zpět na výpis poradců
20190830
20191231
20200919
Hájková Yveta

Hájková Yveta

Česká Lípa, náměstí T.G.Masaryka 193/26

+420 606 155 801

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Program Cambridge Weight Plan a já

Jmenuji se Yveta a je mi 58 let. Nikdy jsem svoji váhu neřešila, mohla jsem sníst cokoli a byla jsem stále štíhlá. Když se přiblížila padesátka, tak mi moje hormony a ručička na váze ukázaly, že je něco špatně. Postupně se mi začaly záhadným způsobem zmenšovat mé oblíbené věci ve skříni a já se zadýchávala při chůzi i do mírného kopečka, potila se a podobně. Nebylo to příjemné.

Blížila se plesová sezóna a já jako každá žena neměla co na sebe. A znáte ten pocit, když jdete kolem výlohy a nějaký ten hadřík na Vás volá…..KUP SI MĚ, BUDEŠ KOČKA…..a Váš mozek Vám říká, to musíš mít…. A na mě volaly nádherné plesové šaty…..problém byl v tom, že byly o dvě čísla menší a byly dost drahé.  Jenže mozek stále volal, že je chce, že jsou boží…..no a co udělala Yveta asi po týdnu chození okolo výlohy …..no jasně , šla a koupila si je a vůbec neřešila to, že je nezapne.  Touha po nich byla tak velká, že si řekla, že to do plesu se do nich dostane.  A v tu chvíli začal můj život s programem Cambridge Weight Plan.

Společně s mojí poradkyní  Renatou (dnes již kolegyní ) a programem Cambridge Weight Plan  jsem zhubla 10 kilogramů a na plese jsem byla štíhlá a spokojená ve svých vysněných šatech…..sice o vodě a Cambridge Weight Plan tyčince, ale šťastná a hrdá na sebe, že jsem to dokázala. V průběhu programu Cambridge Weight Plan jsem začala chodit na spinning a více se hýbat. Nebylo to lehké, ale výsledek stál za to. Zase jsem byla štíhlá, nefuněla do schodů a postupně jsem si splnila i další svoje sny…..v 50ti jsem začala jezdit na  kolečkových bruslích a v 55ti letech jsem se poprvé ve svém životě postavila na sjezdové lyže na své první zimní dovolené.

Program a produkty Cambridge Weight Plan mi změnil život nejen osobní , ale i pracovní. Program mě nadchnul natolik, že jsem se spojila s Renatou a sama se stala poradkyní. Práce Cambridge Weight Plan poradce mě baví a jsem ráda, že svými zkušenostmi a vědomostmi mohu pomáhat změnit život k lepšímu i ostatním.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.