popup
zpět na výpis poradců


20201202
Bc. Parýzková Jana

Bc. Parýzková Jana

Cheb, Májová 31

+420 724 060 997

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den,
v našem lékařském estetickém centru nabízíme komplexní péči a poradenství v oblasti anti-ageingu.

Využíváme nejmodernější přístroje a postupy z oblasti estetické medicíny a dermatologie, jako je laser, ultrazvuk, radiofrekvence, aplikace kyseliny hyaluronové, botulotoxinu A (botoxu), mezoterapie. Tyto techniky, popř. jejich kombinace, vedou k omlazení a vypnutí pokožky, nebo řeší nežádoucí tukové polštářky a cellulitidu. Někdy ale nestačí použití neinvazivní liposukce, kryolipolýzy nebo injekční lipolýzy a problém se musí řešit daleko komplexněji, a to úpravou hmotnosti a nastolením zdravější životosprávy.

Díky programu Cambridge Weight Plan jsme schopni Vám dopomoci k vysněné postavě, mladšímu vzhledu a omezit zdravotní rizika spojená s nadváhou.

Díky mé osobní zkušenosti s vysoce promyšleným programem Cambridge Weight Plan Vám mohu zaručit, že při dodržení doporučených postupů dosáhnete úspěchu při snižování nadváhy i Vy.

Těším se na spolupráci s Vámi,

Bc. Jana Parýzková

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.