popup
zpět na výpis poradců


20201126
Balatková Martina

Balatková Martina

Liberec, Jánská 864/4

+420 604 543 360

na základě telefonické domluvy

InBody logo

Objednejte si konzultaciVstupní konzultace zdarma

Dobrý den, moje první setkání s CWP bylo asi v roce 2004. Vrátila jsem se po desetiletém pobytu v Japonsku, kde manžel studoval a pracoval a já vyučovala na univerzitě cizích jazyků. Teď jsem měla tři malé děti a sledovala, jak moc se život tady pozměnil.

Jsem sportovní člověk, sport jsem vystudovala a vždy mi byla blízká myšlenka „calokagathia“ tj. harmonie těla a duše. Tedy bylo pro mě hodně důležité, jestli se ve svém těle cítím dobře. Zajímala mě zdravá strava a vyvážený životní styl. S tím samozřejmě i způsob, jak regulovat svoji tělesnou hmotnost a jak zdravě zhubnout. Komu se to nehodí?

Kamarádka, se kterou jsem chodila cvičit, prošla programem CWP a nadšeně mi ho vysvětlila a doporučila. Navštívila jsem tedy paní Jitku Cejnarovou a její centrum.  Byla jsem opravdu zvědavá. S dodržováním jsem neměla sebemenší problém, disciplínu mám v sobě. Bylo to úžasné, motivující a já přitom zvládala i svoje pohybové aktivity. V rámci 14 dnů detoxikační kůry jsem zhubla  5kg. Pro mě skvěle dostačující a přitom jednoduchá příprava a chutná jídla. Navíc nové zjištění, že zhubnout může téměř každý na tolik, aby se cítil dobře a spokojený.

S Jitkou jsme se staly kamarádky. Viděla jsem spoustu spokojených lidí, kteří prošli její poradnou. Mohla jsem vyzkoušet každé nové jídlo, protože sortiment produktů se stále rozšiřoval. Sama jsem se stala ještě instruktorkou spinningu a vedu hodiny v libereckém bazénu. A když pak jednou přišla Jitka s tím, abych převzala štafetu CWP, nadšeně jsem souhlasila.

Po zkouškách se ze mě stala certifikovaná poradkyně CWP a úspěšně jsem dokončila rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT v Nutri Academy Praha.  Studuji i další zajímavé kurzy jako např. Margit Slimákové.

Věřím skvělému programu CWP, který vám umožní cítit se ve svém těle tak, jak chcete vy. Nenechte se omezovat nepotřebnými kilogramy a nečekejte, že někdo tu změnu udělá za vás. Je to jen ve vaší hlavě. Budu vám všem ráda nápomocna, jak v průběhu celého programu, tak i s výběrem a doporučením pohybu. Ve dvou jde všechno líp. Jsem vám k dispozici každý den po telefonické domluvě. Budu se těšit.

Vaše

Martina

Fotogalerie

Barbora Čvančarová -10kg

22. 9. 2020

Jmenuji se Barbora a je mi 19 let. Od malička sportuji a závodně jsem hrála badminton. Pak však přišla střední škola, kterou jsem upřednostnila, sekla se sportem a přestala se hýbat. V tu chvíli šla kila nahoru a já přestala být spokojená, tak jsem se rozhodla pro změnu. Program Cambridge Weight Plan jsem zvolila z důvodu pozitivních ohlasů, jak mých rodičů, tak i žen v mém okolí.

Po prvním týdnu, kdy jsem shodila 4kg mě to hodně namotivovalo. Začala jsem chodit cvičit, jezdit na kole a s bratrem často podnikala různé sportovní aktivity (squash, floorball, badminton).

Když jsem na kontrole u paní Balatkové viděla, jak jde váha dolu, hnalo mě to vpřed. Začátky byly těžké, protože jsem neměla nastavené žádné jídelní návyky a pořádně ani nevěděla, jak často bych se měla stravovat a hlavně čím.

Paní Balatková mě naučila, jak správně jíst, aby si z toho tělo vzalo to, co potřebuje a naopak se vyhýbat tomu, co mi nic nedá. Celou cestu mě vedla dál a ukázala mi jak na to. Zajímala se po celou dobu o to, jak se mi daří, podporovala mě a poradila s čímkoliv jsem potřebovala.

Po absolvování programu už vím, co si volit za stravu a hlavně, že pohyb je důležitý.

 

Cambridge

Romana Linková -12kg

22. 9. 2020

Jmenuji se Romana Linková a je mi 32 let. Mám dvě malé děti a jsem v jednom kole. Můj příběh s Cambridge Weight Plan se začal psát letos na konci května. Viděla jsem fotky z našeho společného grilování a já se zhrozila. Vím, že po dětech mi pár kilo zůstalo, pohyb jen kolem synů a jídlo uklidňuje… Ale toto bylo moc! Mohla jsem klidně suplovat toho čuníka na grilovačce!

Druhý den jsem hned napsala kamarádce, která prošla programem CWP a celá se změnila. Krásně zhubla a váhu si stále drží. Odepsala mi, ať do toho jdu, že nebudu litovat. Zaregistrovala jsem se tedy a za necelých 30 minut už mi zazvonil telefon. V něm zněl příjemný hlas Martiny Balatkové a hned jsme si sjednaly první schůzku. Musím říci, že mě poradkyně nejen vše vysvětlila, ale velice mě motivovala a v prvních těžkých dnech mě vždy pomohla a podpořila. A pak to začalo jít dobře. Vše jsem dodržovala a výsledky se začaly pomalu dostavovat. Jediný, kdo asi stále nevěřil, byla moje maminka. Najednou jsem jedla jinak, než byla zvyklá. Vzala jsem ji tedy sebou na pravidelné vážení, aby se mohla sama na vše zeptat. Martina Balatková se nám věnovala oběma a mamka odcházela spokojená i přesvědčená, že také vyzkouší.

