popup
zpět na výpis poradců
20201113
20201127
20201205
Gabryšová Jana

Gabryšová Jana

Otrokovice 765 02, Poliklinika - tř. Osvobození 1388

+420 774 636 690

Na základě telefonické domluvy

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Jana. V mládí jsem byla štíhlá a nemusela se svou váhou vůbec zabývat. I po těhotenství se mi podařilo nabytá kila postupně shodit. Až kolem čtyřiceti let jsem začala mít nadváhu. Kila přibývala, aniž bych změnila stravovací návyky. Nejvíce k tomu přispěla menší operace, po které jsem byla určitou dobu bez možnosti většího pohybu.

Když už bylo nejhůř, potkala jsem kamarádku, která hodně zhubla. Od ní jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan, kterým prošla. Odhodlala jsem se objednat na konzultaci a ihned jsem začala plnit svůj plán. Velmi mě přitom podporovala moje poradkyně, která prožívala všechny moje úspěchy se mnou. Dodržování mi nedělalo žádné problémy, nepociťovala jsem hlad a byla jsem plná energie. Během programu se mi podařilo zhubnout 30 kilo a jsem úplně jiný člověk. Jsem sebevědomá, optimistická, s jiným pohledem na stravování a s chutí do života.

Protože se cítím skvěle, rozhodla jsem se stát se výživovou poradkyní. Naplňuje mne pomáhat lidem, kteří řeší stejný problém, jako jsem měla já. Tak neváhejte, stojí to za to!

 

Vaše Jana

 

 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.