zpět na výpis poradců
20191031
20200331
20191114
Clavel Veronika Dis.

Clavel Veronika, Dis. AKCE

Praha 1 , Na Poříčí 12 - Centrum YMCA

+420 737 392 611

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Akce

Pod stromeček nové tělo!

AKCE 3+1 týden zdarma

Uplatníte v poradenském centru YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1Cambridge

Civilizačních onemocnění, ke kterým patří také nadváha a obezita, stále přibývá. Ze své několikaleté praxe vím, že zdravotním problémům spojených s nadváhou lze předcházet úpravou životního stylu. Nadváha a obezita již dávno není pouze kosmetický problém. Každým rokem problémů spojených s nadváhou v naší republice přibývá. Stále více dospělých ale i dětí bojuje s nadváhou. V dnešní uspěchané době ovšem není snadné si najít čas a prostor na dodržování předepsaného jídelníčku. Proto jsou produkty Cambridge Weight Plan velkým pomocníkem právě pro mé klienty v boji s nadváhou a změnou životního stylu.

 

Jsem vystudovaný nutriční terapeut a pro své klienty chci jen to nejlepší. A to je právě stravování s pravidelným přísunem všech makro a mikro nutrientů  (včetně vitamínů, stopových a minerálních látek), které produkty Cambridge Weight Plan zajišťují. A hlavně to FUNGUJE! Sama jsem jeden z programů Cambridge Weight Plan vyzkoušela a to produkty z oblasti  detoxikační a pravidelně se k němu vracím. Přijďte to ke mně také vyzkoušet 🙂

Zuzana Doležalová, -32 kg

9. 8. 2019

Pracuji jako kosmetička. Takže můj vzhled je moje vizitka. Myslela jsem si, že vypadám dobře a svoje kila navíc neřešila. Pak jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a řekla si, že to už je opravdu hrozné a je na čase s tím něco udělat.

Na Cambridge Weight Plan mě upozornila jedna moje zákaznice, vzala jsem si od ní kontakt a objednala se na první konzultaci k paní Veronice Clavel, která je nesmírně příjemná a je radost k ní chodit na konzultace. Vysvětlila mi, co mě čeká a společně jsme se domluvily, čeho chceme dosáhnout.

Na začátku mě přemáhal strašný hlad a kručení v žaludku, ale jak by taky ne, když byl roztažený až běda. Po cca měsíci se všechno ustálilo a já začala vidět výsledky nejen na oblečení, tak i na mém těle, lépe se mi chodilo…. nejen do schodů.

Dříve, když jsem občas měla takzvaný záchvat, že bych držela dietu, tak jsem ji držela cca tak měsíc a potom jsem se vrátila ke svým starým návykům, protože se mi zdálo, že se vlastně nic neděje….až program Cambridge Weight Plan mi pomohl v tom, že jsem nad sebou měla jak se říká bič a při každém vážení, kontrolování byly vidět výsledky a já jsem věděla, že jsem na dobré cestě.

promena klientky Zuzana Dolezalova Cambridge Diet hubnuti Veronika Clavel YMCA centrum

Cambridge Weight Plan změnil můj pohled na životní styl a urovnalo se mi stravování.

Neříkám, že bych občas nezhřešila, ale vždycky se vrátím k tomu, co mě program naučil a jsem za to nesmírně ráda. Z původní velikosti XL či L mám teď S a hrozně se mi líbí, jak teď vypadám, (jsem žena a chci se líbit nejen sobě ale i ostatním), moje zákaznice si toho také všimly a fandí mi,  rozhodně už se nikdy nechci vrátit do svých původních velikostí.

Díky Cambridge Weight Plan a díky Veronice Clavel.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.