zpět na výpis poradců


20200219
Charvátová Ludmila

Charvátová Ludmila

Mníšek pod Brdy, Malé náměstí 136

+420 721 767 398

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Existuje mnoho způsobů, jak se pokoušet hubnout. Program Cambridge Weight Plan je cestou, jak opravdu zhubnout, a to díky celkové změně životního stylu.

Sama jsem se v životě dostala do okamžiku, ve kterém jsem si uvědomila, že to takhle dále nejde. Uspěchaný styl života plný stresu si přišel na své. Přibrala jsem o více než 15 kg v průběhu pár let. Program Cambridge Weight Plan mi ukázal, že mohu nejen zhubnout, ale také žít lépe. Cambridge totiž není dieta, je to pomůcka ke zlepšení životního stylu. Je to impuls, díky kterému i Vy můžete změnit svůj život. A navíc chutně 🙂 Ráda budu Vaší oporou při této cestě 🙂

Parkovat můžete přímo u poradny na Malém náměstí, poradna se nicméně nachází v zóně s parkováním pouze na povolení. Proto při konzultaci klientům půjčuji vjezdovou kartu. Další možnost parkování je na náměstí F. X. Svobody, kde je první hodina parkování zdarma. Z velkého náměstí se vydáte do kolmé uličky u Alberta a po necelých 100 metrech budete u poradny.

 

Své klienty vážím na váze Tanita a platby přijímám pouze v hotovosti. Maminky s dětmi jsou vítány, v poradně je připraven dětský kouteček 🙂

Moc se na Vás těším,

Ludmila Charvátová

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.