popup
zpět na výpis poradců


20201130
Bezrouková Silvie

Bezrouková Silvie

Brno, Křenová 479/71, budova IFM GROUP

+420 774 126 067

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Silvie Bezrouková, žiji v Brně. Disponuji zdravotnickým a sociálně pedagogickým vzděláním. Dlouhodobě jsem bojovala s problémy udržení konstantní váhy, se kterou bych byla spokojená. Vyzkoušela jsem nejrůznější rady a doporučení k hubnutí, ale hmotnostní výkyvy v rozmezí až 10 kg byly spíše pravidlem. Přes kamarádku jsem se dostala k informaci o existenci možnosti detoxikace organismu a komplexní metody dietního řešení mého problému cestou nového životního stylu v podobě programu Cambridge Weight Plan. K realizaci jsem se odhodlala až po konzultaci s certifikovanou poradkyní. Společně jsme stanovily cíl v podobě konkrétní váhové redukce a výsledek byl pro mě maximálně uspokojivý.

Po následných konzultacích již udržuji svoji hmotnost v mezích, kterou jsem do této doby na sobě nepozorovala. Hlavním důvodem byla změna stravovacích návyků. Dvakrát do roka si plánuji detoxikační kůru pomocí programu Cambridge Weight Plan.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.