ostatním.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.