popup
zpět na výpis poradců


20201025
Dita Nová

Nová Dita

Brno - Starý Lískovec 625 00, U pošty 14, (poliklinika)

+420 778 530 313

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Je tomu více jak 10 let, co jsem přestala s velkou závislostí, a to kouřením, kdy jsem byla velký kuřák a myslela jsem si, že se této závislosti nikdy nezbavím a já to dokázala. Byla jsem si vědoma i toho, že to není jen tak zadarmo, že každý kuřák má následně problém s váhou.

Od malička ráda sportuji, tak jsem zařadila trochu více pohybu a vše bylo OK.

Ovšem nedlouho poté, mě potkala šťastná událost a já otěhotněla, ale již mně bylo 35 let a má váha si připsala +25 kg, což už tak šťastné nebylo.

Jak jsem se již zmínila, mám kladný vztah k pohybu, ale jak se postupem času ukázalo, tak přidat pohyb nestačilo a váha byla stále na nepěkném čísle.

S programem typu Cambridge Weight Plan a jinými, jsem neměla žádné zkušenosti a ani jsem nebyla příliš nakloněna nějaké dietě tohoto typu.

Nezadržitelným tempem se blížil odjezd na rodinnou dovolenou a já byla stále nešťastná se svoji váhou, rozhodla jsem se na doporučení svých kamarádek, u kterých jsem viděla skutečné výsledky, že  navštívím  poradnu Cambridge Weight Plan.

V první chvíli jsem si nebyla vůbec jistá, zda tento typ stravy budu schopna jíst a dodržovat veškerá pravidla (ráda jím a vybírám si). Byla jsem velmi mile překvapena chutí koktejlů a jídel. Do odjezdu na dovolenou zbývalo osm týdnů a já začala s touto stravou. Na dovolenou jsem již odjížděla pyšná sama na sebe, že jsem se dokázala úspěšně zbavit svých nešťastných kil.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.