zpět na výpis poradců
20200608
20200731
20200921
OPLETALKA

Centrum OPLETALKA - dříve YMCA

Praha 1, Opletalova 39

+420 606 977 977

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Již v novém centrum OPLETALKA: Opletalova 39, Praha 1

 

Cambridge

 

 

Cambridge

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/Cambridge-Weight-Plan-Opletalka-110236120714746

 

Fotogalerie

Iva Kuchařová

8. 10. 2019

Vážená a milá paní Kateřino,

včera jsem po čtyřech měsících ukončila program CWP, jehož součástí byla pravidelná návštěva v poradně a Vaše podpora při hubnutí a při změně stravovacích návyků. O Vašem programu jsem se dozvěděla od kamarádky, která program CWP úspěšně absolvovala. Vůbec jsem neváhala a dala se do programu a hubnutí taky. Kromě motivačního vážení a profesionální podpory si vážím Vašeho milého a přátelského přístupu a ,,holčičího“ popovídání.  Jsem velmi ráda za možnost ověření si hmotnosti ve Vaší poradně i po ukončení programu. Moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů aspoň tak, jak jsem já.

S velkým díkem Iva Kuchařová

Jana Kochová , – 20 kg

29. 8. 2019

Program Cambridge Weight Plan skvěle funguje a jsem se vším velice spokojená. V průběhu programu jsem zhubla 20 kg. Pod vedením Kateřiny McGlynn šla hmotnost a tuky dolů samy. Doporučuji všem, kteří bojují s přebytečnými kily. Moc vám Kateřino, děkuji.

Cambridge Weight Plan

Danuše Hubáčková, – 25 kg

29. 8. 2019

Redukční program Cambridge všem vřele doporučuji. V průběhu programu jsem zhubla 25 kg a jsem naprosto spokojená a cítím se skvěle. Poradkyně Kateřina McGlynn mi byla vždy ve všem nápomocná a dodala mi odvahu a sílu vše dotáhnout do konce.

Cambridge Weight Plan

Zuzana Doležalová, -32 kg

9. 8. 2019

Pracuji jako kosmetička. Takže můj vzhled je moje vizitka. Myslela jsem si, že vypadám dobře a svoje kila navíc neřešila. Pak jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a řekla si, že to už je opravdu hrozné a je na čase s tím něco udělat.

Na Cambridge Weight Plan mě upozornila jedna moje zákaznice, vzala jsem si od ní kontakt a objednala se na první konzultaci k paní Veronice Clavel, která je nesmírně příjemná a je radost k ní chodit na konzultace. Vysvětlila mi, co mě čeká a společně jsme se domluvily, čeho chceme dosáhnout.

Na začátku mě přemáhal strašný hlad a kručení v žaludku, ale jak by taky ne, když byl roztažený až běda. Po cca měsíci se všechno ustálilo a já začala vidět výsledky nejen na oblečení, tak i na mém těle, lépe se mi chodilo…. nejen do schodů.

Dříve, když jsem občas měla takzvaný záchvat, že bych držela dietu, tak jsem ji držela cca tak měsíc a potom jsem se vrátila ke svým starým návykům, protože se mi zdálo, že se vlastně nic neděje….až program Cambridge Weight Plan mi pomohl v tom, že jsem nad sebou měla jak se říká bič a při každém vážení, kontrolování byly vidět výsledky a já jsem věděla, že jsem na dobré cestě.

promena klientky Zuzana Dolezalova Cambridge Diet hubnuti Veronika Clavel YMCA centrum

Cambridge Weight Plan změnil můj pohled na životní styl a urovnalo se mi stravování.

Neříkám, že bych občas nezhřešila, ale vždycky se vrátím k tomu, co mě program naučil a jsem za to nesmírně ráda. Z původní velikosti XL či L mám teď S a hrozně se mi líbí, jak teď vypadám, (jsem žena a chci se líbit nejen sobě ale i ostatním), moje zákaznice si toho také všimly a fandí mi,  rozhodně už se nikdy nechci vrátit do svých původních velikostí.

Díky Cambridge Weight Plan a díky Veronice Clavel.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.