zpět na výpis poradců
20190219
20190331
20190724
Dostálová Helena

Dostálová Helena

Praha 1, Na Poříčí 12 - Centrum YMCA

+420 604 511 339

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaci

Moje vizitka poradce by se dala nazvat ,,Můj život s Cambridge“. V roce 2000 začíná nové století a já se osobně setkávám s Libuší Janebovou, která v Anglii objevila produkty, které mnohým změní život a ani u mě tomu není jinak. Tak začíná můj život s Cambridge Weight Plan. S elánem otvíráme první poradnu v Praze na Národní třídě. Přicházejí první klienti a jejich úspěchy nám přivádějí další zájemce z řad žen, ale i mužů. V Praze se o nás již začíná mluvit. V té době slavíme největší úspěch s klientem, který celoživotně bojuje s výraznou nadváhou, která ho na každém kroku doslova omezuje a ten všem dokazuje, že nikdy není pozdě a změna životního stylu spolu s námi je možná. Uplatňuji své životní zkušenosti, ale také nové poznatky z oboru.

Zajímavým zážitkem je seznámení s autorem programu panem profesorem Howardem v Anglii. Dalším mým působením je poradna v Praze 1, V Jámě. Přibývají klienti různého životního stylu a já se učím najít s nimi společnou řeč, aby naše spolupráce byla úspěšná a musím se pochlubit, daří se.

Posledním mým působištěm je poradna v Praze 1 v YMCA. Rozšiřuji si další vzdělání v oboru a těší mě klienti, jak ti co přichází poprvé, tak ti věrní. S některými je spolupráce dlouhodobá a výsledky jsou stálé. V YMCA je poradců více a klienti si mohou vybrat, s kým budou prožívat těžší začátky, ale i radost z úspěchu, když po měsíci či více od nás odchází někdo úplně jiný, plný elánu a optimismu. A to je na závěr mé vizitky. Musím říct, že Cambridge Weight Plan výživové poradenství se stalo součástí mého života, přežilo mnohé mé vztahy, které čas odnesl a Cambridge zůstává. Přeji všem, kteří se rozhodnou pro životní změnu s programem Cambridge Weight Plan hodně úspěchů. Nebude to jednoduché, ale společnými silami to zvládneme a úspěch se dostaví.

Spolupracujeme