popup
zpět na výpis poradců


20201130
Filip Jonáš

Filip Jonáš

Ústí nad Labem, Střekov, Žukovova 16

+420 776 814 331

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Mé jméno je Jonáš Filip, je mi 34 let. Po operaci kolene jsem dostal trombózu a lékař mi řekl, že mám Leydenskou mutaci krve. Musel jsem se zdravotně dost omezit – začal jsem brát léky na ředění krve a přestat jíst potraviny, které mají vysoký obsah vitaminu K (veškerou zelenou zeleninu a některé ovoce). Takto jsem vydržel skoro tři roky. V této době jsem začal dost přibírat na váze. Také jsem se rozhodl přestat kouřit, což způsobilo další nárůst váhy (cca 10 kilo). Najednou jsem zjistil, že jsem se ze svojí normální konfekční velikosti S dostal na velikost XL, občas dokonce XXL. Dozvěděl jsem se, že je tu však jedna možnost, která už dost lidem pomohla.

Zprvu jsem tomu moc nevěřil. Musel jsem program Cambridge Weight Plan konzultovat s mým doktorem. Ten zpočátku nechtěl dovolit, abych do programu nastoupil. Zdraví bylo přednější. Nakonec jsem doktora přesvědčil udělat kompromis a domluvili jsme se, že zkusíme kombinovat dvě CWP jídla denně a dvě obyčejná jídla (program 1 000 kCal), bude sledovat přitom můj zdravotní stav a dělat častěji testy na srážlivost krve. Najel jsem tedy na tento režim, jídla byla vynikající. Od prvního týdne jsem začal hubnout, i když pomaleji, ale cítil jsem se čím dál tím líp. Při kontrole jsem měl lepší výsledky testu, ale to mohla být náhoda. Řekl jsem si, že když chci zhubnout, vezmu to z gruntu. Začal jsem běhat a začalo mě to bavit. Na další kontrole u lékaře jsem měl ještě lepší výsledky testů než minule a lékař mi snížil dávky léků. Nakonec jsem po dvou měsících a konzultacích s odborníky na hematologii vysadil léky úplně. V tu chvíli jsem začal s programem Cambridge Weight Plan „na plný úvazek“ a najel jsem na 4 jídla denně. Dostal jsem se na váhu, kterou jsem měl před operací kolene.  Od té doby je CWP součástí mého života.

 P.S.: Když doktor viděl výsledky na programu Cambridge Weight Plan, zkusil ho i on sám. Nyní je o 12 kg štíhlejší.

Fotogalerie

Michal Girašek, -27 kg

3. 7. 2019

Jmenuji se Michal Girašek. Je mi 41 let a bydlím v Litoměřicích. Když jsem se nastěhoval z pracovních důvodů do tohoto pěkného města, neměl jsem zde žádné známé. Časem jsem se přes přátele potkal i s mým poradcem Jonášem Filipem, který mi řekl o tom, že mi může pomoci zhubnout.

Byl jsem k různým dietám v pytlíku skeptický, tak jsem tomu ani nechtěl moc věřit, ale řekl jsem si, že za zkoušku nic nedám (tedy kromě nákladů na denní stravu). Další blok jsem měl z toho, že nechci ukazovat své špeky nějaké ženské, i když je na to zvyklá, ale Jonáš mi řekl, že on bude můj poradce, takže se nemusím stydět se svléknout před chlapem.

Měl jsem na začátku obavy, že to nezvládnu, protože jsem dost na sladké. Ale zvládl jsem to a je to skvělé, o výsledku napíši níže. Koktejly Cambridge Weight Plan jsou totiž sladké a výborné. Moje chuť na sladké byla uspokojena dokonale.

Když jsem se poprvé zvážil na speciální váze, která prozradí téměř vše, tak jsem měl bez 10 dkg 135 kg. Při mé výšce 182 cm docela problém. Dohodli jsme se s Jonášem na nastavení programu pro mne, vzhledem k mému časovému a pracovnímu vytížení a pustil jsem se do toho. Výsledky se projevily hned po prvních týdnech. Během období programu jsem bohužel chytil nějaký virus, tak jsem nesměl mléčné výrobky, kvůli lékům, ale i na to je myšleno a Jonáš mi nabídl koktejly bez laktózy. Upravili jsme na chvíli program, pak jsem dostal jídelníček na míru ze surovin, které mám rád a hubnul jsem dál a dál.

Výsledky jsou super. Žádný jojo efekt, váha mi na konci programu ukazovala 111 kg. Teď se stravuji jinak, dostal jsem správný směr, za což Jonášovi děkuji, domácí váha mi ukazuje 108 kg, hubnu pomalu dál, na jaře zase půjdu do programu, protože chci jít na 80 kg, ale vím, že to půjde. Už teď mám místo košile 46 velikost 43, džíny místo 46/42 jenom 40/42 (a už i ty mi začínají být velké). Cítím se skvěle, lépe se mi chodí, kdy už nefuním jako lokomotiva, úplně bez problémů doběhnu i vlak.

Ještě jednou děkuji tímto Jonášovi Filipovi za skvělý přístup a vedení.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.