zpět na výpis poradců


20200922
Bc. Thérová Karolína

Bc. Thérová Karolína

Třebíč, Mládežnická 1096

+420 774 884 955

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Karolína Thérová a je mi 27let. Do doby, než jsem otěhotněla, jsem nemusela svojí postavu vůbec řešit a veškeré striktní úpravy stravy šly mimo mě. Během těhotenství jsem se svou váhou vyšplhala do závratných výšin a po porodu ne a ne se dostat na svoji původní konfekční velikost. Po půl ročním ujišťování kamarádek, že běháním okolo syna se vše vrátí do původní velikosti a dostanu se tak na původní váhu, se bohužel moje přání neuskutečnilo. Nejdříve jsem začala jako samouk s úpravou jídelníčku pomocí rad na internetu a v knihách. Ze začátku se číslo na váze posunulo k mé vysněné váze, ale pak se váha zastavila a ukazovala pořád stejné číslo. Díky výborné zkušenosti moji mamky, která absolvovala výživový program Cambridge Weight Plan a následně si otevřela svoje centrum, jsem se rozhodla již nadále nic neodkládat. Začátek byl pro mě těžký, ale motivace byla velká.  Velice mě nadchla rychlá příprava a velký výběr produktů. V krátké době jsem byla opět plná energie a získala tak znovu svoji konfekční velikost.

Těším se na setkání s Vámi! Karolína Thérová

Benefity našeho centra:

 • po absolvování 1 měsíce v Kroku 1 láhev na vodu ZDARMA
 • po absolvování 2 měsíců v Kroku 1 kuchařka ZDARMA
 • po absolvování výživového programu po dobu 6 měsíců konzultace a měření na InBody ZDARMA
 • po ukončení výživového programu 20% sleva na kosmetické ošetření
 • dětský koutek a tyčinka Bonus Bar pro děti

 

ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270

 • Všem klientům chci nabízet jen to nejlepší, a proto používám v centru Cambridge Weight Plan Třebíč špičkový analyzátor InBody 270
 • Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
 • Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy bez bot a ponožek).
 • Přístroj dokáže provést analýzu všem od dětí po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit  osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.
 • Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
 • Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

 

 • VÝSLEDKY ANALÝZY:
 • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR) Hodnocení tukové a svalové tkáně Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť
 • POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
 • Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech Edém, edém v jednotlivých tělesných částech Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let) Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém) Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC Historie tělesného složení (výsledky 10 testů) Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

 

 

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.