popup
zpět na výpis poradců
20200205
20200228
20201130
Burešová Monika

Burešová Monika

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

+420 603 951 798

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Certifikovaným poradcem pro Cambridge Weight Plan jsem se stala v roce 2013. Když jsem se seznámila s tímto programem na hubnutí a ověřila si na sobě a na svých blízkých, jak vše funguje, byla jsem nadšená. Pro většinu lidí není ideální váha zadarmo a stojí hodně úsilí. Sama jsem poznala, jaké to je, potýkat se s nadváhou a rozhodla jsem se to změnit.

Několikrát jsem svoji ideální váhu získala a potom zase kila nabrala zpět. Bavil mě pohyb i zdravé jídlo, ale chuť na sladké byla silnější. Nyní už vím, že není potřeba se vzdát všeho, co nám chutná, ale dostat to pod kontrolu.

Stala jsem se Poradcem pro výživu, členem Asociace výživových poradců a mohla jsem konečně předávat své znalosti všem, kterým mohou být ku prospěchu. Nyní jsem studentkou 4.ročníku oboru Klinické nutriční medicíny na České naturopatické škole, která se zabývá léčbou pomocí stravy, bylin a nutričních doplňků. Mnoho zkoušek mě ještě čeká, protože jsem se v průběhu studia stala také mámou. Jako bonus jsem získala 20 kg navíc, ale s pomocí Cambridge Weight Plan jsem s nimi poměrně rychle zatočila.

Studium a životní zkušenosti mě naučily, že jde vše, ať potřebujeme shodit 5 kilo nebo třeba 50. Stačí se rozhodnout, změnit svůj postoj, svoje (zlo)zvyky a mít odvahu začít znovu bez ohledu na to, kolikrát to předtím nevyšlo. Důležité je vytrvat, mít podporu a zvolit takovou cestu, která nám umožní svého cíle nejen dosáhnout, ale především si ho udržet.

Cambridge Weight Plan je v tomto unikátní a já jsem tu pro své klienty po celou dobu hubnutí i po něm. Rozumím pocitům, když se hubnutí nedaří a s každým, kdo nakonec najde sám sebe v „novém těle“, jako bych své vítězství prožila znovu. A za to jsem svým odvážným, báječným klientům vděčná.

Těším se na Vás 🙂

Vaše Monika

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.