zpět na výpis poradců


20190524
Filip Jonáš

Filip Jonáš

Teplice, Masarykova třída 599/113

+420 776 814 331

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaci

Mé jméno je Jonáš Filip, je mi 34 let. Po operaci kolene jsem dostal trombózu a lékař mi řekl, že mám Leydenskou mutaci krve. Musel jsem se zdravotně dost omezit – začal jsem brát léky na ředění krve a přestat jíst potraviny, které mají vysoký obsah vitaminu K (veškerou zelenou zeleninu a některé ovoce). Takto jsem vydržel skoro tři roky. V této době jsem začal dost přibírat na váze. Také jsem se rozhodl přestat kouřit, což způsobilo další nárůst váhy (cca 10 kilo). Najednou jsem zjistil, že jsem se ze svojí normální konfekční velikosti S dostal na velikost XL, občas dokonce XXL. Dozvěděl jsem se, že je tu však jedna možnost, která už dost lidem pomohla.

Zprvu jsem tomu moc nevěřil. Musel jsem program Cambridge Weight Plan konzultovat s mým doktorem. Ten zpočátku nechtěl dovolit, abych do programu nastoupil. Zdraví bylo přednější. Nakonec jsem doktora přesvědčil udělat kompromis a domluvili jsme se, že zkusíme kombinovat dvě CWP jídla denně a dvě obyčejná jídla (program 1 000 kCal), bude sledovat přitom můj zdravotní stav a dělat častěji testy na srážlivost krve. Najel jsem tedy na tento režim, jídla byla vynikající. Od prvního týdne jsem začal hubnout, i když pomaleji, ale cítil jsem se čím dál tím líp. Při kontrole jsem měl lepší výsledky testu, ale to mohla být náhoda. Řekl jsem si, že když chci zhubnout, vezmu to z gruntu. Začal jsem běhat a začalo mě to bavit. Na další kontrole u lékaře jsem měl ještě lepší výsledky testů než minule a lékař mi snížil dávky léků. Nakonec jsem po dvou měsících a konzultacích s odborníky na hematologii vysadil léky úplně. V tu chvíli jsem začal s programem Cambridge Weight Plan „na plný úvazek“ a najel jsem na 4 jídla denně. Dostal jsem se na váhu, kterou jsem měl před operací kolene.  Od té doby je CWP součástí mého života.

 P.S.: Když doktor viděl výsledky na programu Cambridge Weight Plan, zkusil ho i on sám. Nyní je o 12 kg štíhlejší.

 


BENEFITY CENTRA:

1) Každý nový klient obdrží k prvnímu nákupu 2 vzorky ochuceného Cambridge Weight Plan nápoje ZDARMA dle vlastního výběru.

2) Každý, kdo úspěšně dodrží dobu stabilizace z Kroku 1A/1B do Kroku 5 (minimálně však 7 týdnů), obdrží individuálně sestavený jídelníček na míru v hodnotě 1 200 Kč.

Fotogalerie

Spolupracujeme