zpět na výpis poradců
20190606
20190831
20191115
Capková Ivana

Capková Ivana

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

+420 739 034 578

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

V podstatě od dětství jsem bojovala s nadváhou, od období dospívání jsem již periodicky absolvovala různé diety a „očistné kůry“. Vzhledem k nedostupnosti jakýchkoli specializovaných přípravků se vždy jednalo o diety, které buďto drasticky omezovaly příjem potravy jako celku, nebo měly fungovat na principu příjmu pouze jedné nutriční složky. V obou případech byl dosažený efekt jen krátkodobý s následným jo-jo efektem, nemluvě o nedostatku látek pro tělo nezbytných.

Před čtyřmi lety jsem se dověděla o programu Cambridge Weight Plan a po pochopení principu ketózy jsem se doslova nadchla pro CWP. Navštívila jsem paní Moniku Burešovou, která byla vždy milá, ochotná a vše mi podrobně vysvětlila.

Během několika měsíců jsem pomocí CWP programu a velké podpory a osobního přístupu paní Moniky zhubla 15 kilogramů. Naučila jsem se novým stravovacím návykům a stále si svoji váhu udržuji. Jsem velmi spokojená a vděčná, že díky CWP programu jsem dosáhla svého cíle.

promena Ivana Capkova hubnuti s cambridge weight plan dieta program funguje

Z vlastní zkušenosti jsem přesvědčená o kvalitách programů a produktů Cambridge Weight Plan a proto jsem se rozhodla spolupracovat s paní Monikou Burešovou jako certifikovaný poradce a pomáhat lidem s nadváhou. Práce výživové poradkyně ve společnosti Cambridge Weight Plan je pro mne prací takřka vysněnou a zcela odpovídající mým zkušenostem a představám.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.