A najednou mě vše začalo bavit – připravovat si jídlo i se začít znovu hýbat – tedy cvičit a hrát squash, který jsem vždy milovala. Zjistila jsem, že vše lze skloubit, protože je jasně daný řád a já jsem tím nastartovala změnu. Jsem neskutečně ráda, že jsem se pro CWP rozhodla. Povedlo se mi shodit 12 kg a ještě chci sama nějaké 3 kg přidat. Rodina a skvělá poradkyně mi fandily, podporovaly mě a za to jsem jim moc vděčná.

Co říci těm, kdo váhají? Mohu jen potvrdit slova mé kamarádky. „Jděte do toho a opravdu nebudete litovat!“

 

Cambridge

Jana Pabišová -15 kg

10. 7. 2020

Jmenuji se Jana, je mi 31 let. V roce 2018 jsem otěhotněla a těhotenství si opravdu užila, nijak rapidně jsem netloustla. Zlom přišel v posledním trimestru, kdy šla váha strmě nahoru, najednou jsem se bála, že pokořím stovku… Nakonec jsem to dotáhla na 90kg, takže těhotenský přírůstek čtvrt metráku, no krása.
V lednu 2019 se mi narodil čtyřkilový syn a z porodnice jsem šla o 9kg lehčí. Má váha pořád přesahovala 80kg, celou dobu. Po dobu kojení jsem nedržela diety, ale snažila jsem se cvičit, za rok šlo dolů jediné kilo.
Když už syn odmítal kojení, váha šla opět o jedno kilo dolů, po 3 měsících. Byla jsem nešťastná, protivná a sama se sebou nespokojená. A najednou mi přítel zavolal, že mám ve zprávě vizitku na Martinu Balatkovou, mamky kamarádku, ať jí zavolám, že na to čeká. Vizitka poradce Cambridge weight plan, se kterou má jeho rodina skvělé zkušenosti. Už prý nemohl poslouchat moje kecy, že jsem tlustá…
Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, byla jsem skeptická, ale Martině jsem zavolala. Už v telefonu podle hlasu sympatická a ochotná. Domluvily jsme si schůzku hned na druhý den a já se šla upsat „ďáblu“ 🙂
Do programu jsem šla po hlavě, vše jsem dodržovala do puntíku. Martina mě velmi podporovala po celou dobu programu. Zajímala se, jak se cítím, jak to zvládám a dávala mi tipy, jak přečkat krize, které mě na začátku sužovaly.
S Cambridge, Martininou podporou a přítelovou trpělivostí a finanční záštitou jsem se dostala zpět na svoji předtěhotenskou váhu 65kg, zhubla jsem tedy 15kg, z konfekční velikosti 42-44 jsem se vrátila zpět k velikosti 36-38, ale váha jde zatím pořád pomaličku dolů.
Doufám, že po dalším těhotenství to bude „brnkačka“, když už vím, jak na to. CWP mi dala řád a disciplínu v jídle, ale i správný směr.

Cambridge

 

Helena Smolová

19. 5. 2020

Paní Balatková,

konečně jsem našla čas, abych Vám poděkovala  za podporu při mém přání, shodit aspoň 5 kg,  které jsem nebyla schopná sama odbourat. Musím přiznat,  že jsem měla docela strach jak to vše zvládnu při zaměstnání a vaření manželovi. Ale díky vašim produktům , které mi mimochodem i chutnaly jsem si pomalu zvykala . Potěšení bylo při vážení, kdy byl vidět patrný úbytek i v tucích a motivovalo mne to dál.  Nyní jsem se po dvou a půl měsících naučila stravovat lehčeji a mám ze sebe díky vám radost když jsem okolím chválená :-D.  Snažím se váhu držet a musím říct, že je to vše opravdu v hlavě. Nyní vážím z původních  68,9 kg  59,6 kg. a je mi moc fajn,  proto Vám chci za vše moc poděkovat. Ráda jsem vás poznala a budu se těšit na návštěvu při nějaké lehké pohotovostní objednávce.  Mějte se moc hezky  a s pozdravem

Smolová Helena

Cambridge

 

Zuzana

19. 5. 2020

S Martinkou se znám již řadu let, chodila jsem k ní na lekce spinningu. Pak jsem bohužel ze zdravotních důvodů musela na určitou dobu přestat sportovat, což se negativně projevilo na mé váze. Od ledna 2020 jsem se vrátila k Martince na spinning, a když jsem se dozvěděla, že se také věnuje výživovému poradenství,  neváhala jsem a požádala ji o pomoc. A udělala jsem moc dobře. Martinka mi nejen velmi srozumitelně vysvětlila v čem program Cambridge Weight Plan spočívá, ale byla se mnou v pravidelném kontaktu a od počátku mě podporovala. Myslím, že nejhorší je začít a přesvědčit se, že člověk jde správnou cestou. To se mi díky Martinině pomoci podařilo velmi dobře a dneska po cca 1 měsíci jsem naprosto nadšená. Nejen že jsem dosáhla vytčeného cíle snížení hmotnosti, ale cítím se mnohem lépe a celkově jsem spokojenější. Marti DĚKUJI!!

 

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.