popup
zpět na výpis poradců


20201126
Bartoňová Jaroslava

Bartoňová Jaroslava

České Budějovice, Ant.Barcala 59

+420 776 341 224

na základě telefonické domluvy

Tanita logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Jmenuji se Jaroslava Bartoňová a s MUDr. Hankou Šebkovou se znám léta. Když mi kdysi vyprávěla o Cambridge Weight Plan, moc jsem nevěřila. Pak jsem poznala jejího klienta, který zhubnul 67 kg. Cítil se dobře, vypadal dobře a stále se drží. To mě přesvědčilo pomáhat dalším, kteří na sobě chtějí něco změnit. Podařilo se nám společně mít podíl na hubnutí naší klientky, které jsme nabídly účast v soutěži a co se nestalo – vyhrála zájezd za 50 000,- Kč dle vlastního výběru. Takže nejen úspěch ve ztracených kilech, ale i další odměna.

Samozřejmě je velmi důležité doporučit výživový program pro každého klienta tak, aby byl klient spokojený a co nejméně se cítil omezovaný. Rozsah všech produktů je dostatečně široký, že při dobré vůli si musí vybrat každý, pokud to myslí se snížením váhy a vyčištěním organismu vážně.

Program Cambridge Weight Plan mohu doporučit nejen pro rychlý úbytek váhy, ale i pro motivaci změnit svůj životní styl,  být zdravější a tím i spokojený.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.