popup
zpět na výpis poradců
20200427
20200517
20201130
Drncová Alena

Drncová Alena

České Budějovice, Jírovcova 49

+420 775 101 819

Na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Příběh

Vždy jsem se snažila udržovat si postavu hlavně pomocí racionálního stravování. S přibývajícím věkem byly sklony k usazování tuku stále větší a musela jsem být v dodržování správné životosprávy čím dál důslednější. Když se mi přehoupla čtyřicítka, už jsem byla nucená se skoro stále držet přísných zásad ve stravování a každé krátké „uklouznutí“ se okamžitě projevilo na váze. Už jsem se smířila s tím, že budu muset ze své představy o vzhledu pár kilo slevit. Pak jsem se po delší době setkala s kamarádkou, která se už dlouho trápila s obezitou.  Byla jsem velice překvapená, jak dobře vypadá. Za její úžasnou proměnou byl program Cambridge Weight Plan. Díky tomu jsem se nechala inspirovat a zkusila dvoutýdenní očistnou kúru s pozvolným přechodem k běžnému (racionálnímu) stravování. Váhu se mi podařilo upravit podle mých představ.

Občas ze svých zásad trochu slevím. V období Vánoc a o dovolené trochu „hřeším“.  Pravidelně si vždy na jaře a na podzim zařadím krátký očistný program. Tím se mi podaří uložené „hříšky“ odbourat a vrátit se ke správnému jídelníčku. Zvládám si díky tomu po celou dobu udržet BMI v rozmezí optimální váhy.

Jsem šťastná, že jsem program Cambridge Weight Plan objevila a ráda s jeho zvládnutím pomohu všem, kteří se ho rozhodnou vyzkoušet.

 

Fotogalerie

Příběhy klientů

Fotka Pred - Katarina Vránová Fotka Po - Katarina Vránová
-25kg

Katarina Vránová

42 let
Číst
Fotka Pred - Hana Matoušková Fotka Po - Hana Matoušková
-16kg

Hana Matoušková

60 let
Číst

Jana Pokorná

22. 11. 2018

Program Cambridge Weight Plan se stal naprostou součástí mého života 

Celý život se potýkám s genetickým předpokladem na vyšší BMI, tedy i vyšší váhu.Nejhubenější jsem byla po narození dcery, kdy jsem vážila 54 kg v roce 2003 a i tenkrát jsem si připadala tlustá…. ach my ženy prostě se sebou nebudeme nikdy spokojené…

Když jsem se podruhé vdala, můj život nabyl jistot, klidu a partnerské pohody, začala rafička váhy zákeřně neustále stoupat, i když jsem se snažila 3 x týdně cvičit a jíst zdravě. Nicméně večery u televize s vínkem v ruce, sýry a brambůrky pomalu konaly své. Váha ukazovala 77 kg a při mé výšce 164 cm je to opravdu dost.

Byl rok 2013 a já jsem chtěla s manželem jít na ples, prosila jsem ho o zapnutí šatů a bylo mi sděleno: „Miláčku a jak ti to mám zapnout, když ti tam chybí minimálně 8 cm látky??? “. Na ples jsem si vzala jiné šaty a cítila se nemožně a měla jsem zkažený celý večer. Toho večera mi řekla jedna známá o programu Cambridge Weight Plan.

Ještě v tom roce jsem úspěšně shodila 12 kg. Dostala jsem se na optimální váhu 65 kg. Od té doby si váhu hlídám, stanovila jsem si mezní hranici na 70 kg a dle potřeby, 1 x či 2 x ročně pravidelně kontaktuji svou Cambridge Weight Plan poradkyni paní Alenu Drncovou v Českých Budějovicích a dávám si mé očistné kúry. Váhu vždy opět stáhnu na potřebných 65 kg a vnesu opět disciplínu do svého jídelníčku. S větší chutí se pak pouštím i do rekreačních pohybových aktivit. Akce HUBEN je pro tyto účely naprosto ideální!!!

Tímto stylem se mi daří cítit se dobře a fit. Nemusím se během dovolené za nikoho schovávat na fotkách a musím se přiznat, že na koktejly a tyčinky se vždy moc těším, neboť mi velmi chutnají.

Vřele doporučuji lidem z Českých Budějovic a okolí, kteří mají chuť a vůli se svým vzezřením něco udělat, paní Alenu Drncovou v Puklicově ulici. Je velmi milá, ochotná a pečlivá… prostě i ona a program Cambridge Weight Plan patří neodmyslitelně do mého života.

Adéla Divišová

5. 9. 2018

Jmenuji se Adéla a pocházím z jihu Čech. Je mi 29 let a od svých 18. se potýkám s nadváhou a výkyvy nálad spojené s mojí nespokojeností…  V mých 28. letech jsem se vyšplhala na 85 kilo…

Pohybuji se ve světě módy a krásy už od malička. Jsem vlasová stylistka a technolog, tudíž se do kontaktu s krásnými ženami dostávám každý den…  A to ve mně vždy vyvolávalo trpkou závist, ale i přání něco na sobě změnit. Bohužel, každá dieta u mne skončila fiaskem a ,,pár“ dalšími jojo kily navíc. Dostala jsem za svých 10 let zkoušení a pátrání po té správné metodě přezdívku ,,královna diet“.  Za 10 let hladovění jsem si ,,nasbírala“ nadbytečných 20 kilo. Ke konci jsem byla totálně vyčerpaná, neustále nemocná, náladová, nafouknutá a věčně nespokojená. Minulý rok se mi zhoršila díky špatné stravě imunita natolik, že jsem skončila na 8 antibiotikách a to ve mě vyvolalo strach. Uvědomila jsem si, že je mi přeci jen 28, jsem mladá s nadváhou, a k tomu neustále nemocná. Něco se muselo zákonitě změnit…

A zanedlouho jsem potkala mojí kolegyni, která zhubla neuvěřitelných 22 kilo. A začala mi vyprávět o programu Cambridge Weight Plan. Jak se jí změnil krevní obraz, ustoupila únava, imunitní systém se zlepšil a pleť ji omládla o několik let… Nejdříve jsem jí nevěřila. Po tolika zklamáních a neúspěšných dietách jsem byla opravdu skeptická. Týden jsem si sbírala informace, a rozhodla se pro změnu. A tím to začalo. Vyhledala jsem poradkyni Cambridge Weight Plan Alenu Drncovou. Shodila jsem pro mne neskutečných 14 kg, začala jsem pravidelně cvičit, zajímám se o zdravý životní styl, změnila jsem stravovací návyky… Z baculky se stala zase štíhlá holka plná života. Cambridge Weight Plan je můj nový životní styl. Každému bych přála zažít ten pocit, znovu se obléct do kalhot, které jsem nosila před 10 lety…  Je to neskutečné. Už nemusím závidět štíhlým holkám, protože svůj životní rytmus jsem našla. A to hlavně díky mojí poradkyni Aleně Drncové, kterou stále ráda navštěvuji.    Při mém povolání se mi často stávalo, že jsem díky práci nestihla jídlo a pak jsem večer snědla, na co jsem přišla. Občas si teď koupím několik produktů Cambridge Weight Plan, které mám pro tyto případy vždy k dispozici. Večerní návaly hladu mě už díky tomu netrápí. Užívám si nakupování nového oblečení. Je příjemné kupovat o 3 velikosti menší kalhoty než dříve. 🙂

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.