zpět na výpis poradců


20200923
Bc. Voleská Lucie

Bc. Voleská Lucie

Ústí nad Orlicí, Lochmanova 49

+420 725 044 221

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Certifikovaná poradkyně Cambridge Weight Plan od roku 2017

Jmenuji se Lucie Voleská a pracuji jako poradkyně v Centru Prevence, Výživy a zdraví s poradnou Cambridge Weight Plan v Ústí Nad Orlicí. Chci se s vámi podělit o svůj příběh s programem Cambridge Weight Plan.

 

O Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od své maminky, která hubla, když se chystala na svatbu mé sestry. I když je jinak velmi aktivní, cvičí s klienty ve svém fitness centru a masíruje, přesto se jí postupně nasbíralo pár kil, kterých se nemohla zbavit. Na program CWP narazila na internetu a začala jezdit do Brna do poradny MUDr. Soni Semrádové, kde se jí úspěšně podařilo zhubnout vše, co potřebovala.

 

I když se stravuji zdravě a s váhou jsem neměla větší problémy, velmi mě to zaujalo. Rozhodla jsem se také navštívit poradnu MUDr. Soni Semrádové v Brně na Moravském Náměstí, abych se přesvědčila, jestli mi po porodu nepřebývá pár kilo. Do programu jsem se poté pustila s radostným očekáváním. Velmi jsem ocenila, že příprava jídel je velmi rychlá a jednoduchá, což mi ušetřilo čas, který jsem mohla věnovat synovi a opravdu se mi podařilo dostat se na svoji váhu jako před těhotenstvím. Navíc jsem se cítila lépe a nebyla jsem unavená jako dříve.

 

Sama jsem se jako porodní asistentka  často setkávala se ženami, které se po porodu snažily shodit kila nabraná v těhotenství a vím, jak je to pro ně těžké. S Cambridge Weight Plan programem je to ale něco úplně jiného.

 

Moje mamka byla programem i přístupem v poradně tak nadšená, že se rozhodla stát  se poradkyní a navrhla mi, abych se k ní připojila. Jsem za to velmi ráda. Tak nyní mohu v naší poradně v Ústí Nad Orlicí  pomáhat nejen ženám, kterým se nedaří po dětech zhubnout nabrané kilogramy, ale i ostatním lidem, aby se cítili lépe, získali sebevědomí a zlepšili svůj zdravotní stav.

 

Náš tým:

Odborný garant: MUDr. Soňa Semrádová (https://cambridgeweightplan.cz/poradce/mudr-semradova-sona/)

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2008)

Vedoucí poradny: Mgr. Lucie Voleská

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2017))

Spolupracující poradkyně: Marie Tlapáková (https://cambridgeweightplan.cz/poradce/tlapakova-marie/)

(certifikovaná poradkyně CWP od roku 2017)

 

Zaměření centra:

  • výživové poradenství včetně sestavování individuálních jídelníčků
  • prevence, řešení metabolického syndromu a snižování zdravotních rizik
  • nastavení dlouhodobě udržitelného zdravého životního stylu
  • poradenství v oblasti pohybové aktivity (konzultace s fitness trenérem, sestavení individuálního tréninkového plánu)

 

Výhody našeho centra:

  • možnost vyšetření a konzultace s lékařem
  • vyšetření složení těla na přístroji InBody 270 se slevou pro rodinné příslušníky klientů
  • komplexní péče o klienty včetně péče o pleť, zdravé zažívání, fyzickou výkonnost pohybovou aktivitu
  • následná péče po snížení nadváhy včetně koučinku
  • při úspěšném absolvování programu slevy a poukazy do partnerských zařízení (kosmetika, kadeřnictví, masáže, rehabilitace, posilovna)

 

Vybavení centra:

InBody 270

Tento přístroj umožňuje velmi přesnou analýzu lidského těla. Vyšetření na InBody 270 trvá přibližně 30 sekund a po jeho vyhodnocení získáme kompletní údaje o množství vody, svalové bílkoviny, kostní hmoty a tuku v těle. Měření lze provádět u klientů všech věkových a výkonnostních kategorií již od dětství, s výjimkou osob s kardiostimulátorem a těhotných žen.

Kromě hodnot základních složek těla dále zjišťujeme rozložení tuku a svaloviny na trupu pro odhalení případné dysbalance (nevyváženosti) jednotlivých tělesných partií.  Pro diagnostiku nadváhy využíváme BMI, procento tuku v těle, poměr mezi pasem a boky, hodnotu viscerálního (nitrobřišního) tuku a bazálního metabolizmu. Dále také hodnotíme výskyt otoků a riziko osteoporózy.


Výsledky vyšetření
při každé kontrole tiskneme a detailně probíráme s klienty. Spolu s analýzou stravovacích návyků, pohybové aktivity a zdravotní anamnézou představují nezbytný základ pro plánování optimálního postupu hubnutí, úpravy jídelníčku a návrhu pohybových aktivit.

vysledek-analyzy-InBody-230

Další doplňkové informace získáváme díky software Body Vision. Kompletní analýza těla má cca 17 stran a zahrnuje kromě výše uvedených informací I přehled rozměrů trupu a končetin, údaje o metabolickém věku a dalších parametrech. Výsledky jsou přehledně na samostatných stránkách včetně komentáře a zdravotních doporučení.

Fotogalerie

Klientka Pavla

26. 8. 2019

Vždy jsem měla nějaké to kilo navíc. Když mě přítel požádal o ruku, začala jsem vše plánovat a představovala si, jak budu vypadat v bílých šatech. A právě tehdy přišlo rozhodnutí shodit pár kilo a nejlépe co nejrychleji. Kolegyně mi doporučila program Cambridge Weight Plan. Překvapilo mě, že jídla byla chutná a kila šla dolů. Pravidelně jsem docházela k poradkyni Lucce Voleské a vždy se těšila, jaké výsledky váha ukáže. Získala jsem vysněnou postavu a věřím, že ve svatební den budu ta nejkrásnější nevěsta.

Klientka Zdena

12. 8. 2019

Nikdy jsem problémy s váhou neměla. Vždy jsem se snažila jíst pestrou stravu s dostatkem ovoce a zeleniny. Ovšem v těhotenství jsem hodně přibrala a i když jsem se po porodu vrátila ke sportování, pár kil mi stále přebývalo. Rozhodla jsem se pro program Cambridge Weight Plan a skutečně jsem se dostala na váhu jako před těhotenstvím. Poradkyně Lucie Voleská byla vždy usměvavá a pokud jsem měla nějaký problém, vždy jsme spolu vše probraly a našly řešením a tímto jí děkuji za podporu.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.