popup
zpět na výpis poradců


20201202
Čejka Roman

Čejka Roman

Hradec Králové, Buzulucká 431

+420 777 005 637

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Roman a za pár měsíců mi bude 49 let. Již od svých studentských let jsem se velmi aktivně věnoval fitness sportu se zaměřením na budování svalové hmoty a síly. Spolu s tímto jsem se držel zásady, že čím víc toho sním, tím větší svalovou hmotu budu mít. V době těchto mých začátku nebyly takové možnosti dodržovat správnou a zdravou výživu jako jsou dnes.

 

Když se moje současná partnerka stala poradcem Cambridge Weight Plan a já sledoval její činnost, postupně jsem začal poznávat, co tento program obnáší, vzbudilo to moji zvědavost a měl jsem zájem i já tento program vyzkoušet. Jelikož fitness centrum navštěvuji 5 x týdně, zajímalo mě, jak bude můj organismus při absolvování programu Cambridge Weight Plan reagovat, a to i bez jakéhokoliv omezení mé týdenní fyzické námahy. Vyzkoušel jsem detoxikační program v délce 14 dnů. I přesto, že můj kalorický příjem byl omezen, dokázal jsem fyzickou zátěž zvládnout jako při obvyklé stravě. Ale jednoduché to nebylo.

 

Jelikož jsem se s partnerkou zúčastnil několika výživových kongresů, jejíchž obsah se mi líbil, projevil jsem zájem sám se stát poradcem Cambridge Weight Plan.  Ve fitness centru se stále setkávám s lidmi, kteří se zde trápí s těžkým železem s touhou shodit tuky a přitom si neuvědomují, že stačí jen správně upravit svůj stravovací návyk a nemusí se zde dřít.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.