popup
zpět na výpis poradců


20201026
David Marek

Marek David

Praha 6, Dejvice,16000, Komornická 1/1394

+420 777 555 085

Na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dvě desítky let jsem se snažil zhubnout bez úspěšného efektu. Redukce hmotnosti vždy končila dříve, než jsem dosáhl na požadovanou váhu a pak se brzy dostavil jo-jo efekt. Takto jsem se trápil pořád dokola až do doby, kdy se moji známí zmínili o tom, že začali hubnout s programem Cambridge Weight Plan. Z jejich výsledků jsem byl doslova šokován. Nakonec jsem se rozhodl, že programem projdu také. Zaujal mě progresivní, systematicky skvěle propracovaný a spolu s tím ve všech směrech promyšlený způsob i metodika celého programu.

Začátek byl trochu náročný, ale výsledek každého vážení při kontrole, kdy mi byl naměřen evidentní a znatelný úbytek váhy a tuku, mě neuvěřitelně posouval kupředu. Nakonec se mi podařilo zhubnout 34 kg v pohodě, bez stresu si svoji optimální váhu udržuji dodnes. Je to zejména díky tomu, že jsem se naučil správným stravovacím návykům.

Během mého vlastního průchodu programem CWP jsem se začal hlouběji zajímat o výživovou problematiku. Můj zájem nakonec vyústil k úspěšnému absolvování řady kurzů, neboť jsem se rozhodl, že své zkušenosti a úžasné pocity úspěchu z dosažení vysněného cíle chci předávat a dopřát dalším zájemcům, kteří jsou nyní v podobné situaci, v jaké jsem byl před několika lety já sám.  Věřím, že osobně jsem velmi dobrým příkladem, jakých výsledků lze dosáhnout.

FOTKY PŘED a PO:

      Cambridge

 Dopravní dostupnost do poradny

  • Ze stanice metra A – Bořislavka 5 min. chůze
  • Tramvaje č. 20 a 26, zastávka Na Pískách
  • Parkování – po dohodě možné na vlastním pozemku

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.