zpět na výpis poradců


20200404
Balatková Martina

Balatková Martina

Liberec, Jánská 864/4

+420 604 543 360

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den, moje první setkání s CWP bylo asi v roce 2004. Vrátila jsem se po desetiletém pobytu v Japonsku, kde manžel studoval a pracoval a já vyučovala na univerzitě cizích jazyků. Teď jsem měla tři malé děti a sledovala, jak moc se život tady pozměnil.

Jsem sportovní člověk, sport jsem vystudovala a vždy mi byla blízká myšlenka „calokagathia“ tj. harmonie těla a duše. Tedy bylo pro mě hodně důležité, jestli se ve svém těle cítím dobře. Zajímala mě zdravá strava a vyvážený životní styl. S tím samozřejmě i způsob, jak regulovat svoji tělesnou hmotnost a jak zdravě zhubnout. Komu se to nehodí?

Kamarádka, se kterou jsem chodila cvičit, prošla programem CWP a nadšeně mi ho vysvětlila a doporučila. Navštívila jsem tedy paní Jitku Cejnarovou a její centrum.  Byla jsem opravdu zvědavá. S dodržováním jsem neměla sebemenší problém, disciplínu mám v sobě. Bylo to úžasné, motivující a já přitom zvládala i svoje pohybové aktivity. V rámci 14 dnů detoxikační kůry jsem zhubla  5kg. Pro mě skvěle dostačující a přitom jednoduchá příprava a chutná jídla. Navíc nové zjištění, že zhubnout může téměř každý na tolik, aby se cítil dobře a spokojený.

S Jitkou jsme se staly kamarádky. Viděla jsem spoustu spokojených lidí, kteří prošli její poradnou. Mohla jsem vyzkoušet každé nové jídlo, protože sortiment produktů se stále rozšiřoval. Sama jsem se stala ještě instruktorkou spinningu a vedu hodiny v libereckém bazénu. A když pak jednou přišla Jitka s tím, abych převzala štafetu CWP, nadšeně jsem souhlasila.

Po zkouškách se ze mě stala certifikovaná poradkyně CWP a úspěšně jsem dokončila rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT v Nutri Academy Praha.  Studuji i další zajímavé kurzy jako např. Margit Slimákové.

Věřím skvělému programu CWP, který vám umožní cítit se ve svém těle tak, jak chcete vy. Nenechte se omezovat nepotřebnými kilogramy a nečekejte, že někdo tu změnu udělá za vás. Je to jen ve vaší hlavě. Budu vám všem ráda nápomocna, jak v průběhu celého programu, tak i s výběrem a doporučením pohybu. Ve dvou jde všechno líp. Jsem vám k dispozici každý den po telefonické domluvě. Budu se těšit.

Vaše

Martina

Fotogalerie

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.